Zaloguj się, aby obserwować  
Smuggler416

nasza-klasa.pl - Temat Ogólny

698 postów w tym temacie

Dnia 01.11.2008 o 20:06, albert.jarema napisał:

Bo ich na wszystko stać :/


pytanie tylko ilu naszoklasoholików będzie na to stać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwierz, że wcale, a wcale się nie zdziwię. Jeśli potrafili coś takiego zrobić z odwiedzinami na profilu... Swoją drogą, dziwny chwyt, przecież dali drugą opcję - "niewidoczność" profilu i niepozostawianie po sobie śladów u innych, więc co za różnica - przecież jeśli ktoś ma tę opcję zaznaczoną, to nikt nie widzi jego, ale też on nikogo nie rejestruje... To po co dalej ludziom ten wybór dają, skoro po maksymalnie trzech widocznych wizytach i tak nie wiadomo, czy ktoś zupełnie inny nie odwiedzał mnie wcześniej... A jeśli moja wizja opcja byłaby wprowadzona (tfu! na psa urok!) to zabezpieczyliby się możliwością zakupu abonamentu np. na rok... Ludzie by na to poszli a po 6 mcach ekipa n-k z radością by obwieściła, że wszystko wraca do normy - tzn. jest bezpłatne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja założyłem anonimowe konto na n-k i napisałem na forum kilka "bardzo ładnych słów" ;) na temat n-k. Napisałem całą prawdę (wg. mnie) i po minucie już konto zostało skasowane. Widać, że administratorzy pracują pełną parą. W końcu za to im płacimy..... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w NK będą dodawać coraz więcej płatnych usług, żeby tylko zarobić. Muszą też dbać o wizerunek, bo jak ktoś jeszcze napisze "parę ładnych słów" to będzie skandal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja koleżanka z byłej klasy w podstawówce jest na NK jakieś dwa tygodnie a ma już 30 zdjęć i każde zdjęcie jest takie samo, niewiele się różnią od siebie. Prawie codziennie wrzuca swoje zdjęcia, które wyglądają niemal identycznie. Po prostu ŻAL!
Na pewno tak bardzo się zmienia, ze musi codziennie wrzucać swoje zdjęcie. Ja mam tylko 3 ale za to są różne i do tego w różnych miejscach i pozatym są to zdjecią na których wyszedłem najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 16:41, Ratefi napisał:

Po prostu ŻAL!


A nie uważasz, że to sprawa twojej koleżanki, że zamieszcza takie zdjęcia?
Ma takie prawo nie możesz jej tego zabronić, fakt jest to dziwne ale jak lubi mieć dużo zdjęć to jej sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.11.2008 o 16:49, wdowiakm napisał:


A nie uważasz, że to sprawa twojej koleżanki, że zamieszcza takie zdjęcia?
Ma takie prawo nie możesz jej tego zabronić, fakt jest to dziwne ale jak lubi mieć dużo
zdjęć to jej sprawa :)


No racja ale mnie to wkurza z drugiej strony nie zabronię jej tego przecież. Każdy ma prawo zamieszczać tyle zdjęć ile mu się podoba. Jednak takie coś według mnie jest żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 17:12, Ratefi napisał:

No racja ale mnie to wkurza z drugiej strony nie zabronię jej tego przecież. Każdy ma
prawo zamieszczać tyle zdjęć ile mu się podoba. Jednak takie coś według mnie jest żałosne.


Zgadza się nie jest fajne oglądanie tych samych zdjęć :)
Nic nie poradzisz może kiedyś sama zrozumie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żałosne to może zbyt wielkie określenie, ale na pewno z czasem robi się nudne... Oczywiście, jeśli są to zdjęcia zrobione w sposób pomysłowy, z ciekawym ujęciem bądź spontaniczne to osobiście mogę to zrozumieć, ale jeśli ktoś wrzuca fotki bez przerwy leżąc na tej samej kanapce w salonie to zaczyna mnie to trochę dziwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zazdrościsz jej ilości zdjęć, czy chcesz się pochwalić, że jesteś od niej lepszy? Takich dzieci nie zmienisz, a idiotyzm i 'pokemoństwo' na takich stronach napędza się samo. Ignoruj to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nie zazdroszczę jej ani nie chcę sie pochwalić, że jestem lepszy. Nie usunę z tego powodu konta na NK przecież.
Cóż, jest jak jest i masz rację, że nie zmienię tego, najlepiej nie zawracać sobie tym głowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja swój profil na naszej klasie niedawno usunąłem bo już mnie tam wszystko denerwowało: wszystko płatne a połowa moim zdaniem ludzi wstawia bezsensowne komentarze i zdjęcia, np. Pozdro dla anusi! A tak przy okazji, profil może założe jak skończę szkołe. Poco utrzymywać kontakty w internecie jak wiesz gdzie kto mieszka i gdzie go możesz spotkać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, zwłaszcza że nawet jeśli foto jest okropne a bohater tegoż to obrzydliwy maszkaron i czegobykolwiek na tej fotografii nie było, to i tak wszyscy w komentarzach będą pisali, że jest super. I dlatego już z taką niemałą rezerwą do n-k podchodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dawno nie wchodziłem na NK, dzisiaj to zrobiłem i żałuję, bo pierwsze co rzuciło mi się w oczy to fotele sprzedawane przez kolegę na allegro.... to na pewno pomaga w szukaniu dawnych znajomych;) brawa świetny pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh. Ta mania pinezek. Od kąd się pojawiły nostop tylko ,,zdjęcia" z wyjątkowe osoby , kocham tego , tego nie lubię. A co do aukcji to beznadzieja. To nie jest już portal Nasza Klasa. Tu nie szuka się swoich znajomych ,tylko kolekcjonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 21:10, Ryan Kam napisał:

Ehh. Ta mania pinezek. Od kąd się pojawiły nostop tylko ,,zdjęcia" z wyjątkowe osoby
, kocham tego , tego nie lubię. A co do aukcji to beznadzieja. To nie jest już portal
Nasza Klasa. Tu nie szuka się swoich znajomych ,tylko kolekcjonuje.

Od niedawna nasza-klasa została rozleklamowana, teraz kont jest tyle co mrówków. I najbardziej mnie to denerwuje że dziewczyny uważają naszą-klasę za fotkę.pl . Podobnie też jest na wrzuta.pl ale to już inna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 19:35, Lukasaz napisał:

Najgłupsze to są tam komentarze typu ,,sweet fotka,,

Ja tam wole komentarz "sweet fotka" od "widac ci pryszcza suko".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować