Zaloguj się, aby obserwować  
Smuggler416

nasza-klasa.pl - Temat Ogólny

698 postów w tym temacie

Dnia 14.10.2008 o 16:24, Probos napisał:

A ja galerię mam ustawioną w taki oto sposób :
Wstęp do takowej mają tylko znajomi, a na zdjęciu głównym ustawiona jest moja postać
z WoW-a. :D


Nie zdziwiłabym się, gdyby Twoi znajomi Cię na tym "zdjęciu" rozpoznawali ;-)

Nie jestem zdziwiona kierunkiem, w którym rozwinęła się nasz-klasa z tymi kupnymi za smsy "prezentami", wszechotaczającymi banerami (nie wyobrażam sobie nawet, jak życie wyglądałoby bez ad-blocka) i dziwnymi klubami uwielbienia dla Enrique...
są też akcje promocyjne: http://nasza-klasa.pl/forum/18/1561 (zresztą ciekawa rzecz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie ja to wymyśliłem tylko przytaczam cytat:
"Jeśli ktoś się nudzi i chce zobaczyć ludzi którzy kupują wibratory gumowe lalę itd.. są potrzebne do tego dwa portale Allegro i Nasza-Klasa szczegóły: w allegro wchodzimy na aukcje z wibratorami i widzimy listę kupujących klikamy w link O mnie i czasami się zdąży że znajdziemy imię nazwisko miasto a nawet numer gg kupującego wchodzimy do naszej klasy i wpisujemy te oto dane i po wyszukiwaniu mamy kupującego wibratora, jak ktoś się chce zabawić to może powiadomić kolegów kupującego z naszej klasy co takiego kupił."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.10.2008 o 17:40, CharName napisał:

Nie zdziwiłabym się, gdyby Twoi znajomi Cię na tym "zdjęciu" rozpoznawali ;-)


Haha, aż tak źle nie jest. :D
Chociaż, może przypominam Taurena ... troszeczkę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.10.2008 o 20:38, Probos napisał:

Haha, aż tak źle nie jest. :D
Chociaż, może przypominam Taurena ... troszeczkę. :D


Kurczę, z chęcią to zobaczę ;-) Daj linka do profilu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Należy pamiętać, że nk to wielka masa użytkowników, a więc potencjalnie wielka kasa z reklam i innych podobnych chwytów marketingowych... Zresztą wiele kont przypomina zwyczajnie photoblogi blee... Poza tym było do przewidzenia, przynajmniej dla mnie, w jakim kierunku podąży portal... No ale przecież nikt nikomu nie każe się zapisywać do jakiś głupich klanów i wielbicieli różnego typu gwiazd i gwiazdeczek, albo przyjmowania zaproszeń od kilkudniowych znajomych, więc nie ma sensu robić sensacji z jakiś głupot.
Czasem najlepszym wyjściem powinno być zignorowanie niektórych zachowań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 17:52, Wintesun napisał:

Dobra, nie ja to wymyśliłem tylko przytaczam cytat:
"Jeśli ktoś się nudzi i chce zobaczyć ludzi którzy kupują wibratory gumowe lalę itd..
są potrzebne do tego dwa portale Allegro i Nasza-Klasa szczegóły: w allegro wchodzimy
na aukcje z wibratorami i widzimy listę kupujących klikamy w link O mnie i czasami się
zdąży że znajdziemy imię nazwisko miasto a nawet numer gg kupującego wchodzimy do naszej
klasy i wpisujemy te oto dane i po wyszukiwaniu mamy kupującego wibratora, jak ktoś się
chce zabawić to może powiadomić kolegów kupującego z naszej klasy co takiego kupił."


Ach, ta "nasza" odpowiedzialność. Brak obycia się z netem. No ale zabawa niezła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 21:03, White Eagle napisał:

Trzy miesiące założyłem konto na naszej klasie. Z bardzo różnych przyczyn jestem zmuszony
do usunięcia tego konta. Jak to zrobić ? Proszę o pomoc.


Wchodzisz w profil, potem-> Edytuj profil-> Zaawansowane, i na czerwono-> Usuń konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 16:36, Mate0 napisał:

Hej czy u Ciebie dziala opcja szkoly zagraniczne ?? czy wogole to dziala?


Z tego, co widzę, w belce "Twoje Szkoły i klasy" w lewym dolnym rogu masz ikonkę "Szkoły Zagraniczne".
Tam sobie wybierasz państwo, ale czy działa, to nie wiem, bo po kilku próbach wyszukania np. Pragi wyskakuje mi multum miejscowości o takiej nazwie, ale w żadnej nie można odnaleźć ni jednej szkoły:P

Ewentualnie możesz samemu coś założyć, ale czy podziała, nie wiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak usunąc sie ze szkoły bo przypadkowo nacisnełęm sie do jakiejs klasy ale juz pisze ze jestem w tej szkole a nie zakceptowali jeszcze naszczęscie w tej klasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 19:10, Lukas813 napisał:

Mam pytanie jak usunąc sie ze szkoły bo przypadkowo nacisnełęm sie do jakiejs klasy ale
juz pisze ze jestem w tej szkole a nie zakceptowali jeszcze naszczęscie w tej klasie


Wejdź w Twoje szkoły i klasy-> szkoła/klasa, z której chcesz się wypisać-> jeśli to szkoła, po lewej stronie, mniej więcej u góry jest niebieska belka, znajdziesz tam opcję "wypisz się". Jeśli to klasa, niebieska belka jest po prawej stronie, mniej więcej na tej samej wysokości - ta sama opcja - "wypisz się".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 19:16, Rogallos napisał:

> Mam pytanie jak usunąc sie ze szkoły bo przypadkowo nacisnełęm sie do jakiejs klasy
ale
> juz pisze ze jestem w tej szkole a nie zakceptowali jeszcze naszczęscie w tej klasie


Wejdź w Twoje szkoły i klasy-> szkoła/klasa, z której chcesz się wypisać-> jeśli
to szkoła, po lewej stronie, mniej więcej u góry jest niebieska belka, znajdziesz tam
opcję "wypisz się". Jeśli to klasa, niebieska belka jest po prawej stronie, mniej więcej
na tej samej wysokości - ta sama opcja - "wypisz się".

Aha, dzięki Ci za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale niepotrzebne rzeczy dodają do tej naszej klasy. Teraz widzę że kolega sprzedaje lampy do audi na allegro. Ktoś w ogóle pamięta jeszcze że to miał być portal do odnawiania starych znajomości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A za jakiś czas pewnie będą chcieli sobie za to płacić;) aż w końcu dojdzie do tego, że trzeba będzie to robić za samo posiadanie konta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 19:50, Rogallos napisał:

A za jakiś czas pewnie będą chcieli sobie za to płacić;) aż w końcu dojdzie do tego,
że trzeba będzie to robić za samo posiadanie konta;)

A żebyś się nie zdziwił jak to wprowadzą :p
Bo ich na wszystko stać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować