Zaloguj się, aby obserwować  
Qba-13

Dragon Ball

856 postów w tym temacie

Dnia 29.01.2009 o 14:52, master962 napisał:

przecież pisze na górze Prologue & Subtitle I :) zresztą jak chcesz wszystkie piosenki
i motywy muzyczne z DB to zajrzyj na stronę http://ostanimemusic.blogspot.com/ gdzie
z prawej strony masz odnośniki do wszystkich 6 płyt :)


Hah, ale troche dziwny tytuł więc nie byłem pewien xp No dzięki wielkie! ;d Za każdym razem jak nowy odcinek jest i leci ta muzyka to mam gęsią skórke ahh ;D

Btw. Słyszeliście że znów robią odcinek specjalny? Coś jak ten na 40 lecie Shoenen Jump czy jak to ma xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 14:58, Piotr13PL napisał:

Btw. Słyszeliście że znów robią odcinek specjalny? Coś jak ten na 40 lecie Shoenen Jump
czy jak to ma xD

No to już jeden jest zrobiony.
Ponoć ma być reaktywacja GT już taka porządna ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.01.2009 o 15:00, mlynar911 napisał:

Ponoć ma być reaktywacja GT już taka porządna ;]

mam nadzieję bo obecnie GT jest najgorszą z części

Piotr13PL -> na pewno nie dziwniejszy niż Prologue & Subtitle II :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, jakby tak zrobili porządną reaktywkę, to jestem jak najbardziej za :). A w tym roku i Dragon Ball The Movie ma wyjść przy okazji... Powiadam Wam, szykuje się kicha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 15:03, master962 napisał:

mam nadzieję bo obecnie GT jest najgorszą z części

A ja mam nadzieję ,że to nowe GT czy też może coś o innej nazwie wyjdzie nie za 10 czy 15 lat ;d

BzyQacz
Jakbyś przeczytał kilkanaście postów wstecz byś wiedział nawet jaka to kicha ... ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.01.2009 o 15:09, mlynar911 napisał:

A ja mam nadzieję ,że to nowe GT czy też może coś o innej nazwie wyjdzie nie za 10 czy
15 lat ;d

spokojnie teraz są komputery :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Film bodajże w marcu, mimo że wiem że to bedzie kicha (od kiedy Master-Roshi ma 30 lat i jest przystojniaczkiem, albo Bulma z gun''ami?) ale mimo wszystko tradycja nakazuje aby iść do kina :D xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Btw. Wie ktoś coś o DBO? Bo dawno nic nie słyszałem o niej... Własnie ściagam bete która znalazłem na filefront nawet nie wiem czy to jest prawdziwy plik, na stronce nic, a ponoć już dawno powinny być beta-testy chociażby w korei...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dragon Ball: Yo! Son Goku and His Friends Return!!

Warto obejrzeć? Ktoś może coś powiedzieć więcej o tym filmiku? :)

Z tego co wiem to:

- nowe postacie (m. in. brat Vegety)
- nowa lepsza jakość obrazu
- humor jak zawsze
- krótkie walki jak na DBZ

Uzupełni ktoś te dane? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim czasie powychodziło pełno wydań z odnowionym DB. Uncut (bez cenzury) i Remastered (bez cenzury w HD). Jednakże jest gdzieś jakiś spis, co już wyszło i ile tego wyszło np. cała seria pierwsza DB w Remastered, DBZ 9 sezonów w Remastered i GT na razie tylko w Uncut. Byłbym bardzo wdzięczny za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2009 o 22:53, Grinczar napisał:

W ostatnim czasie powychodziło pełno wydań z odnowionym DB. Uncut (bez cenzury) i Remastered
(bez cenzury w HD). Jednakże jest gdzieś jakiś spis, co już wyszło i ile tego wyszło
np. cała seria pierwsza DB w Remastered, DBZ 9 sezonów w Remastered i GT na razie tylko
w Uncut. Byłbym bardzo wdzięczny za informacje.

Też bym chętnie się dowiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu oglądając filmiki w tle słychać francuski. Z tego języka był tłumaczony Dragon Ball w Polsce?
EDIT: Wydaje mi się, że jak 10 lat temu oglądałem tą bajkę w tle słychać było japoński, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 14:20, Iqor napisał:

Czemu oglądając filmiki w tle słychać francuski. Z tego języka był tłumaczony Dragon
Ball w Polsce?


Dość mocno ocenzurowane serie TV przyszły do nas z Francji. U nas je jeszcze troche ocenzurowali i przetłumaczyli... wiadomo jak im to wyszło, robiły to osoby, które nie miały pojęcia o DB i na żywca niektóre teksty tłumaczyli z francuskiego :(

Edit: z tego co się orientuje to francuski leci zawsze w tle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 14:20, Iqor napisał:

Czemu oglądając filmiki w tle słychać francuski. Z tego języka był tłumaczony Dragon
Ball w Polsce?

Tak z francuskiego na polski.

Dnia 08.04.2009 o 14:20, Iqor napisał:

EDIT: Wydaje mi się, że jak 10 lat temu oglądałem tą bajkę w tle słychać było japoński,
prawda?

Jeżeli DB przyszedł od Francuzów i sam to napisałeś to nie wiem skąd nagle japoński ... Ale w polsce leciały z po francusku z lektorem polskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować