Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Sny - jaki macie?

597 postów w tym temacie

Przypomniałem sobie jeszcze jeden sen
Jak byłem mały cały czas powtarzał mi się jeden sen, mianowicie że gonią mnie kredki, tak kredki, a dokładniej kredki ołówkowe o wielkości 10 metrów. ten Sen powtarzał mi się przez 3 lata aż zanikł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to do końca na temat, ale muszę się z Wami tym podzielić :). Po grze w Dark Messiaha nabyłem umiejętności "grania" w nią bez kompa :P. Ostatnio OKROPNIE mi się nudziło, bo musiałem leżeć i się opalać na wakacjach a ja kocham pływać ! Zamknąłem oczy i wyobraziłem sobie, że gram w Messiaha :P. Widziałem ręce i miecz. Mieczem walczyłem ruszając oczami :). Na razie widzę tylko ręce, miecz i paru wrogów (3, 4 na więcej mam za słabą wyobraźnie). Bardzo to dziwne ale przynajmniej mi się nie nudziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatnio miałem taką sprawę w nocy po cięzkim dniu....To troche dawno temu było więc nie pamiętam chociaż najczesciej sny zapamiętuję. DO rzeczy:

Obudziłem się po śnie i spojrzalem w sufit. Postanowiłem sobie troche jeszcze pospać chociażnie wiedziałem ,któea godzina. Zamykam oczy a tu nagle ktoś przede mną klęka a ja mu

"Bardzo dobrze mój uczniu ,jesteś teraz prawdziwym członkiem"...(chciałbym przynajmniej pamiętac czy byłem Jedi czy Sithem ,bo pamiętam obrazy ale nie wiem czy w ogole snilo mi sie potem dalej ,bo....) Obudzila mnie siostra i powiedziala ,że jakoś dziwnie gadam przez sen. Powiedziała mi ,że przed chwilą widziala jak sie budze a teraz gadam przez sen. Sen jak to u mnie często fantasy i te klimaty ale ten sen dotyczy tez tych sytuacji już tu opisywanych ,że "wydawało mi się,że śpię a jednak nie spałem..." pamiętam obrazy mojego snu dosyc dokladnie a rozmowa mimo ze dziwna ponoc byla dosyc wyrazna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się śniło wczoraj bo zepsuł mi się DVD a kupiłem sobie nowa grę i tego nie zauważyłem śniło mi się że DVD działa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od kilku lat nie mam zadnych snow, a przynajmniej ich nie pamietam. ale kiedys miewalem je czasami i zapadl mi w pamiec zwlaszcza jeden w ktorym jechalem polonezem po jakims zrujnowanym miejscie w nocy, panicznie szukajac noga pedalu hamulca. bylem wtedy maly, wiec nie dosiegalem do pedalow a musialem jednoczesnie patrzec na droge. w koncu wjezdzalem w jakis zaulek i rozbijalem sie o kubly na smieci - na tym sen sie konczyl. jezeli dobrze pamietam, to zaczelo mi sie to czesto snic odkad raz majac chyba z 7 lat poszedlem z tata na gokarty. pod koniec jazdy nie moglem znalezc hamulca i przestraszylem sie wtedy nie na zarty, ale dobrze sie wszystko skonczylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi się jeszcze ,że kilka dobrych lat temu czasem budziłem się stojąc na srodku pokoju itp. jednak 2 przypadki były dosyć...yyy....dziwne.

1.Obudziłem się i siedziałem po "turecku" na srodku pokoju z pilotem do telwizora z glowa skierowana w to urzadzenie .Szkoda tylko ,że był wylączony wtedy byloby smieszniej :)

2.Wstaje z łóżka i chce iść do toalety. Więc "ide" .Wlsanie chce...yyy...oddać mocz( xD) a tu moja siostra mowi "co robisz" . ja jej odpowiedzialem ,ze korzystam z toalety. odpowiedziała mi ,że toaleta jest dalej a ja chce teraz nasikac mojemu chomikowi do klatki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie przysniło się że jechałem samochodem na zakupy do hipermarketu. Zatrzymałem się przed skrzyżowaniem bo było czerwone światło i czekałem. Zerknąłem w lewo i patrze a tu czarna ściana. Ciemno że nic nie widać. W prawo też czarna ściana. Zerknąłem na wprost a tu??? ale jazda... Zobaczyłem kokpit F-16. Zoriętowałem się że w nim siedzę!!! Wszystko było takie realne i prawdziwe. Tylko że dziwne.. Zacząłem się bawić w manewrowanie, skręty, beczki itp. i po chwili wypadłem z samolotu siedząc na jakims fotelu. Odruchowo próbowałem przypiąć się pasami bo ześlizgiwałem się z fotela. Jedną ręką trzymałem się żeby nie spaść a drugą próbowałem panicznie ratować się, szukając pasów. Wkońcu zjechałem z fotela całkowicie i trzymałem się go jedną ręka. Patrząc w dół już nic nie mogłem więcej zrobić tylko widziałem jak wszystko robi się co raz większe i większe....i nagle........................ufffff obudziła mnie siostra:)
Sen się urwał ale to tyle co pamiętam..........:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od razu mówię że nie odpowiadam za swoje sny - obojętnie jakie są - a są kretyńskie ale mimo to uwielbiam śnić
Wczoraj śniło mi się że całowałem się (teraz chyba nie dla młodszych ten tekst - perwersyjnie) że tak powiem z języczkiem( boże czuję się jak w jakimś bravo) z evanną lynch, w śnie nie wiedziałem że to ona ale jak się obudziłem to już tak, to była wielka miłość(boże jak już dawno nic nie czułem) i po tym śnie zmienił mi się gust i byłem przez pół dnia otumaniony

Raz mi się śniło że jestem u brata w mieszkaniu - dziwnie później dał mi zdjęcie - dziwnie było podobne( ale w nadprzyrodzone rzeczy nie wierzę)

a ostatnio mi się śniło że mam kapcia w rowerze, budzę się żeby sprawdzić - A TU RZECZYWIŚCIE MAM ( w nadprzyrodzone rzeczy nadal nie wierzę ale coś w tym musi być)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 02:42, Dark Energy napisał:

MAM ( w nadprzyrodzone rzeczy nadal nie wierzę ale coś w tym musi być)


Też nie wierze w takie żeczy ale coś w tym jest:)
Za dawnych czasów podstawówki przyśniło mi się że dostałem pałę z polskiego. Jak się obudziłem to jak dobrze że to był tylko sen. Jednak sen się sprawdził bo tego dnia dostałem pałę tylko że z matematyki hehe....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh. Mi się dzisiaj śniło, że byłem w wiezieniu :). Uciekałem razem z kuzynem samochodom i potrąciliśmy pewnego policjanta :P Gdy nas złapali wsadzili do celi, w której był komputer i internet, wygodne łóżka i osobne łazienki :)
To był fajny sen :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem okropny ( znaczeniowo ) sen :/. Bolał mnie ząb, byłem z dentystą w supermarkecie, powiedziałem, żeby mi zobaczył tego zęba. Otworzyłem buzie, on zerknął i nagle wszystkie zęby mi wyleciały. Dentysta powiedział, że to nie jego wina i zaczął uciekać. Biegłem za nim, wrzeszcząc jak Riks z Zabójczej Broni. Kiedy go złapałem, złamałem mu kark :/. Bardzo dziwny i okrutny sen :(. Podobno znaczy on śmierć moją lub osoby bliskiej, albo chorobę !! :(. Co Wy o tym myślicie ?? ( bo ja się troszkę boje ... )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się śniło że znalazłem amulet i nie wiedziałem że to mafiozów.Próbowali mnie zabić . Za dziesiątym razem zmarłem.Na końcu złapali ich.Dobrze że to był sen a nie naprawdę XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 11:10, ja33no napisał:

Podobno znaczy on śmierć moją lub osoby bliskiej, albo chorobę !! :(. Co Wy o tym myślicie
?? ( bo ja się troszkę boje ... )


E tam, ja tam w takie przepowiednie nie wierzę ;P. Spojrzyj na senniki i każdy autor inaczej interpretuje każdy sen, a więc to wszystko to nieprawda ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 11:22, milten6 napisał:

> Podobno znaczy on śmierć moją lub osoby bliskiej, albo chorobę !! :(. Co Wy o tym myślicie

> ?? ( bo ja się troszkę boje ... )

E tam, ja tam w takie przepowiednie nie wierzę ;P. Spojrzyj na senniki i każdy autor inaczej
interpretuje każdy sen, a więc to wszystko to nieprawda ;).


Może masz racje ... ale i tak jestem zaniepokojony :/. ( teraz troszkę mniej )

PS: Fjuu.. dobrze, że Cię strażnicy przy bramie nie zabili, bo kto by mnie teraz pocieszał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się śniło przedwczoraj że zapomniałem hasła i nie mogłem się zalogować na gram, Nie mogłem sobie w żaden sposób tego hasła przypomnieć.To był prawdziwy koszmar.Mam nadzieję że to się nigdy nie stanie naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się dzisiaj śniło że zapomniałem hasła do guild wars O.o ... wpisywałem wszystkie możliwe , próbowałem je złamać programami i nawet wynająłem hackera... jednak wszystkie starania na nic. To był dopiero koszmar myślałem że się popłacze :P... Jednak obudziłem się rano cały spocony i wystraszony, pierwsze co zrobiłem to zalogowałem się na GW ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak byłem mały to miałem taki koszmar:stoje sobie i wszędzie jest czarno nic niema i nagle pojawia się taki wielki czarny demon z czerwonymi oczami które się świeciły(ten demon wyglądał tak jak ten z tibi) no i ten zaczyna mnie gonić i uciekam ale niemam dokąd uciekać i tak biegne i biegne i nagle się potykam ze zmęczenia a ten chce mnie rozerwać ale naszczęście się obudziłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gdy byłem mały miałem całą serię koszmarów, w których goniły mnie wilki.I albo mnie rozszarpywały albo wpadałem na coś ostrego, albo się budziłem.
Pamiętam też taki sen w którym jadłem tort. Budzę sie nad ranem i czuję smak tortu.Dziwne bo w całym domu nie było żadnego tortu.
Ale to wszystko śniło mi się parę (8-9) lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować