Zaloguj się, aby obserwować  
Mr_Cin

Uderzenie Satelity

133 postów w tym temacie

Dnia 15.02.2008 o 17:13, Mr. Cin napisał:

Dosłownie przed chwilą podno w wiadomościach żę na terenie polski ma spaść fragment amerykańskiego
satelity :)
pewnie nic poważnego ale temat dość ciekawy


Prędzej wygrasz milion w totka niż uderzy w terytorium Polski. Od 55 stopnia N do 55 stopnia S jest strefa zagrożenia - pół świata.
BTW, to amerykański satelita, ale ponoć (jak wszystko) made in China ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak spadnie na Polskę to będzie z tego przynajmniej jedna korzyść: co niektórzy będą mieli co na skup złomu zawieść, w końcu to chyba nawet kilka ton badziewia (czy to aluminiowego, a może i nawet trochę droższej miedzi się znajdzie) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 17:18, walgierz napisał:

> Dosłownie przed chwilą podno w wiadomościach żę na terenie polski ma spaść fragment
amerykańskiego
> satelity :)
> pewnie nic poważnego ale temat dość ciekawy

Prędzej wygrasz milion w totka niż uderzy w terytorium Polski. Od 55 stopnia N do 55
stopnia S jest strefa zagrożenia - pół świata.
BTW, to amerykański satelita, ale ponoć (jak wszystko) made in China ;D


Ty to masz humor nawet w takich chwilach, rispekt :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 17:13, Mr. Cin napisał:

Dosłownie przed chwilą podno w wiadomościach żę na terenie polski ma spaść fragment amerykańskiego
satelity :)
pewnie nic poważnego ale temat dość ciekawy

http://wiadomosci.onet.pl/1693279,11,item.html

Tak serio to mam nadzieje, że pier*yknie "w nas", będzie coś ciekawego:) Fajnie by było gdyby to się zdarzyło w pobliskiej mi okolicy... sporo warty muszą być szczątki wraku (rzecz jasna z aspektu naukowego/historycznego a nie złomiarskiego :P )... Tylko troche może być kłopot z tym że jak walnie to troche rozwali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Typowo polskie... jeśli jest jakiekolwiek (nawet nieskończenie małe) prawdopodobieństwo stania się czegoś hmm... ważnego, trąbi się o tym w mediach. Ten satelita spowoduje mniejsze szkody niż to norma przewiduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydałoby się, żeby porządnie przywalił w pewien sławny na całą Polskę budynek na ul. Wiejskiej ;] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest dla nas wielka okazja! Takie coś można zinterpretować jako atak na suwerenny kraj. Wtedy wypowiadamy wojne USA, musimy się trochę poobijać by Amerykanie przeprowadzili na nas inwazję, a po niej się poddać ale zrobić to w ten sposób, by USA utrzymywało na naszym terenie stan okupacji. To chyba jedyny sposób byśmy gospodarczo dogonili Europę i w końcu mieli porządek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było jakby uderzyła tak kilka południków na wchód :P

Ludzie zawsze myśleli, że III Wojnę Światową wywoła coś niezwykłego, a tu proszę - tylko upadek satelity xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jak by w Polskę trafiła (media by miały nowy temat) ale oby nie narobiła żadnych szkód.Choć przeczuwam że takie wydarzenie w naszym kraju jest mało prawdopodobne.Ale słyszałem przed chwilą że Amerykanie mają ją zestrzelić bo nie maja nad nia żadnej kontroli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 17:24, zajacisko napisał:

Kurde... Mieszkam na tej trasie!!!!!(Warszawa-Terespol) Co robić?!


Schowaj się pod stół i siedź tam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

500 kilogramów żrącej substancji O.o Nie chciałbym być w skórze człowieka w zasięgu rażenia tego ustrojstwa... W każdym razie, to Jankesi będą renty i odszkodowania wypłacać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ja się tu dowiaduję! Pierwotnie ten satelita miał być z aluminium, a tu już żrącą substancją zachodzi! Na linii Warszawa - Terespol jeszcze. To ja podpinam, że na pokładzie siedzi hipopotam i nie zawaha się uderzyć w Pałac Kultury... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 17:29, zajacisko napisał:

To mnie pociesza: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,wid,9663678,wiadomosc.html?ticaid=155da

"Stan y Zjednoczone zapewniły, że pokryją wszelkie koszty zniszczeń spowodowanych
w przypadku, gdyby satelita spadł na jakiś kraj."


Koledzy możemy czuć się dumni, mówi o nas cały świat!!! :-))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 17:31, HELMOOT1 napisał:

Co ja się tu dowiaduję! Pierwotnie ten satelita miał być z aluminium, a tu już żrącą
substancją zachodzi! Na linii Warszawa - Terespol jeszcze. To ja podpinam, że na pokładzie
siedzi hipopotam i nie zawaha się uderzyć w Pałac Kultury... :P


Lepiej żeby trafił w gabinet prezydenta i tak byłaby niska... przepraszam mała strata ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 17:31, allor10 napisał:

Koledzy możemy czuć się dumni, mówi o nas cały świat!!! :-))))))))))))))))

EEE. Tak, masz rację. Kosz na śmieci też może się czuć dumny, gdy komuś przypominasz, że tam jest miejsce skórki od banana.

Jakoś nie wprawia mnie w zachwyt to, że Amerykanie nie są w stanie zestrzelić tego satelity tak, by wpadł do oceanu. Jakoś mnie nie cieszy, ze akurat na "nas" spadnie kosmiczny śmieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 17:22, xDeuSx napisał:

Przydałoby się, żeby porządnie przywalił w pewien sławny na całą Polskę budynek na ul.
Wiejskiej ;] .


Albo w siedzibę Radia Maryja:)

...Wololo Jankesi mają problem z satelitami,uderzy gdzieś w Polskę,zapłacą 20% odszkodowania i będzie"fajnie"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować