Zaloguj się, aby obserwować  
malywaz

Jakia jest Wasza ulubiona przeglądarka www

129 postów w tym temacie

Nie wiem , co wy z tym FF macie. Przecież to nawet gestów myszy w podstawce nie ma. O menedżerach poczty i download''u nie wspominając ;P Nie mówię ,że przeglądarka jest zła, bo np. do pracowni szkolnych nadaje się idealnie ale żeby od razu mówic ,że jest najlepsza to jednak pewna przesada :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.01.2006 o 13:45, Seldon napisał:

Niby w czym ff jest lepszy ?? FF biedny strasznie jest, żeby miał choć połowę możliwości Opery
to trzeb mu z pół tuzina plug-inów instalować , jak nie więcej. Opera rządzi !!!


A niby w czym Opera jest lepsza ? Jakie możliwości ma Opera, których FF nie ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 16:29, Grizzly. napisał:


> Niby w czym ff jest lepszy ?? FF biedny strasznie jest, żeby miał choć połowę możliwości
Opery
> to trzeb mu z pół tuzina plug-inów instalować , jak nie więcej. Opera rządzi !!!
>

A niby w czym Opera jest lepsza ? Jakie możliwości ma Opera, których FF nie ma ?


FF w zasadzie może mieć wszystkie funkcje Opery ale wymaga to instalowania plug-inów. A podst. ff ....hmmm...przedewszystkim brak ww. menedżera poczty, gestów myszy itd. . Oczywiście nie mówię ,że odpowiednio rozbudowany ff jest gorszy od Opery ale jednak na początku wygląda jak GIMP przy Photoshopie , znaczy bez modułów nie pojedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2006 o 13:20, Grizzly. napisał:

Ja używam FF. Firefox jest najszybsza i ma fajne skróty. A o Apple Safari pierwszy raz słysze,
nawet nigdy nie widziałem. Nie rozumiem czemu ludzie korzystają z Opery skoro FF jest lespszy
?


Chyba w drapaniu sie patykiem po plecach. Opera OWNZ all.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy się kłócicie a możecie jak inni użytkownicy FF i Opery żyć w zgodzie :) Niektórzy to nawet organizują wspólne spotkania :] (mam nadzieje, że nie rzucaniem w siebie wyzwiskami :P).

FF i Opera - dwie przodujące na rynku przeglądarki, jesli chodzi o bezpieczenstwo i uzytkowanie. Taka jedna wielka rodzina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używałem opery dość długo, przesiadłem się na mozille i... poprostu shock ! Po 4 dniach użytkowania opera została usunięta z mojej machinerii ;) A jeżeli chodzi o IE... ekhem.. przemilczę to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem lepsza jest Opera, a to z kilku powodów:
1)Opera była przed Firefoxem
2)Nowa opera 9.0 beta ma sporo więcej funkcji od FF
3)Ma wbudowany bardzo dobrego klienta pobierania
4)Ja jej używam!! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 18:02, explotion napisał:

Moim zdaniem lepsza jest Opera, a to z kilku powodów:
1)Opera była przed Firefoxem
2)Nowa opera 9.0 beta ma sporo więcej funkcji od FF
3)Ma wbudowany bardzo dobrego klienta pobierania
4)Ja jej używam!! :)))


Czyli z sensownych mogą ewentualnie zostac 2 powody :

Dnia 28.01.2006 o 18:02, explotion napisał:

2)Nowa opera 9.0 beta ma sporo więcej funkcji od FF
3)Ma wbudowany bardzo dobrego klienta pobierania


Co zreszta FF i tak ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 18:27, Shikoku napisał:

Fire Fox + plug: Faster Fox inne zalezne od potrzeb i jestes w niebie ;)



A biorąc pod uwagę ,że każdym plug''u jest prawdopodobnie bramka wejściowa dla danego twórcy , to ilość bramek = ilość plug''inów :P
No chyba ,że ściągasz tylo pliki źródłowe i sam to kompilujesz ale jakoś nie bardzo by mi się chciało czytać tyle kodu ;)


Tak , wiem, mam teorię spiskową ale biorą pod uwagę jakie cuda można znaleść w niektórych aplikacjach (patrz np. pinball w exelu 97 bodajrze) to ja chyba podziękuję za taką zabawę.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.01.2006 o 16:53, Seldon napisał:

FF w zasadzie może mieć wszystkie funkcje Opery ale wymaga to instalowania plug-inów. A podst.
ff ....hmmm...przedewszystkim brak ww. menedżera poczty, gestów myszy itd. . Oczywiście nie
mówię ,że odpowiednio rozbudowany ff jest gorszy od Opery ale jednak na początku wygląda jak
GIMP przy Photoshopie , znaczy bez modułów nie pojedziesz.


Ok, ale photoshop to narzedzie płatne a opera i FF, nie... W sumie trzeba zadac pytanie: czego nie ma Opera, a miec powinna?? hę..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 19:51, explotion napisał:

Ok, ale photoshop to narzedzie płatne a opera i FF, nie... W sumie trzeba zadac pytanie: czego
nie ma Opera, a miec powinna?? hę..??



Hmmm....rozbudowanego klienta FTP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja urzywam Opery i niech mnie Adanos chroni przed uruchomieniem IE. Opera znacznie bardziej funkcjonalna i przyjazny interface, wygodna, szybka i ma wiele innych zalet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować