Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gry Extra 1/2008 już w kioskach!

14 postów w tym temacie

O matko, znowu Simsy... Niedługo będziemy na śniadanie jadać Simsy a w szkołach wprowadzą nowy przedmiot - simsologię.

Ludzie, ile można tych dodatków wymyślać?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heroes1990 -> dokładnie tyle, na ile będzie zapotrzebowanie... a fani jakoś nie buntują się przeciwko ich wydawaniu ;) tak samo jak pokemony to zło, ale każdy w nie gra(ł) ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 19:06, Beliar-13 napisał:

Ale sobie znaleźli temat na numer...Simsy! Żal, już wolę wrócić do czytania CDA.


Ja tam wolę Clicka ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Click jest na jedno dłuższe posiedzenie w kiblu:P a takie CDA nooo z 2-3 posiedzenia:D Pozdrawiam:) a co do simsów... zapotrzebowanie widac jest, jesli liczyc dzieci z przedszkola i podstawówki, jesli ich nie liczyc... to go nie ma;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nastawienie KŚG się zmienia... Kiedyś było to PORZĄDNE pismo, z ciekawą formą testowania. ;-) A teraz? Żałosne numery specjalne (nie piszę tego bez przykładu - niejeden miałem w ręku) o FIFIE czy innych Simsach to po prostu wyciąganie kasy od pozytywnie nastawionych do całej akcji graczy. Może im się to podoba, bo skoro te tasiemcowe extrasy wychodzą regularnie, to znaczy, że musi się sprzedawać. Osobiście wolę omijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 18:52, lordfett napisał:

tak samo jak pokemony to zło, ale każdy w nie gra(ł) ;P


mów za siebie ;;P Ale prawdą jest że szmal niezły ciągną za kolejne dodatki do Simsów.

stalker10 --> dobrze powiedziane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boje sie myśleć co będzie, gdy wyjdzie Sims 3... A ci z KS Gry nie mają nic innego do roboty tylko pisać o dodatkach do "dwójki", nawet jak są średnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pff, i co z tego? Moja sis na przykład posiada WSZYSTKIE "Gry Extra" z tematyką okołosimsowatą i jej nie przeszkadza wydawanie kasy na takie "coś".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fuj... kolejne dodatki do simsów... nigdy nie lubiłam tej gry. Ludzie z KŚ mogliby zając się pisaniem gazetek "Extra" o jakichś porządnych grach, które zbierają najwyższe oceny, a nie dodatkami do simsów, które w większości przypadków są słabe lub średnie.. Omijam tę gazetkę z daleka..od dawna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co wydawać tyle kasy dla jednej recenzji gry.żal.W najnowszym CDA też piszą o tym, a do tego tona innych różności. Ta gazeta to chyba tylko dla zagorzałych fanów The Sims.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie każe przecież w Simsy grać ani kupować KŚ Gry Extra, więc nie ma się co oburzać. Swoją drogą faktycznie nie było żadnego specjalnego wydania o jakiejś porządnej grze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować