Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

D'jinni - edytor do Wiedźmina dostępny wkrótce

86 postów w tym temacie

o.O
Nie spodziewałem się takiego ruchu, zapowiada się ciekawie :P
No i ciekawi mnie sprawa interfejsu, jak finalnie będzie wyglądał :>
Mam nadzieję, że czekać będzie warto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że ludzie od dobrych modeli/całych modów do NWN2 będą mieli zabawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam gry z edytorami. Będzie się grało w Wiedźka znacznie dłużej, na bardzo rozbudowane i ciekawe modyfikacje nie trzeba będzie pewnie zbyt długo czekać :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest to! Trochę wyobraźni, i mamy materiał na coś zupełnie nowego :) Tylko ciekaw jestem, jak to będzie z mówionymi kwestiami, bo głos Geralta to przecież nie syntezator ;]

PS. Ha! Ja też mam na nazwisko Kuczyński! Wygrałem coś? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 17:21, Laska-z-Polski napisał:

PS. Ha! Ja też mam na nazwisko Kuczyński! Wygrałem coś? :P

Ja jestem w podobnej sytuacji, bo na płycie z muzyka inspirowaną grą Wiedźmin znajduje się moje nazwisko :D Ale jakoś nie walą do mnie drzwiami i oknami... Niewdzięcznicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny ruch, nie spodziewałem się tego. Faktycznie, żywotność produktu się zwiększy i liczę na podobną ilość modów co do NwN ;). Teraz tylko czekać na moment kiedy wypuszczą instalator dla Linuksa :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow :O Będzie można stworzyć własną historię widzmina :D Heh fajna też nazwa ;) Nic tylko czekać na amatorskie mody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niech gram.pl dobrze przygotuje serwery bo gdy tylko pojawi się to na edytor na serwerze zacznie sie istna nawałnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyzby powstaly dzieki temu Persistent World''y a''la NWN i NWN2? ;-) W koncu to ten sam engine co w NWN1, wiec nie powinno byc problemu ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować