Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

A Vampyre Story - zapowiedź

35 postów w tym temacie

Curtiss

Pogłoski o końcu przygotówek można między bajki włożyć. Co roku ukazuje się kilka tytułów z tego gatunku, a wiele z nich jest naprawdę świetne. Tym razem nadchodzi tytuł stworzony przez byłych pracowników LucasArts, odpowiedzialnych między innymi za serię Monkey Island, którzy obiecują powrót do korzeni gatunku. Jak to im wyjdzie, przekonamy się już w czerwcu.

Przeczytaj cały tekst "A Vampyre Story - zapowiedź" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie przeczytalem ta zapowiedz i zobaczylem filmik, toz to jest geniusz sam w sobie :-D Genialna gra, ktora chyba kupie jako pierwsza przygodowke od Broken Sword 2 ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada sie ciekawa gra i z tego co wiem to tylko na PC wiec jeszcze bardziej mnie to cieszy bo coraz mniej wychodzi gier na PC a przeciez to komputer zapoczatkowal growy biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beliar-13 Aby pouczać innych należy samemu poprawnie pisać, jak myślisz? Ze szkoły powinieneś wiedzieć, żę nie pisze się "Na samym początku pisze..." tylko jak już to "Na samym początku jest napisane". Tak na marginesie tylko zaznaczyłem. Nie gniewajmy się:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać tej gry, ale boję się, czy nie powtórzy się sytuacja Beyond Good & Evil - gra też planowana na trylogię, piękna, niesamowicie miodna, prawdziwe arcydzieło - a wiadomo, jak się skończyło... :( No cóż, liczę, że chociaż A Vampyre Story się powiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przygodówki to chyba mój ulubiony gatunek (waham się pomiędzy fps''ami a przygodówkami) i najbardziej lubię te lucasowe więc się nie mogę doczekać !!! :)

Pozdrowienia dla wszystkich fanów przygodówek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem ciekaw kto będzie w polskiej wersji podkładał głosy. Nie za bardzo mogę sobie wyobrazić jaka osoba może wpasować w postaci Mony, może jakaś bardziej znana aktorka oprócz tych wszystkich z telenowel polskich :-P . Za to chętnie usłyszałbym Borysa Szyca w którejś z ról... od kiedy go usłyszałem w Broken Sword 4 uważam że świetnie do takich gier się nadaje :-)
I mój ulubion tekst ze zwiatunu "Adventure games aren''t dead their undead" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szyc i ten jego przygłupi piskliwy głosik? o nie. stanowczo nie :)

a tak na marginesie, to nie wiem czy zwróciliście uwagę (bo chyba mi się nie zdaje?), że muzyka na końcu jakby celowo przypomina ścieżkę dźwiękową z monkey island?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 18:28, penny napisał:

Szyc i ten jego przygłupi piskliwy głosik? o nie. stanowczo nie :)

Ty stary chyba pomyliłeś aktorów bo Szyc nie ma aż tak piskliwego głosiku... a poza tym Szyc według mnie mógłby wystąpić (swoim głosem rzecz jasna :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować