Zaloguj się, aby obserwować  
Smuggler416

nasza-klasa.pl - Temat Ogólny

698 postów w tym temacie

Dnia 02.03.2008 o 14:42, Petrick napisał:

Taaaa portal jest spox tylko jakie ta strona ma cholernie wielkie pingi,naprzyklad ostatnio
patrzylem przez MS DOS''a i pingi wysyłania i powrotu wachają sie w granicach 500-700...matko
boska,jak tak mozna.
Pozdr.

Moim zdaniem nie jest on spox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwis ten został stworzony z dobrą ideą, ale niestety rzuciły się na niego fotkowicze, przerabiając w drugą fotke pl- serwis dla ludzi bez mózgu. Służy do szukania znajomych, ale po pierwsze udostępnia każdemu dane, a po drugie widać kto go głównie używa (nastkolatki, dodają sobie zdjęcia, robią forum klasowe, komentują zdjęcia, kolekcjonują znajomych, jednym słowem druga fotka.pl). Pozatym policja siedzi na tym i szuka tylko przestępstw (były przypadki ścigania typa za uniesioną prawą reke na zdjęciu z naszej klasy oraz za pirackie płyty widoczne w tle). Używają go także porywacze w celu znalezienia kasiastych ofiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zarejestrowany na naszej klasie i fajnie jest np ja jeszcze jestem m łody ale moja mama się też zarejestrowała i kilku znajomych ze szkolnych lat poznała !
Po prostu ktoś dobrz pomyślał tworząc tą stronę i dobrz zrobił ze stworzył taką stronkę !
Po prostu stronka jest spox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja co do naszej-klasy nie mam zastrzeżeń. Żadnych :) No dobra, może troszkę zapchane serwery, ale da się to prawdopodobnie zmienić. ;p Nic tylko teraz czekać na lepsze serwery! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 20:04, Malakhir napisał:

W porównaniu do gram.pl to baaardzo cienka strona

Racja, ale n-k ma za zadanie jedynie kolekcjonować znajomych ze szkoły i nic poza tym. Wiem, że przydałoby się lepsze forum (dodawanie linków, powiadamianie o odpowiedzi, a nie dodanym poście,), ale na to chyba przyjdzie nam długo poczekać. Może kiedyś powstanie z tego drugi MySpace, chociaż wątpię. Trzeba zadowolić się tym, co jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 20:34, Krakers15 napisał:

> W porównaniu do gram.pl to baaardzo cienka strona
Racja, ale n-k ma za zadanie jedynie kolekcjonować znajomych ze szkoły i nic poza tym.
Wiem, że przydałoby się lepsze forum (dodawanie linków, powiadamianie o odpowiedzi, a
nie dodanym poście,), ale na to chyba przyjdzie nam długo poczekać. Może kiedyś powstanie
z tego drugi MySpace, chociaż wątpię. Trzeba zadowolić się tym, co jest.

Mało z tego zrozumiałem ale dobrze gadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwer jest bardzo fajny jestem tam od stycznia i zyskuje kolejnych znajomych. Myśle że to będzie jedne z najlepszych serwerów w polskim (może światowym) necie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 21:05, lochu15 napisał:

nasza-klasa jest prawie idealna
te "prawie" to szybkość ale ja wchodze przez mozille i mi chodzi w miare szybko

wydaje mi sie że rodzaj przeglądarki nie ma tutaj większego znaczenia spróbuj operę albo IE i sądzę że prędkość będzie podobna. najważniejsze jest to ilu ludzi przebywa aktualnie na naszej-klasie. Najlepiej wchodzić w godzinach porannych. Ja często wchodzę rano przed zajęciami wtedy śmiga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 21:12, Mroczny Elf99 napisał:

wydaje mi sie że rodzaj przeglądarki nie ma tutaj większego znaczenia spróbuj operę albo
IE i sądzę że prędkość będzie podobna. najważniejsze jest to ilu ludzi przebywa aktualnie
na naszej-klasie. Najlepiej wchodzić w godzinach porannych. Ja często wchodzę rano przed
zajęciami wtedy śmiga.


Ja też wchodziłem przez IE i wlekła się jak ślimak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 12:51, lochu15 napisał:

Ja też wchodziłem przez IE i wlekła się jak ślimak


To nie kwestia Ie, serwery na NK.pl są beznadziejne, prawie nigdy na strona nie chodzi płynnie. Ale nie ma sie co dziwić, hot "sixteens" wchodzą tam non stop podobnie jak na fotke, choć cel tej strony jest dobry, niestety internetowe dzieci neo wykorzystały ten serwis do swoich celów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomocy!Będąc u koleżanki,przypadkowo zauważyła mój login i hasło.Teraz zmieniła to hasło i napisała same głupoty na moim koncie.Nie mogę na nie wejść.Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 17:51, pan m. napisał:

Pomocy!Będąc u koleżanki,przypadkowo zauważyła mój login i hasło.Teraz zmieniła to hasło
i napisała same głupoty na moim koncie.Nie mogę na nie wejść.Co robić?

to fajna koleżanka:P
A próbowałeś funkcji przypomnienia hasła? skorzystaj z tego co Ci przyślą i zmień hasło, ewentualnie możesz się zgłosić do administracji serwisu... przy okazji możesz się i tak zgłosić i donieść na "koleżankę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,spróbuję.Oby to coś dało.Wiesz,nawet zdołałem się dostać parę minut temu,kliknąłem zmień hasło,wpisałem wszystko,ale był serwis przeciążony.Za moment próbuję jeszcze raz:Podałeś źle Aktualne Hasło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 18:13, pan m. napisał:

A nie wiesz przypadkiem,ile się czeka na ten e-mail?Bo myślałem,że przyjdzie od razu,ale
go nie ma.

Nie wiem, nigdy sam z tego nie korzystałem, ale podejrzewam, że może to trochę iść, zwłaszcza, że jest to pora o której dużo osób wchodzi na nk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh dalej nic.W 2h chyba powinno dojść...Weszłem na konto siostry i nie jest wesoło.Co raz bardziej się nie cierpliwię.A może zmieniła też adres e-mail albo login?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 20:16, pan m. napisał:

Heh dalej nic.W 2h chyba powinno dojść...Weszłem na konto siostry i nie jest wesoło.Co
raz bardziej się nie cierpliwię.A może zmieniła też adres e-mail albo login?

Chyba nie, bo z tego co widzę, to loginu/e-maila nie można zmienić, więc pozostaje czekać. Ja bym w ramach zemsty napisał do administratorów serwisu, że ta, a ta osoba zrobiła co zrobiła, albo poczęstował koleżankę złośliwym oprogramowaniem :).
Poczekaj, jak nie będzie to nic dawało, to weź napisz do administracji, bo czasami na niektórych stronach, są problemy z wysyłaniem hasła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować