Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft - jak idzie zbieranie surowców?

49 postów w tym temacie

Dnia 07.01.2006 o 22:16, Brad napisał:

zbierac :P zbierac :) jestem ciekawc co bedzie po drugiej stronie :)


Pewnie żeby się dowiedzieć, potrzebny będzie odpłatny dodatek :D Nie, żartuję. A swoją drogą ile tych surowców potrzeba. Może by tak do którejś Polskiej huty zadzwonił, żeby trochę dowiozła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2006 o 19:06, Domek napisał:

a dołożyłem wczoraj 30 Thick Leatherów, doceńcie mój gest dla Przymierza i też coś ofiarujcie.
;)


Ja dałem 20 :/ ... Ale zmotywowałeś mnie - oddam jeszcze 11 ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a wogule to po co ten wyscig ?

co sie stanie jak sie zbiaerze te surowce ?

a za ossawanie to co sie dzieje ? reputacja rosnie ? gdzie ?
co za nia mozna kupic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest świetna okazja dla osób farmujących reputację z inną rasę (np po to żeby biegać na innym mouncie), bowiem nie dość, że za każde 10 sygnetów dostaje się 75 repa, to jeszcze dostaje się skrzynki zawierające różnorakie skrole oraz losowy green/blue item :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aa - ja od siebie dołożyłem 120 bandaży Runecloth :) Jeszzce sporo ich dołożę :) Albo sprzedam po chorych cenach na AH muahahah!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 01:16, HoZar napisał:

a wogule to po co ten wyscig ?

co sie stanie jak sie zbiaerze te surowce ?

a za ossawanie to co sie dzieje ? reputacja rosnie ? gdzie ?
co za nia mozna kupic ?


surowce zbiera sie po to zeby otworzyc wrota do spotow na nowym paczu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny dociera do mnie, że ta gra jest wspaniała. Zbieranie surowców na wojnę- coś wspaniałego. Ale gdy popatrzę na abonament... to gra już nie jest taka cudowna :|, a szkoda bo bym z chęcią pograł po stronie hordy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

np po to żeby biegać na innym mouncie),

Daaawno nie grałem w WoWa i widzę, że jest kolejna rzecz której nie wiem.. Można jeździć na mouncie innej rasy??!! Czy może chodzi Ci o jakieś inne wersje wewnątrz rasowych czy elite''ów.. A jeśli nie to może przybliżyłbyś.. co i jak.. plz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 10:49, JaMES` napisał:

@Feriles
od poczatku mozna bylo jezdzic na mouncie innej rasy jesli sie osiagnelo status exalted w innej
stolicy


Niby tak, ale żeby osiągnąć takową trzeba było być istnym HARDCORE graczem, do tego wykorzystywać bugi questów... Dopiero od kilku miesięcy jest sposób na przyśpieszanie reputacji, a teraz jest nawet jeszcze lepiej (co raz więcej osób widuję tak, np człowiek mag na kocie, undead na wilku czy ork na Kodo :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować