Zaloguj się, aby obserwować  
malywaz

Jakia jest Wasza ulubiona przeglądarka www

129 postów w tym temacie

Ja używam FF. Firefox jest najszybsza i ma fajne skróty. A o Apple Safari pierwszy raz słysze, nawet nigdy nie widziałem. Nie rozumiem czemu ludzie korzystają z Opery skoro FF jest lespszy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza i najnowsza rosyjska przeglądarka www :D screen w dołączonym obrazku do postu :).

A tak na poważnie to używam od dłuzszego czasu FF''a, przerzuciłem się z IE i tak mi już zostało :]. Pare udogodnień z rozszerzeniami i można wygodnie i bezpiecznie jej uzywac.

A co do IE to sluzy ona raczej do przegladania internetu z Twojego komputera i na odwrot :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2006 o 13:20, Grizzly. napisał:

Nie rozumiem czemu ludzie korzystają z Opery skoro FF jest lespszy ?


Niby w czym ff jest lepszy ?? FF biedny strasznie jest, żeby miał choć połowę możliwości Opery to trzeb mu z pół tuzina plug-inów instalować , jak nie więcej. Opera rządzi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... szczerze.. po zainstalowaniu poprawek do IE jest ona bezpieczniejsza od FF w moim odczuciu.. FF zawiódł mnie w kilku momentach... szczegolnie podczas infekcji spywarami, adwarami. Jakos IE nie mial takiego kłopotu... Pozatym... jesli chodzi o bugi, sytuacja nie jeest taka różowa na jaką wygląda FF nie jest wcale o niebo bezpieczniejsza od IE, pozatym...

"Przeglądarki internetowe są 100% bezpieczne, jak nie mamy internetu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Avant Browser - jakoś mało znana przeglądarka, widzę nikt tutaj jej nie używa, a na starym forumznali ją bardzo nieliczni :) W sumie trochę mnie to dziwi, zupełnie w porządku przeglądarka, właściwie tylko jej używam. Do Opery zupełnie przekonać się nie mogę, właściwie nawet za bardzo nie chcę ;->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 15:32, ReNeG4De napisał:

Avant Browser - jakoś mało znana przeglądarka, widzę nikt tutaj jej nie używa, a na starym
forumznali ją bardzo nieliczni :) W sumie trochę mnie to dziwi, zupełnie w porządku przeglądarka,
właściwie tylko jej używam. Do Opery zupełnie przekonać się nie mogę, właściwie nawet za bardzo
nie chcę ;->



A Avant nie jest czasem nakładką na IE ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2006 o 12:46, Budyn napisał:

Mozilla Firefox 1.0.7

Czemu ta stara wersja a nie 1.5 ? :D
Ja oczywiście Firefox 1.5 i do kompletu Thunderbird 1.5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 15:59, Budyn napisał:

hehe, bo taka mam :)

To radzę uaktualnić. Firefox tez nie jest bez błędów. Nie ma całkowicie bezpiecznego oprogramowania, chyba, że odetniesz kabelek od sieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować