Zaloguj się, aby obserwować  
Qba-13

Dragon Ball

856 postów w tym temacie

Dnia 19.11.2008 o 15:10, Don Zorro napisał:

Do tak, grafika nawet nawet, ale chodzi mi o te kanciaste postaci, bo wiele wygląda nie
za ładnie.

To już akurat od gustu zależy bo mi się akurat podoba taka komiksowa stylistyka ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem coś za co mnie zlinczują ;d Najbardziej podobał mi się Dragon Ball GT. ;P Była ciekawa fabuła i fajny pomysł, mimo jakichś tam drobnych błędów. A najsłabsza jest pierwsza część ponieważ momentami jest nudna i walki nie są zrealizowane w tak perfekcyjny sposób jak w Z/GT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 02:01, Black Dog napisał:

A ja powiem coś za co mnie zlinczują ;d Najbardziej podobał mi się Dragon Ball GT. ;P
Była ciekawa fabuła i fajny pomysł, mimo jakichś tam drobnych błędów. A najsłabsza jest
pierwsza część ponieważ momentami jest nudna i walki nie są zrealizowane w tak perfekcyjny
sposób jak w Z/GT.

Faktycznie się narażasz.. :D Ja ostatnio oglądałem wszystkie DB i co do GT, to ciężki początek - nielogiczności fabuły, podobne imiona wrogów (jeden miał bardzo podobne do Vegety.. ale zapomniałem jak się zwał :P), wskazywał na słabość scenariusza i brak pomysłu twórców.. ale im dalej tym lepiej :] Dużo nawiązań do poprzednich części, spotykamy postacie z pierwszych DB, Son Goku gaszący bodajże zamek, przy okazji go niszcząc (Tak jak Genialny Żółw górę). Wiele jest takich smaczków, ale większości już nie pamiętam. Za co cenię DB GT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co dla mnie nie zmienia faktu że GT to naciąganie fabuły i nie jest już to samo co poprzednie serie

Black Dog
wnioskuję po twoim poście że pewnie mistyczny AF byłby według ciebie najlepszą serią w końcu tam pewnie byłyby "najlepsze" walki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie. Walki najlepiej zrealizowane są w DBZ, choć niekiedy irytowało, że walka z jednym bossem trwa 20 odcinków z czego połowa czasu to bezsensowne odzywki typu''nie pokonasz mnie'' i chwilowe uzyskanie przewagi przez którąś ze stron. Ale cóż, taki urok tego anime. ;d Natomiast GT jest takie specyficzne, inne, pełne nielogiczności - może dlatego właśnie je najbardziej lubię? Przyciąga mnie również specyficzną kreską, różniącą się od stylu Akiry ;p a co do AF w sumie nie zdziwiłbym się, gdyby Akira po cichu pracował nad nową serią.;p powiem tak - cieszyłbym się jakby wyszedł AF, ale i nie płaczę z tego powodu, że go nie ma. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mnie denerwuje schematyczność walk i to że zawsze wygrywa dobro ale taki najwyraźniej urok DB :) co do AF to jednak widzę że jednak zaliczasz się do tej grupy która jeszcze wieży że wyjdzie i że jeszcze będzie nad nią opracował Akira <lol> który nie pracował już nad GT (nie licząc paru rysunków) i jasno wyraził się że AF nigdy nie powstawał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię że wierze, tylko nie zdziwiłbym się. Przecież mógł tak też powiedzieć, by go fani przestali dręczyć. :p Ale jak już powiedziałem, cieszę się, że jest tyle odcinków ile jest więcej nie zaszkodziłoby, ale również mógłby Akira coś jeszcze narysować. Poza tym on jakby czuwał nad produkcją GT i projekty postaci są jego. ;p
Btw. faktycznie wkurzające jest to, że dobro zawsze w DB wygrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 21:53, Black Dog napisał:

Ale jak już powiedziałem, cieszę się, że jest tyle odcinków
ile jest więcej nie zaszkodziłoby

właśnie o to chodzi że więcej zaszkodziłoby :] a wracając do GT to raczej nie wszystkie projekty postaci są Akiry ja słyszałem o tylko paru m. in. ssj4 co by potwierdzało że nie miał wielkiego udziału w tym projekcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 22:36, master962 napisał:

właśnie o to chodzi że więcej zaszkodziłoby :] a wracając do GT to raczej nie wszystkie
projekty postaci są Akiry ja słyszałem o tylko paru m. in. ssj4 co by potwierdzało że
nie miał wielkiego udziału w tym projekcie :)

No zależy w jakim kierunku by poszło. Jak miało być po prostu przedłużenie przez wymyślenie nowych potworów i poziomów SSJ, to faktycznie dziękuje, ale gdyby nas Akira czymś zupełnie nowym i odkrwczym zaskoczył to czemu nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a myślisz że właśnie jak miał wyglądać AF? :] zresztą wystarczy spojrzeć na GT a wiadomo w którą to stronę zmierza czyli super wysokie poziomy ssj, nowe super potężne potwory, jednakowy schemat walki i już nie wiem gdzie mieliby teraz szukać smoczych kul w końcu wszechświat to już za mało :P widać niektórzy ludzie nie umieją docenić zakończenia DBZ czy nawet niektórzy GT i myślą że wszystko można ciągnąć w nieskończoność (aby tylko ciągnąć i aby były nowe poziomy ssj) i to właśnie tacy "fani" wymyślili sobie właśnie całego DB AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jeśli na tym miało polegać AF to faktycznie nie ma potrzeby tworzenia więcej. ;] a mi się zakonczenie Z i GT podobało. ;) a która z walk z takimi głównymi bossami Ci się najbardziej podobała? Bo mi z komórczakiem. ;d Gohan SSJ2 był nie do pobicia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam tej walki. ;/ A natomiast końcowa walka Goku kontra Freezer jest po części świetna, a po części nużąca. Po przemianie w SSJ Goku uderza go 2 razy i ten ląduje w ziemi powodując wiele dymu, podnosi się i bezskutecznie atakuje, by znowu wzniecić chmurę dymu i tak w kółko. Bardzo lubię jeszcze walkę z BebiVegetą. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi się ta też podobała ale to tylko dla tego że lubię Cella :) chociaż jeszcze dobre były walki: Goku vs. Piccolo (podczas turnieju) i tą którą wspomniał Alexx1 Vegeta vs. Goku tuż przed pojawieniem się Buu jeśli dobrze zrozumiałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiecie, że powstaje film DB? Premiera w naszych kinach już niedługo, bo w kwietniu przyszłego roku.
Zwiastun- http://www.stopklatka.pl/film/film.asp?fi=32250&sekcja=mmedia&mpozycja=1&pokaz=tak
Jak dla mnie ten film to jedno wielkie dno- zwróccie uwagę na Piccolo i innych aktorów i ich wygląd zewnętrzny. Reżyser mógł się bardziej postarac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować