Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Service Pack 1 dla Visty gotowy

79 postów w tym temacie

Wszystko fajnie ale nie zrobią z Visty czegoś OS podobnego :D, zresztą i tak szybciej sie skończy okres wsparcia dla Visty niz dla XP ;] a propo''s - co z SP3 dla XP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Service Pack 1 do systemu Windows Vista skupia się na poprawkach i ulepszeniach. Nie należy się spodziewać zmian w wyglądzie i ogólnym charakterze obcowania z systemem."

Że, przepraszam co?! Cytuję : "ogólny charakter obcowania z systemem"?!

Dobry system to taki, którego NORMALNY użytkownik NIE ZAUWAŻA. Odapla program, który go interesuje i tyle.

No cóż, Vista to Vista, a z nią się "obcuje".

Jak deweloperzy MS Corp. wymieniają żarówkę? Nie trzeba. Definiują ciemność jako korzystną dla użytkownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 19:49, Jon Irenicus napisał:

Wszystko pasuje, ale narazie nie ma SP1 po polsku.... -_-


Nie osłabiaj mnie... Ten SP nie będzie działał pod polską Vista ? No chyba mnie *$#(@)@) trafi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie nie jestem pewien, bo skoro nawet beta miała polska wersje , a tutaj wersja to "Five Language Standalone" w czym nie ma polskiego, to narazie nie bede ryzykował 450 mega transferu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Windows Vista Service Pack 1 Five Language Standalone version can be installed on systems with any of the following language versions: English (US), French, German, Japanese, or Spanish (Traditional).

Polskie wersje wychodzą z kilku(nastu?) tygodniowym opóźnieniem. Tak jest od zawsze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pysznie. Samemu pchać się w kolejne kłopoty z Vistą. Ja na razie podziękuję. Poczekam, aż może coś ten SP poprawią albo aż mi trochę niechęć to do tego systemu przejdzie. A do tego czasu postaram się ograniczyć "obcowanie" z Vistą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 19:49, kotolew napisał:

"Service Pack 1 do systemu Windows Vista skupia się na poprawkach i ulepszeniach. Nie
należy się spodziewać zmian w wyglądzie i ogólnym charakterze obcowania z systemem."

Że, przepraszam co?! Cytuję : "ogólny charakter obcowania z systemem"?!

Dobry system to taki, którego NORMALNY użytkownik NIE ZAUWAŻA. Odapla program, który
go interesuje i tyle.

No cóż, Vista to Vista, a z nią się "obcuje".

Jak deweloperzy MS Corp. wymieniają żarówkę? Nie trzeba. Definiują ciemność jako korzystną
dla użytkownika.



I to jest to .... znów się zaczyna Łatki poprawki , ulepszenia , srenia i tego typu podobne .... jak zwykle Windows ma jakieś niedorobienia... Nie ma to jak OS pod Maca (Mimo iż nie mam ale w przyszłości mam zamiar kupić,) albo i Linux najnowszy chyba teraz Ubuntu 7.10 jest i jest na prawde super u nas na informatyce mają instalować go teraz bo wcześniej mieliśmy Kubuntu który jest gorszy ale zawsze Linux .... MS chyba nie widzi własnych błędów , które to naprawia i robi od nowa Linux i Mac no ale cóż dalej oni będą coś robić a potem jakieś Service Packi sracki placki ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 20:18, Pile napisał:

Właśnie. Gdzie pl?


nie ma, będzie bodajże za dwa czy trzy tygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój. Ja mam od kilku dni nowy pecet z Vistą: Home Basic i jestem z niej bardzo zadowolony. :) Wszystko ładnie działa, są ładne tapety, ikony, wygląd okien. Zainstalowałem z osiem gier i żadna nie sprawia mi problemów. Nawet stara Mafia: TCoLH zainstalowała się i działa bez zarzutów. :)

A Service Packa pobiorę jak będzie wersja Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 4 kompy na chacie. Na dwóch zainstalowana Vista i na dwóch XP.Tam gdzie Vista to c2d + 2gb ramu. A na XP to na jednym (biurowym) 512 ramu i athlon xp,a na drugim Athlon 4000+ i 2 gb ramu.I nawet ten starszy komp z athlonem xp mi jakos szybciej smiga od visty z c2d i 2 gb ramu.Przypadek? Zwalonego kompa mam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować