Zaloguj się, aby obserwować  
HeadMaaaster

Avatary - czy przynoszą szęście?

37 postów w tym temacie

Temat jest o tym czy avatary przynoszą szczęście. Niech ktoś pomyśli czy, gdy zmienił avatar to od razu awansował? Czy to prawda że avatary mają magiczną moc? Chciałbym poznać wasze zdanie na ten temat.
Szukałem podobnych tematów i nie znalazłem.
Życzę miłego pisania i pozdrawiam Head Master.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to może być możliwe. Jeśli tylko znajdzie się odpowiednia dla siebie, swojego charakteru avatar. Ja takiego właśnie szukam. Nie jestem zabobonny czuję że w tym może coś być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 19:50, Head Master napisał:

Temat jest o tym czy avatary przynoszą szczęście. Niech ktoś pomyśli czy, gdy zmienił
avatar to od razu awansował? Czy to prawda że avatary mają magiczną moc? Chciałbym poznać
wasze zdanie na ten temat.
Szukałem podobnych tematów i nie znalazłem.
Życzę miłego pisania i pozdrawiam Head Master.


No pewnie że tak, już najstarsi forumowicze oddawali się praktyk wykrzesywania z avatarów ich magicznej mocy, co więcej niektóre avatary w nocy (wigilie) zaczynaja fluorystycznie świecic a nawet mówic ludzkim głosem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście należę do Kiltu Wielkiego Czołgajacego Się Awatara.
Codziennie sturliwujemy(<--- kocham to słowo) z górki ku czci naszego wielkiego awatara, który 9999 lat temu przybył z kosmosu jako sygnał od obcej cywilizacji. Daje on nam za to nieskończone miejsce na dysku twardym, i magazyn pełen pendrive-ów.
Fajnie?

A na serio. Jak ciąg cyferek ma przynieść szczęście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, avatary nie przynoszą "szęścia", szczęścia też nie. Zresztą co do za szczęście kiedy ktoś awansuje? O_o Ja rozumiem jakby ktoś wygrał w totka czy coś, to by było szczęście. Krótko mówiąc nie wierzę w to, że avatar może przynieść szczęście, przecież to tylko mały obrazek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 15:46, Rumcajs52 napisał:

A na serio. Jak ciąg cyferek ma przynieść szczęście?

W totku to może się i sprawdza ale nie przy awatarze ;-)

Mój podnosi mi skilla +11 +6 +2. Dlatego robienie layoutów idzie mi teraz lepiej niż kiedyś. I ogólnie potrafię dzięki niemu zjeść niewyobrażalne ilości pączków. Mam też własną armię ożywionych rodzynek - one tańczą. W sumie to też pozwala mi pisać takie pierdoły jak to wszystko wyżej ale to podobno to mam wrodzone i radzę sobie bez avka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, wybrałem avatara dzięki płynącym z niego korzyściom. Teraz mam o wiele lepsze oceny z chemii, biologii i fizyki, ale z drugiej strony czuję nieodparty pociąg do robienia sekcji zwłok nielubianym przeze mnie ludziom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 19:50, Head Master napisał:

Temat jest o tym czy avatary przynoszą szczęście. Niech ktoś pomyśli czy, gdy zmienił
avatar to od razu awansował? Czy to prawda że avatary mają magiczną moc? Chciałbym poznać
wasze zdanie na ten temat.
Szukałem podobnych tematów i nie znalazłem.
Życzę miłego pisania i pozdrawiam Head Master.

ale bzdury chlopie tobie juz sie to forum ewidentnie rzucilo na mozg xDDDDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tja, a mój daje +5 do szybkości oglądania Naruto, ale minusy też muszą być, -100000000 do wzrostu, chyba sobie go zmienię, bo w siatke nie mogę grać, ani na bramcę być :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 17:12, pR0own3R napisał:

ale bzdury chlopie tobie juz sie to forum ewidentnie rzucilo na mozg xDDDDDDDDD

Wiem :D
Gumiś2

Dnia 01.10.2008 o 17:12, pR0own3R napisał:

IMO temat bez sensu -_-

Tez wiem :D

A mój daje mi +3 do walki bronia miotaną ale -1 do walki bez broni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować