Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt polskim dystrybutorem gry Mass Effect na PC

218 postów w tym temacie

To jest naprawde ciekawe bo właśnie dzwoniłem do EA POLSKA i nic na ten temat niewiedzą żeby polskim dystrybutorem było CDP, mi powiedzieli że jak światowym wydawcą jest EA to zapewne w polsce też będzie EA. ale sami jeszcze nie zostali o tym poinformowani. Mam nadzieję to to nieprawda, ja chcę EA już wole dopłacić to 30zł i mieć grę w tym samym dniu co na zachodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z gol-a
"Ze wstępnych informacji, uzyskanych przez nas dosłownie przed chwilą wynika, że najprawdopodobniej będziemy mieć do czynienia z w pełni zlokalizowaną edycją gry"
Dziekuje postoje, wolałbym wydać 40 zł wiecej i miec wersje angielska i polską, teraz zostaje tylko import z zagranicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ambiwalentne odczucia... z jednej strony będzie pewnie taniej i z jakimiś gratisami, a z drugiej jak zwykle będzie pewnie wielka obsuwa. A na EA można liczyć, że wyda grę w tym samym czasie w Europie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może poprostu będą 2 wersje lokalizacji jedna CDP(napisy i dialogi (tylko polski)) a druga EA (napisy ( wersja wielo języczna i zarazem trochę droższa)) K**wa no nie mogę się z tym pogodzić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 13:25, DartiReviMaster napisał:

No nawet fajnie. Jak znam CDP, to będzie dobra polonizacja, i pare fajnych dodatków.


To ty chyba chłopcze ostatnie kilka miesięcy przespałeś. Tak, przyznaję, że CDP robi ciekawe EK, fajne dodatki, ale polonizacje im kompletnie już nie wychodzą ;-/

I mam taką nadzieję jak dudi mati, jeżeli ME ma być w pełnej PL wersji to ja poproszę aby EA Polska zrobiło swoją wersję z napisami polskimi i sprzedawało ją w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zajeb... znaczy zajedwabiście! :) Czekam na PeCetową wersję Mass Effecta już kupę czasu, a ty taka niespodzianka! Anim, mogę liczyć na porządną polonizację i oczywiście bogatą edycję kolekcjonerską, nie? :) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 13:06, Anim napisał:

> Poprosimy:
> 1) EK
> 2) Co najwyżej kinową polską wersję
> 3) premiere najpóźniej w lipcu...

Będziemy informować co i jak, mam nadzieję, że będzie sporo zabawy i możliwości... :)


mam nadzieje że będą dwie wersje, orginalna i z pełną polonizacją, bo pamiętajmy że nie wszyscy sie ucieszą z jednej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok koniec gadania, zamówi się najwyżej w UK, funt teraz tanieje więc niebędzie aż tak źle,
choć mam cały czas nadzieję że nasze wspaniałe ELECTRONIC ARTS wypuści swoją wersję zlokalizowaną tylko w napisy, a tak swoją drogą ciekawe która wersja by się lepiej sprzedała CDP (pełna lokalizacja) czy ELECTRONIC ARTS (napisy), ja obstawiam że chociaż wersja EA była by troszeczkę drożcza to by się jednal lepiej sprzedała, ja bym osobiście kupił wersje od ELEKTRONIKóW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

!!!!!!
TAK TAK TAK !!
już się bałem że chcąc-nie chcąc będę musiał kupować to cudo od EA... nie lubie ich. Mogą być włascicielami BioWare ale ich nie lubie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YEAH..... MOŻE TO POCZĄTEK końca xD Monopolu EA (który nie wątpliwie jest przesadą) ale ja sie ciesze xD .Napewno se kupie ME-sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczenie! O_O Kompletnie nie spodziewałem się takiego obrotu spraw. Osobiście nie obchodzi mnie, czy gra będzie zlokalizowana w pełni, kinowo, czy w ogóle, za to liczy się dla mnie jakość ewentualnej EK tego tytułu. Nie oszukujmy się przecież edycje kolekcjonerskie od EA to "bieda z nędzą", a te od CD Projektu nie raz po prostu wymiatają (np. Heroes of Might and Magic V, czy Wiedźmin).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

łączymy się w bólu z przyszłymi graczami Mass Effect w "profesjonalnej polskiej wersji językowej" przygotowanej przez CDP.
:D
a przy okazji - grę mam już za sobą i było na prawdę super, choć niestety nie obeszła się bez pewnych minusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze że CDP wydaje Mass Effect bo te EA już zaczyna dobijać....
Oby cena wynosiła te 100 zł....i nie więcej. Bo szczerze mówiąc skoro EA wymaga od graczy wydawania ok.140zł. za swój produkt teraz... to ja wątpie że ceny tego producent i wydawcy... nie spadną... założę się że ceny gier od EA będą szły w górę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować