Zaloguj się, aby obserwować  
malywaz

Jakia jest Wasza ulubiona przeglądarka www

129 postów w tym temacie

Moją ulubioną jest Safari, ale od pewnego czsau jestem zmuszony używać FireFox''a, którego też lubię :)
IE to nawet osr***m patykiem nie tykam - zablokowałem go firewallem i nie ma odwagi słówka pisnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 14:50, Tares napisał:

Heh... szczerze.. po zainstalowaniu poprawek do IE jest ona bezpieczniejsza od FF w moim odczuciu..
FF zawiódł mnie w kilku momentach... szczegolnie podczas infekcji spywarami, adwarami. Jakos
IE nie mial takiego kłopotu... Pozatym... jesli chodzi o bugi, sytuacja nie jeest taka różowa
na jaką wygląda FF nie jest wcale o niebo bezpieczniejsza od IE, pozatym...

"Przeglądarki internetowe są 100% bezpieczne, jak nie mamy internetu"


A w moim odczuciu to FF jest szybsza przegladarka dlatego sie przesiadlem. A te plug-in to mi odpowiadaja. Sam instaluje to co chce i powienienem miec w przegladarca. Ale to tylko moje zdanie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie jestem "trendy" :)
Ja z ciągle surfuje na IE. I nie zamierzam się przesiadać. Wersja 7 RC jest już niewiele (jeśli chodzi o moje osobiste potrzeby) odbiegająca od ideału przeglądarki...
Żeby nie było, że nie wiem co mówię :P Miałem Firefox-a, Operę, a nawet kiedyś Netscape Navigatora ... Ale jakoś z IE mi najwygodniej... A przy aktualizowanym i na bierząco zabezpieczanym systemie jest on całkiem bezpieczną przeglądarką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było nieporozumień. Ja również uważam, ze FF jest lepsza, powiem wiecej - uwazam, ze jest najlepszą przeglądarką na rynku, co nie zmienia faktu, ze posiada błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 13:13, legenda27 napisał:

Kiedyś byłem na Firefoxsie później przeszedłem an Operę a później wróciłem na Firefoxsa.


To dokładnie tak jak ja. Z początku używałem IE, ale szybko przesiadłem się na Firefoxa. Po dłuższym czasie na Opere i znów Firefoxa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 13:22, Wojtas94 napisał:

> Kiedyś byłem na Firefoxsie później przeszedłem an Operę a później wróciłem na Firefoxsa.


To dokładnie tak jak ja. Z początku używałem IE, ale szybko przesiadłem się na Firefoxa. Po
dłuższym czasie na Opere i znów Firefoxa. :)


Witam w klubie. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepszą teraz przeglądarką jest Ten Nowy Internet Explorer bardzo jest podobny do Mozilli Firefox i dobrze chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować