Zaloguj się, aby obserwować  
Mediv

Forumowe RPGi gram.pl - ogłoszenia, rekrutacja, itp.

392 postów w tym temacie

Dnia 20.02.2009 o 17:57, Ascont napisał:

Mam małe pytanie:
Masz zamiar wystartować z większą liczbą ludzi, czy wystarczy te kilka? No i czy się
ktoś jeszcze zgłosił? :P


Powiem tak - im więcej tym lepiej. Takie absolutne minimum dla mnie w tej chwili jest właściwie osiągnięte - Ty, MM, Fumi, Gwynnbleidd, bardzo prawdopodobnie, że Shadowtear i Tykus. Ale zapraszajcie te swoje koty, psy, chomiki i papugi nawet, jak żadnych graczy wynaleźć nie możecie. I jeśli ktoś chce napisać do kogoś ale się krępuje - niech napisze nicki tutaj albo na GG. Popytam się ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy nie założyć nowego RPG. Tylko muszę jeszcze trochę świat i fabułę podrasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogłaszam, że poszukuję 2 graczy do gry Ogień Demonów http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=37398&tpage=43 - gra niedawno się zaczęła, więc jak ktoś dojdzie teraz, to dużo nie straci, a i na jakąś fajną fabularną wbitkę może trafi (zależy od rasy i historii ;] ). Zbyt duża aktywność nie jest wymagana, jednak jeden post tygodniowo jest obowiązkowy. Zanim ktoś się zdecyduje, dobrze by było, aby zapoznał się i zaakceptował wszystkie punkty regulaminu http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=37398&pid=805 ;] Liczę na dwójkę chętnych i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się reaktywować "Tropionych przez zło". W związku z tym ogłaszam nową rekrutację. W karcie postaci ma się znaleźć:

Imię
Wiek
Rasa (proszę o wybór jakieś mniej konwencjonalnej rasy niż zwykły elf czy człowiek wraz z krótkim opisem, jeśli mogą być problemy z domyśleniem się co to jest)
Baza bojowa (to na czym się postać opiera w trakcie walki)
Zalety i wady osobno (jeśli postać ma się wyróżniać więcej niż jedną cechą, musi być to wyważone przez wady; cech psychicznych nie wpisujemy w kartę - one zależa tylko od woli gracza)
Wygląd
Historia

Informacje dotyczące fabuły zostaną umieszczone w grze, a aktualne wydarzenia, sposób dołączenia postaci i link do tematu z grą zostaną przesłane na adres z którego przyjdzie zadowalająca karta postaci.
Kontakt: alien1990@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest sobie straszna susza RPGowa. No i trwa. I jeszcze trochę. I jeszcze nieco.
Nie ma się co oszukiwać; sytuacja jest jaka jest i nic tego nie zmieni. Czego potrzebujemy? Dobrego MG z chęcią i czasem, bo graczy w stanie hibernacji to tutaj, na forum, trochę jest.
I - uwaga, uwaga - wydaje mi się, że znalazłem kogoś kto byłby skłonny coś poprowadzić. Nie mówię tu oczywiście o mnie (biję się w piersi, kręcąc głową - MG ze mnie żaden), tylko o... a, nie powiem ;P Jak będzie chciał to się sam ujawni, a poprosił mnie abym rzucił "myśl, w dobrze znanym temacie, że znalazłby się anonimowy MG, tylko w co chcą grać i jak."
Więc, jeśli to czytasz, moje typy pozostają wciąż takie same. Fallout, Sigil, tetralogia Łukanienki, albo... no, w ogóle jakiś ciekawy fRPG z dobrymi graczami.
A Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam dodam od siebie, że od dłuższego czasu piszę dosyć spory tekst o FRPG na naszym forum (wyjdzie na tym całym nieszczęsnym GSie "Fantastyka"^^), dokładnie analizujący poszczególne dotychczasowe gry. Nawet jest na ukończeniu, ale to dopiero w czerwcu - pisanie turami (koniec wakacji, przerwa gwiazdkowa, teraz dopiero czerwiec) ma to do siebie, że będzie trzeba wciąż coś uaktualniać w związku z chwilowymi rezurekcjami gier. Może kiedy już to opublikuję, pojawi się jakaś moc krzepiąca, która dodałaby chęci gry ;)

Co do propozycji Tajemnica - w ZK ostatnio nie idzie pograć, bo nic się nie rusza i Kasjusza mokry szlag trafia. Może jeśli się teraz znajdzie w miarę porządny MG z pomysłami, coś się da uczynić, ale z własnego doświadczenia, że gracze są jednak potrzebniejsi, więc się zapiszę. Niech jeszcze kilku wyjadaczy wyrazi swą aprobatę, zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2009 o 21:34, Tajemnic napisał:

Jest sobie straszna susza RPGowa. No i trwa. I jeszcze trochę. I jeszcze nieco.
Nie ma się co oszukiwać; sytuacja jest jaka jest i nic tego nie zmieni. Czego potrzebujemy?
Dobrego MG z chęcią i czasem, bo graczy w stanie hibernacji to tutaj, na forum, trochę
jest.
I - uwaga, uwaga - wydaje mi się, że znalazłem kogoś kto byłby skłonny coś poprowadzić.
Nie mówię tu oczywiście o mnie (biję się w piersi, kręcąc głową - MG ze mnie żaden),
tylko o... a, nie powiem ;P Jak będzie chciał to się sam ujawni, a poprosił mnie abym
rzucił "myśl, w dobrze znanym temacie, że znalazłby się anonimowy MG, tylko w co chcą
grać i jak."
Więc, jeśli to czytasz, moje typy pozostają wciąż takie same. Fallout, Sigil, tetralogia
Łukanienki, albo... no, w ogóle jakiś ciekawy fRPG z dobrymi graczami.
A Wy?


Jeśli zaczynacie 15 czerwca, albo później... ^^ Bo muszę przyznać, że choć MG''uję sobie w moim poczciwym ogniu, fajnie by było zagrać też w coś innego już jako gracz, bo jak bym był miszczem sam dla siebie, to nie miałoby to sensu... Więc jeśli byłaby taka możliwość, to oprócz roli MG w reaktywacji ognia, uczestniczyłbym jako gracz gdzie indziej;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.05.2009 o 17:26, Maka1992 napisał:

[Ciaciaciaciaciach]


To Ogień jeszcze właściwie działa? No, czyli coś jest, nawet jeśli - nie obraź się proszę - to taki filler bardziej niż faktyczna gra.
Ale w każdym razie MG teoretycznie mamy (miał zamiar prowadzić fRPG w realiach drugiej wojny światowej, ale o ile się orientuję w tym wypadku vox populi vox dei), teraz nam tylko solidnych graczy zgłaszających swoje propozycje na realia i chęć do gry potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 13:07, Tajemnic napisał:

/.../

Ja, jak zawsze, także jestem chętny do gry. Mam nadzieję, że ktoś mnie jeszcze w ogóle pamięta. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2009 o 20:05, Tajemnic napisał:

To Ogień jeszcze właściwie działa? No, czyli coś jest, nawet jeśli - nie obraź się proszę
- to taki filler bardziej niż faktyczna gra.
Ale w każdym razie MG teoretycznie mamy (miał zamiar prowadzić fRPG w realiach drugiej
wojny światowej, ale o ile się orientuję w tym wypadku vox populi vox dei), teraz nam
tylko solidnych graczy zgłaszających swoje propozycje na realia i chęć do gry potrzeba.


Właśnie ja chciałem jako solidny gracz;P Nie wiem, czy doczytałeś;] Ale jak w realiach drugiej wojny, to jeszcze doczytam bo te klimaty średnio... A co do ognia, to się nie obrażam w żadnym wypadku, nawet powiem, że się zgadzam. Porwali mnie na żywca, byłem zupełnie bez doświadczenia, ale jakoś to skleciłem, kilku ludziom się spodobało i jest, co mi tam, fajnie się składa historie z tymi ludźmi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście jestem chętny, jednak na pewno nie do II WŚ. Już wcześniej Tajemnic wspominał choćby o Planescape, chociaż ze złożonością świata mogą być problemy i wątpię, by ktoś się tego podjął. Jednakże jestem gotów do gry, zwłaszcza na wszelkie rozgrywki w realiach fantasy bądź też SF czy postnuklear.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2009 o 21:38, tykus napisał:

Ja oczywiście jestem chętny, jednak na pewno nie do II WŚ. Jednakże jestem gotów do gry, zwłaszcza na
wszelkie rozgrywki w realiach fantasy

<troszkę podcięty cytat>
o! Ja tak samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 16:35, Shadowtear napisał:

Też bym sobie pograł, już nie ma większego znaczenia w jakich realiach. Wskrzesić coś?
Może być. Tylko kwestia GM pozostaje...


Mówię, GieeM tak właściwie jest i prosił mnie żebym wysondował czy się z piątka dobrych graczy znajdzie. I ostateczny wybór realiów będzie należał oczywiście do niego.
I proszę Was - zamiast mówić "...a może..." to zarzućcie propozycjami ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 16:52, Tajemnic napisał:

zarzućcie propozycjami ;P

Ja tam wszystko, co fantastyczne, może być nawet bardziej realne, ale w czasach bardziej średniowiecznych... Konkrety? Zarzucam^^ : można Planescape, świat gothica, Zapomniane Krainy, Vvardenfell i ogólnie świat z Eldera, może być jakiś tzw świat urojony, czyli coś w stylu mojego ognia, średniowieczna Anglia, czy inny kraj, starożytny Rzym, Grecja w mniej realnych barwach niż te na lekcjach historii, jeszcze bym na pewno coś wymyślił, ale tak na szybko, to tyle;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo, grecka mitologia to może być coś ciekawego. Pozostawia dość dużo swobody, a praktycznie każdy coś z niej liznął, więc jakoś specjalnie też nie trzeba będzie się dokształcać. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować