Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GeForce 9800 GX2 połamie płyty główne?

51 postów w tym temacie

Dnia 27.02.2008 o 20:15, Uspatente napisał:

No tak, kolejny bezsensowny news - coś w stylu wagi LCD - co wy komputerów używacie do
wyciskania?

Czytaj dokładnie newsy. Chodzi o transport gotowych zestawów komputerowych, a nie przenoszenie pudła z jednego pokoju do drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niesamowita informacja, na pewno to zmniejszy sprzedaz o 99% ;-)

Przeciez niemalze 15 razy w tygodniu kazdy transportuje swoj komputer z dwoma takimi kartami ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już sobie wyobrażam kompa z kosmicznym chłodzeniem procesora, dwoma takimi kartami i ciężką obudową przeładowaną efektownymi bajerami który waży z 15-20 kilogramów. I weź takie bydlę przewieź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nvidia tworzy jak widze karty do wielu zastosowań - serii 9xx bedzie mozna uzywac jako sprzet do poprawy swojej muskulatury, jak wiadomo informatycy do fizyczniaków nie należa :D. To tutaj bedzie mozna popodnosic i potraktowac takie karty jak hankielki, taki trening fizyczny jest jak najbardziej wskazany po długim siedzeniu przy kompie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cos mi sie zdaje ze nVidia zrobila z seria 9xxx cos podobnego co AMD zrobilo z Phenomami. Chcac jak najszybciej dogonic konukrencje postawili na szybkie stworzenie a nie na jakosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol... nic nie kumacie... tu glownie chodzi o jej WIELKOSC a co za tym idzie WAGA rowniez sie zmienia... widze ze niektorzy operuja zwrotami GPU ale chyba zabardzo sie nie znaja na nowosciach... ta karta bedzie JESZCZE WIEKSZA niz Ultra czy tez HD3870x2... jakos nie sadze ze ktos transportuje taki komp 15 razy w tygodniu z dwiema takimi kartami jak napisal Kris_bla... wielka karta moze wygiac plyte ktora i tak bedzie juz mocno "naprezona" a podczas transportu gdzie karta moze sie minimalnie obsunac mobo moze peknac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy nic nie rozumiecie!!! Nvidia produkuje teraz karty wielofunkcyjne : Oprócz standardowych zastosowań będą pełniły role hantli dla informatyków!!! Zresztą ci najbardziej wymagający będą mieli 4 takie karty w SLI. Cóż AMD może już zacząć się pakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite....

Podczas grania, nagle wszystko ziuup - nic nie ma na ekranie, zero dźwięku. Spalenizny nie czuć, więc odkręcamy obudowę i co widzimy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...Widzimy kartę która wyrwała złącze Pci-e, zrobiła dziurę w podłodze i przeleciała do sąsiada ciągnąc za sobą monitor, którego kabel był niestety przykręcony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 22:30, Xarodon napisał:

...Widzimy kartę która wyrwała złącze Pci-e, zrobiła dziurę w podłodze i przeleciała
do sąsiada ciągnąc za sobą monitor, którego kabel był niestety przykręcony.


ta... A potem dociera do jądra ziemi i następuje koniec świata :P
A tak na temat bardziej: ja za tę kartę serdecznie dziękuję - wole ATI i radeony które płyt głównych nie łamią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Neo12 - mój komp w tej chwili waży coś ok 25 kg, więc z tą wagą się nie śmiej :P


co do karty i jej wagi - czy jest wiadome ile ona waży? więc po co takie spekulacje?
jeżeli podczas transportu coś się uszkodzi w gotowym zestawie to od razu powinni wymienić, więc to nie nasze tylko dystrybutorów zmartwienie oraz firm kurierskich/przewoźników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta karta to poprostu masakra... najpierw info o jej temperaturach... teraz to, że waży tyle co mój cały komp?! Jakaś masakra... coś widać ze nVidia fuszerke zrobiła...
Ale cieszy polepszająca się sytuacja ATI ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to pewnie ktoś zaraz wypuści betonową płytę główną z napisem: tylko nasz płyta udźwignie GeForce 9800 GX2!!!
Swoją drogą taka informacja, moim zdaniem przesadzona, robi przy okazji firmie darmową reklamę i dobry temat do rozreklamowania właśnie tej płyty, np. Poczuj brzemię naszych kart...hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcieli zrobić najszybszą kartę na rynku i nie wiedząc jak to wszystko normalnie upchać, zwiększyli jej rozmiary i stworzyli kolosa.Jedyny postęp w serii 98XX, został osiągnięty kosztem ciężaru i wydzielanego ciepła.Serdecznie dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Podczas transportu" hmm... - od razu przypomniała mi się historia, jak to 2 lata temu wiozłem mojego kompa do USA (LOL) - na lotnisku myśleli że to bomba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uspokujcie sie. czy wy naprawde musicie wierzyc w te wszystkie bzdury ktore kraza po necie?? niech ta karta sie ukaze i ja przetestuja i doopiero wtedy bedziecie oceniac. a nie gadacie na temat zegos czego jeszcze nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak TAK dalej pójdzie to seria radeonów HD 4xxx zniszczy Nvidioskie dziecko, przecież jak przez taką grafę złamałaby mi się płyta główna to już na pewno nigdy nie kupiłbym karty GF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować