Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

KotOR III - dementi EA

63 postów w tym temacie

Szkoda, że go nie robią. Choć swoją drogą to może nawet lepiej, że KotORa 3 nie robi BioWare, Obsidian lepiej sobie poradzi z tą produkcją- oczywiście jak już ktoś zacznie ją robić :). Mam tylko nadzieję, że będzie to dalsza część KotORa 2, a nie jakiś MMORPG. Fajnie by było zobaczyć, gdzie podział się Revan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh, smutna to wiadomość :(

Na trzecią odsłonę KOTORa czekały miliony osób na całym świecie, po ostatniej informacji dot. prac nad tym tytułem życie na forach z powrotem odżyło, a tu niestety taki zawód. No cóż, mam nadzieję że wcześniej czy później EA zacznie pracę nad tą grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, aby ten przedwczesny prima aprilisowy żart mnie rozbawił :/
Należało by przykładnie ukarać tego dowcipnisia, który rozwiał marzenia wielu fanów Kotora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tydzień miał być fajowy, jednak takowy może nie być już.......
Jak jeszcze ogłoszą, że anulują Mass Effect PC to już można się powiesić...... ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

obiecanki cacanki a glupiemu radosc, jak mowi polskie przyslowie :) Wolalbym zeby z tym Red Alertem 3 byl niewypal, ale nie, z pewnoscia uracza graczy kolejna "genialna kontynuacja kultowego rtsa". Niedawno juz uraczyli nas C&C3, tak genialne ze do dzis nie mozna wyjsc z podziwu ;)

@Graffis - Obisidian nie umywa sie do Bioware, druga czesc KOTOR slynie z tego ze jest niedopracowana, a juz w ogole nie wiem z czym Obsidian jest bardziej "ambitne" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nieeee!!! niemozliwe! nie wierze! ta informacja jest tak okrutna, ze niemal sie poplakalem:( choc teraz patrzac na ta liste mozna odniesc wrazenie, ze sami moglismy to wydedukowac - np. znajduje sie tu Godfather, i watpie aby jego kontynuacja (przynajmniej przez dluzszy czas) miala powstawac. co do simsow, to nikt nie mial watpliwosci, ze koncza im sie tytuly na dodatki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 18:38, dobrakos napisał:

@Graffis - Obisidian nie umywa sie do Bioware, druga czesc KOTOR slynie z tego ze jest niedopracowana, a juz w ogole nie wiem z czym Obsidian jest bardziej "ambitne"?

De gustibus non est disputandum, jak to się mawia po łacinie, ale jednak zamierzam wypowiedzieć się w tej sprawie. Graffis ma IMO rację. Nie wiem co prawda, czy dwójka była lepsza od jedynki, bo jak na razie z żadną z części Knights of the Old Republic kontaktu nie miałem (czego szczerze żałuję), ale w przypadku NWN ma to swoje uzasadnienie. Fabuła drugiej części jest o niebo lepsza, bardziej rozbudowana, epicka, po prostu cudo (choć Planescape: Torment wciąż ma IMO najlepszy scenariusz).

BTW, czy naprawdę myśleliście, że grę z logiem Star Wars wyda EA? To trademark Lucas Arts, więc nie rozumiem, skąd choćby i przypuszczenia, że zobaczymy KotORa 3 z logiem Electronic Art? Choć może zdarzy się cud i ujrzymy ten tytuł w ofercie tego wydawcy (lecz szczerze w to wątpię).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darth Vader: Luke... jestem twoim ojcem.
Luke: NIEEEEEEE!!!!
Darth Vader: Acha! I nie będzie Kotora III!
Luke: <mdleje>
Yoda: Moc drzemie w EA potężna. Emanuje aż z tego tematu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Azuredragon

Z tego, co wiem, BioWare "nalezy" juz do EA, wiec dlaczego to z kolei nie mialoby swojego nedznego loga nakleic na okladke?

http://www.bioware.com/ -> najedzcie na zakladke BioWare Games, lista sie sama rozwinie, a na samym dole zobaczycie piekne slowa: LucasArts/BioWare Interactive Product. Jesli to Wam nic nie mowi... no coz, niewazne. KotOR 3 bedzie, inaczej myslec nie wolno. Bo bede bil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 19:07, Azuredragon napisał:

De gustibus non est disputandum, jak to się mawia po łacinie, ale jednak zamierzam wypowiedzieć
się w tej sprawie. Graffis ma IMO rację. Nie wiem co prawda, czy dwójka była lepsza od
jedynki, bo jak na razie z żadną z części Knights of the Old Republic kontaktu nie miałem
(czego szczerze żałuję), ale w przypadku NWN ma to swoje uzasadnienie. Fabuła drugiej
części jest o niebo lepsza, bardziej rozbudowana, epicka, po prostu cudo (choć Planescape:
Torment wciąż ma IMO najlepszy scenariusz).


ja z kolei nie znam zadnej gry z cyklu NWN i tego az tak bardzo nie zaluje, bo zadnym wybitnym rpgiem one nie sa. Oba KOTORY za to owszem, zaliczaja sie do najlepszych przedstawicieli gatunku, wiec warto nadrobic zaleglosci. Studio Obsidian zrobilo dotad 2 (slownie dwie) gry, obie to kontynuacje sprawdzonych pomyslow i nic nowego za bardzo nie wniosly. Bioware stworzylo KOTOR od zera, ponadto m.in. serie Baldurs Gate, jest roznica? Gdybyscie porownywali do Black Isle Studios to ok, ale nie do Obsidian, litosci...

ps. Co do EA to jest mi szczerze mowiac wszystko jedno, ktorywielki koncern polozy lapska na KOTORZE, po prostu chce go miec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ale do dzisiaj nie grałem w dwójke :D Nie wiem dlaczego, ale poprostu nie mogłem jej nigdzie dorwać. Zresztą kosztowała 170zł więc i tak nie mogłem jej kupić. Może ją kiedyś dorwe za przywoitą cene, ale jak na razie to odłoże kase jaką mam na Mass Effect PC EK. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, cóż... a już taką nadzieję miałem, że sobie popatrzę na kolejną dobrą grę w Star Wars. No, ale przecież popatrzę na Star Wars: The Force Unleashed, a może nawet zagram!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować