Zaloguj się, aby obserwować  
Smuggler416

nasza-klasa.pl - Temat Ogólny

698 postów w tym temacie

Dnia 03.07.2008 o 12:55, syriusz.b napisał:

Dzięki tej stronce
już teraz gadam z moją nową klasą z liceum, "poznajemy się", a jeszcze nawet rok szkolny
się nie zaczął :)


U mnie tak samo :D Dzięki N-K bez problemu ustaliliśmy datę i miejsce ogniska integracyjnego, wiem jakich osób mogę się spodziewać we wrześniu a nawet niektóre uprzejme koleżanki podają info np. o spotkaniu z wychowawcami pod koniec sierpnia czy jaki strój trzeba mieć na początek roku (u nas beznadziejny, ale to szczegół. Dobrze, że tylko na początek roku i ew. uroczystości). Ogólnie portal jest bardzo dobry, choć nie bez wad. Np. jak jest lista aktywnych znajomych to po kliknięciu na nich wolałbym przenieść się na ich profil, a nie wysyłać wiadomość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 12:55, syriusz.b napisał:

a właśnie moim zdaniem Nasza Klasa w tej chwili wychodzi na najlepszy serwis tego typu...
Fotka stała się zbiorowiskiem dzieci w stylu "świetne fotki, maks dla ciebie, czekam
na rewanż" (pomijam fakt, że nawet nie mam fotek, a takie komenty dostaję), z grono jest
podobnie, a Nasza Klasa pozwala "spotkać" starych znajomych, pogadać z nimi i przy okazji
wprowadza się coraz więcej dodatków jak np. opisy - nie mówię, że to całkiem dobrze,
ale z drugiej strony, jak ktoś nie chce to nie korzysta i tyle... Dzięki tej stronce
już teraz gadam z moją nową klasą z liceum, "poznajemy się", a jeszcze nawet rok szkolny
się nie zaczął :)

Tylko dzięki tym wszystkim opisom itp. ten portal robi się podobny do fotki.pl
Ale sam w sumie jest opcją świetną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 13:06, Bartkula napisał:

Czy jest możliwość "zaskarżenia" jakiegoś konta, które jest np. fałszywe?


Pod zdjęciem jest przycisk "zgłoś nadużycie", ale z własnego doświadczenia wiem, że nie ma sensu go używać. Jakieś 2 tygodnie temu wysłałem maila do ekipy właśnie w sprawie mnogości wszelakich klubów i fałszywych kont. W odpowiedzi ktoś zapewniał mnie, że robią wszystko, co w ich mocy, aby to ograniczyć. Następnego dnia zgłosiłem dobre 30 nadużyć (co nie było wielkim trudem...). Niektóre z nich dodałem do zakładek, aby zobaczyć, czy rzeczywiście ktoś zrobi coś w tej sprawie. Konta istnieją do dzisiaj...

Nie wiem jak was, ale mnie to wkurza jak mało co... Przykro mi to mówić, ale moderatorzy działają znacznie lepiej na Fotce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 12:52, AQ22 napisał:

> Nasza klasa jest dobra ale wysiada przy www.grono.net
Co masz na myśli bo nie do końca rozumiem?


Na stronce www.grono.net jest o wiele więcej osób i tez łatwo znaleźć znajomych :P zainteresowania itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 14:43, Piwomaniak napisał:

> > Nasza klasa jest dobra ale wysiada przy www.grono.net
> Co masz na myśli bo nie do końca rozumiem?

Na stronce www.grono.net jest o wiele więcej osób i tez łatwo znaleźć znajomych :P zainteresowania
itp

Ale w naszej-klasie chodzi o znalezienie znajomych ze szkolnych lat, takich z którymi straciło się kontakt,
a nie o szukanie sieciowych znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 14:47, krak2610 napisał:

Ale w naszej-klasie chodzi o znalezienie znajomych ze szkolnych lat, takich z którymi straciło się kontakt [...]


Zamysł ze wszech miar słuszny... Moja klasa z liceum odmeldowała się na stronie niemalże w komplecie, na klasowym forum aż huczało i od słowa do słowa padło hasło - spotkanie... Niestety nie wszystkim termina i lokalizacje odpowiadały, tedy biesiadować przyszło już w mniejszej grupie, ale i tak było diabelsko... Szkoda tylko, iż od tamtej pory pies z kulawą nogą na forum nie zajrzał a nawet grono klasowe się uszczupliło na stronie było... I to by było na tyle jeśli idzie o odświeżenie kontaktów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 14:47, krak2610 napisał:

> > > Nasza klasa jest dobra ale wysiada przy www.grono.net
> > Co masz na myśli bo nie do końca rozumiem?
>
> Na stronce www.grono.net jest o wiele więcej osób i tez łatwo znaleźć znajomych
:P zainteresowania
> itp
Ale w naszej-klasie chodzi o znalezienie znajomych ze szkolnych lat, takich z którymi
straciło się kontakt,
a nie o szukanie sieciowych znajomości.


W sumie tak ale nasza klasa mnie nie przekonuje. Lepiej miec od młodyh lat grono i sie cieszyć. Na nasza klasa zagląda mniej osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 14:55, Wodzasty napisał:

Szkoda tylko, iż od tamtej pory pies z kulawą nogą na forum nie zajrzał a nawet grono klasowe się uszczupliło na stronie było... I to by było na tyle jeśli idzie o odświeżenie kontaktów...


Zadziwiająca przypadłość. U nie jest podobnie. Spotkanie licealne się odbyło, forum pohuczało i ucichło. Z podstawówką jest jeszcze gorzej, bowiem na forum huczało do momentu, aż rzuciłem temat spotkania. Dziękuję, pozamiatane, jakby nagle wszystkich z sieci wyrzuciło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemanko proszę was o pomoc mam zdjęcie na naszej klasie , czy jest jakaś możliwość żeby zmienić to zdjęcie na czarno białe ale żeby komentarze do tego zdjęcia zostały ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na temat wprowadzenia zmiany statusu oraz opisu wypowiadać się nie będę, bo to żenada jest... Jednakże u jednego z moich znajomych zauważyłem ciekawy opis. Pozwolę go sobie przytoczyć: "Ludzie z VIP''em w profilu mają kompleksy...". Cóż... Nic dodać, nic ująć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to bardzo dobry portal, ale za bardzo zaczyna przypominać fotkę. Do tego te idiotyczne opcje powiadomień :P - np. raz powiadomiono mnie, że znajomy mojego znajomego skomentował mu zdjęcie. Poza tym te konta fikcyjne i inne fankluby - powinni to skasować i wstawić zamiast tego jakąś nową funkcjonalność portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 10:26, Adamzzz napisał:

Jak dla mnie to bardzo dobry portal, ale za bardzo zaczyna przypominać fotkę.


To przez te głupawe i nie mające nic wspólnego z nk konta... zawalają tylko serwer i tyle. A jeżeli chodzi o samą ideę całego tego portalu, to moim zdaniem uważam, że jest zaszczytna... Młodsi użytkownicy portalu na pewno nie doceniają go w 100% i traktują jak coś w rodzaju fotki;/ pewnie wiele osob zawiera za jego pośrednictwem zupełnie nowe znajomości, no ale taka juz kolej rzeczy.
Natomiast o wiele bardziej portal doceniają starsi użytkownicy, np. nasi rodzice, którzy nie widzieli swoich kolegów i koleżanek czasem po 20-30 lat... To musi być dla nich dopiero frajda pogadać, albo spotkać się z kimś kogo nie widzieli przez tyle lat, a siedzieli obok siebie w szkolnej ławce, razem grali w piłkę i takie tam.

>Do tego te idiotyczne opcje powiadomień :P - np. raz powiadomiono mnie, że znajomy mojego znajomego

Dnia 21.07.2008 o 10:26, Adamzzz napisał:

skomentował mu zdjęcie.


W opcjach możesz bez problemu wyłączyć te powiadomienia, które Ci przeszkadzają, albo zupełnie wszystkie...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Nasza-klasa jest dobrym portalem, chociaż może zastanawiać dlaczego w tak krótkim czasie przewyższyła ilość osób zarejestrowanych od grona? xD Masakra jakaś :). Jak już pisałem uważam NK za dobry portal :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 15:32, garrick napisał:

Moim zdaniem Nasza-klasa jest dobrym portalem, chociaż może zastanawiać dlaczego w tak
krótkim czasie przewyższyła ilość osób zarejestrowanych od grona? xD Masakra jakaś :).
Jak już pisałem uważam NK za dobry portal :).

A to dlatego bo zaczęli mówić o tym portalu w TVN przez jakiś czas. Wiem, że o naszej lkasie był odcinek UWAGA. Ja konta tam nie mam i nie zamierzam mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nasza-klasa.pl" - czołowy polski portal szpiegowski, chętnie przeglądany przez zazdrosnych (o przyjaciół, wykształcenie i sukcesy) i strasznie wścibskich zakompleksionych samotników ;) Ale są też plusy - można odnowić stare znajomości i zdobyć nowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować