Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - wielki sukces na świecie!

158 postów w tym temacie

Wiedzmin II pewno bedzie MMO, a pozatym z tego co gdzies czytalem ma wysc edytor historii w wiedzminie wiec jak fani sie za to wezma to kupujac wiedzmina bedziesz mial nie tylko odrazu wiedmina II ale i III, IV, V, ... Jestem ciekaw jaka bedzie druga gra tego studia chyba nie zamkna sie jedynie w wiedzminie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpie żeby ta gra wylądowała na X360 i PS3, moim zdaniem nieda się grać dobrze padem w Wieśka, no chyba że przebudują sterowanie coś na podobieństwo np. God of Wara, czy innego RPGa na konsolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie... to spodziewałem się lepszego wyniku.

Ciekawe, co będzie pokazane na konferencji 18 lutego. Naprawdę baaaardzo trudno zgadnąć. ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

////MateoKiszlo:
Cóż, Wiedźmin doskonale wypełnił lukę 2008 w kwestii braku dobrego RPG''a. Dodatkowo polscy patrioci, i sukces murowany ^^////

A dodatek do NWN2? Był lepszy od wiedźmina. I zapewne lepiej się sprzedał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tej gry nie można było rozwalić...;)
Pamiętam jeszcze jak kilka lat temu czytałem zapowiedzi tej gry w CDA, to było bardzo baaaardzo dawno temu...;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 13:46, mac aaron napisał:

A dodatek do NWN2? Był lepszy od wiedźmina. I zapewne lepiej się sprzedał :D


LOL, z tego co wiem to trochę słabiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie gratulacje CDP! Oby tak dalej a milion sprzedanych egzemplarzy murowany :)

Ps. Plushowy, 2 link "tutaj" w newsie nie działa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta niespodzianka to pewnie dodatek do Wieśka :) Ale ogólnie tak fajnie że Wiedźmin odniósł sukces :) Ale cóż gra była robiona przez Polaków to pewnie dlatego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczę na przeniesienie "Wiedźmina" na X360 - u mnie na kompie gra działa raczej słabo :).
Sterowanie padem może być nawet wygodniejsze od myszki i klawiatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strzelam, że ta niespodzianka to wersja na XBOXa 360, ew. na PS3 (bo na tę platformę trudniej wieśka będzie przenieść, chociaż bardziej bym na tą wolał :P). Raczej wątpię, że niespodzianka to jakiś dodatek, bo o tym już od dawna wiadomo, nie ma tylko konkretnej daty, poza tym w Newsie wyraźnie pisze, że poza patchami i narzędziem dla modderów jeszcze jedna niespodzianka jest planowana. A może zapowiedziana zostanie druga część ?

Btw.: http://www.thewitcher.com/community/en/career/ - potwierdza tylko prace nad jakąś grą na XBOXa 360, chociaż niekoniecznie musi to być Wiedźmin, w końcu nie samym wieśkiem Polska żyje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

600,000 egzemplarzy w trzy miesiące? Phew! Czemu tak mało?

(dla niekumatych, ironia)
Oczywiście, cieszę się niezmiernie i do kolekcji przybywa następny moment (cóz... mało ich), w którym aż puchnę z dumy, że jestem Polakiem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myslalem ze lepiej sie sprzeda :p ale i tak jest bardzo dobrze. A teraz wiedzmin potrzebuje jakiegos kopa zeby dojsc do 1mln... a tym kopem moze byc Djinni :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować