Zaloguj się, aby obserwować  
Smuggler416

nasza-klasa.pl - Temat Ogólny

698 postów w tym temacie

Właśnie sobie wyobraziłem koszmar nad koszmarami. Komp zajęty od powrotu mamy z pracy do....pójścia mamy do pracy.... nieeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 19:56, Igor FCBayern napisał:

A ja mam swoje konto na Naszej-Klasie, mimo że wcale tak często tam nie przesiaduję.
Odnowiłem kilka znajomości jeszcze z czasów przedszkola, a i znalazłem kilku pracowników
CDP (łącznie z Sol) ^^
Jedyne co mnie wkurza w tym portalu to tamtejsze fora, a dokładniej rzecz ujmując ich
użytkownicy. Przez te dwa lata bardzo mocno przyzwyczaiłem się do gramowego forum i panujących
tutaj zasad i z tymi doświadczeniami wypowiedziałem sie na forum NK... Od razu zostałem
zjechany przez SwEeTaSnE DzIeFfcZyNkI, dzieci neo oraz spamerów, których posty wyglądają
tak: "Nom hehehehehehehehe xD:P:* zgadzam siem!!!1". Od tamtego czasu dałem sobie spokój
z tamtejszym forum i zacząłem jeszcze bardziej doceniać naszych modków. Za to, że są
:)


Jak tam nie ma modków to trudno się dziwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nasza klasa sie troche zepsula ostatnimi czasy, coraz wiecej osob robi sobie z tego portalu druga fotke, w sumie to 90% moich znajomych jest tam zarejestrowanych:/ ( zeby nie bylo wiekszosc w wieku 14-18)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 20:02, Yaevinn napisał:

Właśnie sobie wyobraziłem koszmar nad koszmarami. Komp zajęty od powrotu mamy z pracy
do....pójścia mamy do pracy.... nieeeeeeee

A obiad to mama kiedy by zrobiła? Lepiej nic mamie nie mów : )

Rusell
Już od dawna tak jest. Jakieś durne szkoły ludzie zakładają typu Nibylandia, dziwaczne profile typu Mistrz Yoda, z for robią reklamy, drugi fotoblog. Zamiast zdjęcia osoby w profilu widzę jakiś samochód albo motor. Zamiast znajomych są nieznajomi. Osobiście tego nie praktykuję. Ale co poradzisz, moderatorów musiałoby być tysiące, a twórcy byle z tego kasę mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy mój tata się dowiedział o naszej-klasie, nie dało się siąść na kompa, więc jak najszybciej kupuję konsolę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umnie to samo z mamą ale mam swojego X0 o więc średnio mnie to interesuje xD ale jak dla mnie to dobry pomysł dużo ludzi na tym portalu znajduje starych znajomych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 20:24, Mroczny Joga napisał:

Umnie to samo z mamą ale mam swojego X0 o więc średnio mnie to interesuje xD ale jak
dla mnie to dobry pomysł dużo ludzi na tym portalu znajduje starych znajomych :D


Ups moja mam przyszła półtorej godziny do piachu.... eh, no nic ale i tak ne mam co grać bo mam złamaną rękę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 20:24, Mroczny Joga napisał:

Umnie to samo z mamą ale mam swojego X0 o więc średnio mnie to interesuje xD ale jak
dla mnie to dobry pomysł dużo ludzi na tym portalu znajduje starych znajomych :D

Starych znajomych? Nie sądzę! Moi rówieśnicy (17lat) i osoby trochę młodsze zakładają konto, aby hostować zdjęcia. Chcą być modni. Idea n-k dość dobra, ale nie została zachowana niestety ;/. Gdyby tak powywalać tych co jeszcze nie ukończyli edukacji zostałoby może ok.4mln osó (no może ok. 4.5). Co do rodziców siedzących przed kompem to nie do wytrzymania ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam konta na naszej-klasie.pl i się z tego bardzo cieszę! Oczywiście w szkole wszyscy mnie namawiają żebym tam dołączył, ale raz wszedłem (bez rejestrowania) i zobaczyłem moją klasę i... no zgadnijcie... wybuchnąłem śmiechem, zobaczyłem zdjęcia tych wszystkich synków co chcą poszpanować, po prostu żenada! Moja mama oczywiście jest userem tego portalu. Czasami nawet kilka godzin siedzi na necie i tak klika, najpierw jedną osobę później jej znajomych, znajomych ich znajomych, itp, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam konto, ale i tak zbytnio nie korzystam, a co do sprawy rodziców to moi nie wiedzą co to internet i chwała Bogu

ps Jeśli ten temat ma zostać zamknięty, to niech i zamkną temat o YouTube, Fotka.pl, itd ( reklamy stron.... )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do forum na nasza-klasa, to ja używam tylko for klasowych, co polecam..
No i uważam, że portal jest dobry, no problemem jest gdy ludzie traktują to jak epuls czy inny taki portal, ale jednak wygodna jest możliwość łatwej komunikacji z osobami ze starej szkoły/klasy, no i ewentualnie forum klasowe/szkolne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasza-klasa jeszcze ujdzie, gorzej z e-pulsami i takie tam... byłem kiedyś nawet userem poszkole... wszyscy tylko komentarze "fajny profil, daj komcia" >.<... Nie nawidze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błehhh...u mnie w szkole ludzie się tam rejestrują żeby mieć jak najwięcej znajomych...a mi bokiem wychodzą teksty typu "A ten gościu ma 250 znajomych".No i nawet dorośli to noobki bo zwalają tyle znajomych ile się da...bajzel niewyobrażalny.A na forum w dziale o grach tematy zupełnie nie na temat...ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja w sumie nie widzę sensu używac forum ogólnego, bo to nijak ma się do idei naszej klasy, czyli łatwemu kontaktowi między (byłymi) uczniami danej klasy/szkoły...
Do rozmów o grach jest np gram.pl,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 21:22, Bingolo napisał:

Błehhh...u mnie w szkole ludzie się tam rejestrują żeby mieć jak najwięcej znajomych...a
mi bokiem wychodzą teksty typu "A ten gościu ma 250 znajomych".No i nawet dorośli to
noobki bo zwalają tyle znajomych ile się da...bajzel niewyobrażalny.A na forum w dziale
o grach tematy zupełnie nie na temat...ehhh...

uwazaj na slowa. jestem noobem bo mam ponad 200 znajomych? widac po prostu jestem moze bardziej znany i lubiany niz ty. jakies pretensje ze ludzie szukaja znajomych i tyle maja? i zaden bajzel kazdy kto powaznie traktuje ten pomysl to sie nie pogubi nawet jak bedzie mial tysiac znajomych.
a co do tego ze to nie temat o grach to tu jest pelno takich watkow. nie podoba sie? to sie nie udzielaj. gratuluje degrada... za wyzwiska i obrazanie ...
Ja ciesze sie ze ktos zainaugurowal nasza klase bo dzieki niej nawiazalem ponowny kontakt z ludzmi z ktorymi sie nie widzialem od 12 lat... a poza tym spotkalem i nawiazalem kontak z kilkoma osobami z mej rodziny ktorych nie znalem osobiscie a teraz bede mial szanse to zmenic. nasza klasa to znakomity portal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasza-klasa jest dobrym serwisem, nie wiem czemu się tak wszyscy na to skarżycie. Że spam, trolle, słitaśne nastolatki? To oczywiste, że przy tak sporym przedsięwzięciu tego typu "skazy internetu" będą się przewijać. Tym akurat najmniej bym się przejmował, bo dla mnie liczy się sama idea portalu. Większość z was jest jeszcze nastolatkami, jak ja zresztą, ale wyobraźcie sobie siebie za kilka/kilkanaście lat. Wtedy na pewno za tęsknicie za szkolnymi latami, które w większości przypadków są najpiękniejszymi i najbardziej wspominanymi chwilami w życiu. I wtedy zapewne docenicie idee naszej-klasy ;). O ile przetrwa oczywiście ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że pewnej grupie ludzi NK się podoba choć w sumie nie wiem dlaczego ;). Ktoś to lubi, jego sprawa. Co do szkoły i powrotu za paręnaście lat... Nie wiem jak Wy ale ja szkołę mam już za sobą i wracać do niej ( w sensie nauczycieli, znajomych, wspomnień ) zamiaru nie mam ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 22:50, KŁEJK napisał:

Rozumiem że pewnej grupie ludzi NK się podoba choć w sumie nie wiem dlaczego ;).

Powiem Ci, że jestem neutralny, jeśli chodzi o tą kwestię. Bo na żadnych forach praktycznie nie piszę, nikogo nie zapraszam, ot czasem wejdę poczytać coś o kadrze, ewentualnie przyjąć zaproszenie ;).

Dnia 01.03.2008 o 22:50, KŁEJK napisał:

Ktoś
to lubi, jego sprawa. Co do szkoły i powrotu za paręnaście lat... Nie wiem jak Wy ale
ja szkołę mam już za sobą i wracać do niej ( w sensie nauczycieli, znajomych, wspomnień
) zamiaru nie mam ;P.

No, jeżeli dopiero co ją skończyłeś, to się nie dziwię :P. Ale myślę, że jednak się jeszcze kiedyś do tego przekonasz ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 23:09, gothicsheep napisał:

No, jeżeli dopiero co ją skończyłeś, to się nie dziwię :P. Ale myślę, że jednak się jeszcze
kiedyś do tego przekonasz ;).


Zdawałem w zeszłym roku maturę. Ale do NK itp. nigdy się nie przekonam. Jakby co ide w kime i odpowiem na ewentualnego posta jutro ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować