Zaloguj się, aby obserwować  
Smuggler416

nasza-klasa.pl - Temat Ogólny

698 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2008 o 11:06, Carl92 napisał:

Ja używam portalu w takim celu jakim go stworzono. Zobaczyć jak żyje się starym znajomym,
żeby zobaczyli jak wyglądam na 3 fotach i w razie czego kontakt złapać a inne pokemońskie
i kfiatuszkowe dzieci omijam szerokim łukiem. Również jak mówi sama nazwa znajomi czyli
tych których znam a nie żeby mieć ich więcej.

ja też w tym celu używam NK, bo z tego co widzę to z NK robi się drugi epuls, co jest naprawdę straszne, ob ciągle mam zaproszenia od nowych osób których na oczy nie widziałem i co? odrzucam te zaproszenia, bo nie ma co ja mam tylko znajomych których znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam NK bo tam zawsze są odpowiedzi na sprawdziany ale trochę głupio że wprowadzają płatne rzeczy fakt chcą zarobić ale ja tego nie lubię hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja uwielbiam Naszą Klasę za to co przedstawiłem na screenie...
Chyba chcą pokazać, że już użytkownicy nie są potrzebni i wyłączają serwery albo coś....

20081121205550

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To pewnie chwilowe, więc nie ma co psioczyć, bo ZAWSZE może być jeszcze gorzej ;) Wg mnie to zbawienie dla świata, że te 2 miliony słodkich nastek będzie odcięta od n-k na choćby te kilka minut. Przynajmniej można spokojnie pooddychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 21:01, Wayzin napisał:

To pewnie chwilowe, ...


Chwilowe bo już działa ale dlaczego zawsze nawala gdy odpisuje na jego/jej pytanie w wiadomościach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

można spokojnie oddychać gdy się takie do n-k przykleją bo przynajmniej w tedy po ulicach nie chodzą:D
Moim zdaniem n-k jest dla ludzi którzy szkołę ukończyli 5,10,20,30 lat temu i chcą pogadać z kolegami z klasy a nie dla weetaśnych nastek któe się w domu nudzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 21:09, player000 napisał:

Moim zdaniem n-k jest dla ludzi którzy szkołę ukończyli 5,10,20,30 lat temu i chcą pogadać
z kolegami z klasy a nie dla weetaśnych nastek któe się w domu nudzą...


Bardzo dobrze powiedziane. Sam mam profli na nk, ale bez zdjęc. Trzymam to tylko by mieć jako taki kontakt ze znajomymi i dopiero za 20 lat chciałbym widziec czy cos się pozmieniało. Głupota dla mnei jest zamieszczanie tysiąca swoich zdjeć, a to z pieskiem, a to z kolegą, a to z koleżanką, a to z domem itp. ewnie gdyby była opcja blog to ci ludize zaczli by tam pisać swoej dyrdymały. I ten szał na największą liczbę znajomych, eh żenada. A co mnie autentycznie irytuje to głupie panienki, które robią sobie zdjęcia, ze jest o krok do pleyboya. Nie powiem, że nie lubię takich rzeczy, ale trzeba być idiotką by pokazywać takie zdjecia w sieci, a już wogóle na portalu gdzie kady moze do każdego odjsć, gdzie każdy każdego zna. Panienka nawet jak jest brzydka a pokaże co nieco to zaraz dostaje dziesiatki pozytywnych komentarzy od ludiz, których nawet nie zna i się z tego jara. Jestem ciekaw czy taka jedna z drugą rozebrała by się tak u mnie w pokoju, czy moze na ulicy, he? ;) Przecież nk to tez miejsce publiczne, co za roznica czy w markecie, na rynku, czy na nk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm...A mi się wydaje,że ludzie pomylili portal Nasza-Klasa.pl z stronką Fotka.pl,już mówię dlaczego,otóż Nasza-Klasa.pl służy do odnajdywania dawnych kolegów i koleżanek z szkolnych lat,a większość(prawie cała moja klasa...) osób daje tam swoje prawie-nic-nie-różniące-się-zdjęcia po kilka(!) tygodniowo,nie wydaj emi się,aby ich wygląd zewnętrzy,aż tak się zmienił przez te kilka dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 18:48, Tomek1120 napisał:

Coraz bardziej wkurzające te reklamy na nasza-klasa.pl W dostępnych znajomych mam postacie
z gry na PS3 mimo, że oni nie są moimi znajomymi.


To po prostu reklamy, dzisiaj na każdym większym portalu je zobaczysz - nawet w o wiele bardziej wkurzającym typie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 18:58, Ceteris Paribus napisał:

Moim zdaniem n-k jest dla ludzi którzy szkołę ukończyli 5,10,20,30 lat temu


Czyli jak jeszcze nie ukończyłem szkoły (czyli nie mam 19 lat czy coś koło tego) to nie powinienem tworzyć konta na naszej klasie? Jak byś nie zauważył to ten portal jest głównie dla młodych (zobacz chociażby na reklamy na stronie i rodzaje prezentów). A ci, którzy ukończyli szkołę 10-15 lat temu często nie potrafią posługiwać się komputerem czy Internetem. Ale mimo to na naszej-klasie jest mnóstwo osób w wieku dojrzałym.

Dnia 27.11.2008 o 18:58, Ceteris Paribus napisał:

Bardzo dobrze powiedziane. Sam mam profli na nk, ale bez zdjęc. Trzymam to tylko by mieć
jako taki kontakt ze znajomymi i dopiero za 20 lat chciałbym widziec czy cos się pozmieniało.


Aha...no dobra to trzymam Cię za słowo, nie możesz się ich pytać o zmiany w życiu do roku 2028 :]
(żarcik). Za 20 czy nawet 10 lat strona nasza-klasa.pl prawdopodobnie istnieć nie będzie.

Dnia 27.11.2008 o 18:58, Ceteris Paribus napisał:

I ten szał na największą liczbę znajomych, eh żenada.


Jaki szał, czy ja o czymś nie wiem? Spotkałem się tylko z jedną osobą, która zapraszała ludzi do znajomych jak popadło. A mam tam konto od ponad roku, także wiele już widziałem :P (czy raczej mogłem zobaczyć).
To, że ktoś ma 600 czy 700 znajomych to od razu "kolekcjoner"? Nie, on po prostu zna tylu ludzi.

Dnia 27.11.2008 o 18:58, Ceteris Paribus napisał:

Panienka nawet jak jest brzydka a pokaże co nieco to zaraz dostaje
dziesiatki pozytywnych komentarzy od ludiz, których nawet nie zna i się z tego jara.


Zniszczyłeś...Nigdy nie widziałem by osoba, która jest (nie bójmy się tego powiedzieć) brzydka dostała komentarze od osób, których nie zna. Po pierwsze, po co taka osoba ma komentować zdjęcie obcej sobie osoby, po drugie już bardziej napisałaba - "ty gruba świnio", niż - "śliczna fotka"...

Dnia 27.11.2008 o 18:58, Ceteris Paribus napisał:

Jestem ciekaw czy taka jedna z drugą rozebrała by się tak u mnie w pokoju, czy moze na
ulicy, he? ;) Przecież nk to tez miejsce publiczne, co za roznica czy w markecie, na
rynku, czy na nk?


Różnicy w zasadzie znaczniej nie ma. Ale osoby, które mają na nk fotki z dużym dekoltem, przeważnie chodzą tak ubrane na co dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie się z tobą zgadzam.Więkoszść osób co chwile dodaje nowe zdjęcia tworząc z tej strony swój photoblog.A czemu to słuzy? Robią tak bo chcę pochwalić swoim wyglądem albo lubią czytać komentarze , że fotka jest piękna, sweet czy jeszcze jakoś piszą i siedzą tylko przed kompem i czytaja te komenty i przez to zapadają w swoje uwielbienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 19:15, Sarturias napisał:

> Moim zdaniem n-k jest dla ludzi którzy szkołę ukończyli 5,10,20,30 lat temu

Czyli jak jeszcze nie ukończyłem szkoły (czyli nie mam 19 lat czy coś koło tego) to nie
powinienem tworzyć konta na naszej klasie? Jak byś nie zauważył to ten portal jest głównie
dla młodych (zobacz chociażby na reklamy na stronie i rodzaje prezentów). A ci, którzy
ukończyli szkołę 10-15 lat temu często nie potrafią posługiwać się komputerem czy Internetem.
Ale mimo to na naszej-klasie jest mnóstwo osób w wieku dojrzałym.


No, a ja mam 21 lat. Nie twierdzę, że nie powinieneś tworzyć konta, ale całe założenie tego projektu to odnajdywanie znajomych po latach, a dzieciarnai zrobiłą z niego to czym jest. Wiec nie dzie sie, że po zmianie właściciela portal kierowany jest głównie do młodych, bo musi zarabiać ;)

Dnia 27.11.2008 o 19:15, Sarturias napisał:

Aha...no dobra to trzymam Cię za słowo, nie możesz się ich pytać o zmiany w życiu do
roku 2028 :]
(żarcik). Za 20 czy nawet 10 lat strona nasza-klasa.pl prawdopodobnie istnieć nie będzie.


czemu nie będzie istniec? No, ale nawet jeśli to będa inne strony. Liceum skończyłem już ponad 3 lata temu, gimnazjum ponad 6, a podstawoekę jeszcze dawniej, wiec chyba mogę zobaczyć co tam u starych znajomych.

Dnia 27.11.2008 o 19:15, Sarturias napisał:

Jaki szał, czy ja o czymś nie wiem? Spotkałem się tylko z jedną osobą, która zapraszała
ludzi do znajomych jak popadło. A mam tam konto od ponad roku, także wiele już widziałem
:P (czy raczej mogłem zobaczyć).
To, że ktoś ma 600 czy 700 znajomych to od razu "kolekcjoner"? Nie, on po prostu zna
tylu ludzi.


Ja mam konto od samgo poczatku istnienia - znajoma mi podesłał linka jak nk zaczynała startować, nawet wtedy nie myślaęłm, że costakiego z tego wyrośnie. Już wiele osób wysyłało mi zaproszenia. Byli tacy, z którymi owszem chodziłem do np podstawówki, ale abym z nii zamienił słowo czy cos to nie - więc co to za znajomi? Znam przez kogos takiego gościa z wrocławia, który praktycznie zna u mnie w gminei podwrocławskiej tylko pare osób, a zaproszenia rozesłał do wszystkkich. Dużo osób ma go w profilu. Żenua.

Dnia 27.11.2008 o 19:15, Sarturias napisał:

Zniszczyłeś...Nigdy nie widziałem by osoba, która jest (nie bójmy się tego powiedzieć)
brzydka dostała komentarze od osób, których nie zna. Po pierwsze, po co taka osoba ma
komentować zdjęcie obcej sobie osoby, po drugie już bardziej napisałaba - "ty gruba świnio",
niż - "śliczna fotka"...


Brzydota jak i uroda to pojecie względne. Jednak daleko nie szukajac wczoraj wchoidze na nk i widzę w nowo dodanych zdjęciach jakąś roznegliżowana panne i od razu dziesiątki komentów jaka to ona piękna itp. Wystarczy, ze pokaże kawałek ciała, czy zdjecie w staniku i juz to działa. A tekstów "ty gruba świoni" raczej bym do nikogo nie kierował - raz, że to obraza i komuś zrobi się nie miło, dwa że za znieważenie mozna odpoweidzieć prawnie, a trzy, że nie wiesz jaka ta "świnia" ma kolegó i do czego są zdolni ;)

Dnia 27.11.2008 o 19:15, Sarturias napisał:

Różnicy w zasadzie znaczniej nie ma. Ale osoby, które mają na nk fotki z dużym dekoltem,
przeważnie chodzą tak ubrane na co dzień.


Mozesz to porzeć jakimiś badaniami? Bo z tego co ja widzę to nie ma tu żadnej reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Im dłużej NK jest tym bardziej robi się komercyjna. A to widzisz Sackboy''a w znajomych, a to możesz wysyłać komuś prezent z logiem AMD czy czegoś w tym stylu... A to jak chcesz zobaczyć kto cię odwiedzał musisz zapłacić mimo iż wcześniej było to darmowe. Ja sam już rzadko raz na kilka dni wchodzę na NK i coraz bardziej mnie ona zniechęca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 20:56, wdowiakm napisał:

A ja uwielbiam Naszą Klasę za to co przedstawiłem na screenie...
Chyba chcą pokazać, że już użytkownicy nie są potrzebni i wyłączają serwery albo coś....

Heh... dramatyzujesz. I co z tego? Aż taka Ci się tragedia dzieje, jak wyskakuje błąd? Loool. Odśwież i masz. Takie błędy zdarzają się na każdej jednej stronie, tu też. Tu nawet częściej.

Ja nie rozumiem, jak osoby z kontami fikcyjnymi mogą być w jakieś klasie zapisani. Fikcyjni koledzy z klasy? O_O Ja mam owszem, konto fikcyjne, ale nie jestem w żadnej szkole, klasie. Mam je właściwie tylko po to, by odczytywać ogłoszenia od wychowawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 17:01, mała16 napisał:

Heh... dramatyzujesz. I co z tego? Aż taka Ci się tragedia dzieje, jak wyskakuje błąd?
Loool. Odśwież i masz. Takie błędy zdarzają się na każdej jednej stronie, tu też. Tu
nawet częściej.

Nie dramatyzuje, jedynie mnie denerwuje coś jak ma działać a nie działa prawidłowo a odświeżałem i nic to nie dawało więc nie mów mi co mam robić bo zanim napisze coś to sprawdzam kilkakrotnie :P

Zastanawia mnie jedna rzecz dlaczego odpisujesz na posta którego umieściłem miesiąc temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 17:06, Abi Dalzim napisał:

Wie ktoś może jak hurtowo usuwać powiadomienia, a nie tylko pojedynczo?


Wyłacz powiadomienia w opcjach i masz święty spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 17:06, wdowiakm napisał:

Nie dramatyzuje, jedynie mnie denerwuje coś jak ma działać a nie działa prawidłowo a
odświeżałem i nic to nie dawało więc nie mów mi co mam robić bo zanim napisze coś to
sprawdzam kilkakrotnie :P

Oj trudno tak bywa. Nic nie jest idealne. Takie życie. Nie wchodź i nie rób kont. Zapomnij o tym serwisie, wywal go ze swojego życia. Będziesz miał 500 errorów tygodniowo mniej i więcej czasu dla dziewczyny.

Dnia 20.12.2008 o 17:06, wdowiakm napisał:

Zastanawia mnie jedna rzecz dlaczego odpisujesz na posta którego umieściłem miesiąc temu...

Heh, jak zwykle we wszystkim doszukujesz się podtekstu i ataku. To post z ostatniej strony tematu. Więc nie zerkałam na date tylko odpowiadam. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować