Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Obniżka pomogła - skok sprzedaży Xboksa 360 na Wyspach o 36%

54 postów w tym temacie

A czym się różnią od siebie te wersje xboxa? Jest sens kupować tą najdroższą? Na oficjalnej stronie niby są jakieś tabelki z porównaniami który model jest jaki, ale ja za cholerę tego nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 09:42, MLODY2K6 napisał:

procesor, grafike a zasilacz ma 203W i jest głosny. Czyli mowiac zrozumiale, sa to wersje
X360 ktore sie grzeja zawieszaja i wyskakuje ROD (Ring of Death - smierc konsoli). Dla
mnie wiec nie jest to zaciekawa oferta, gdyz tak jak napisalem wyzej mozna doplacic te


Sam mam takiego z października 2006, kupionego prawie rok temu, i jak dotąd problemów z nim nie było. No ale na szczęście jest przedłużona gwarancja jakby co, chociaż liczę na to, że potrzebna nie będzie. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 11:25, Paranoja napisał:

A czym się różnią od siebie te wersje xboxa? Jest sens kupować tą najdroższą? Na oficjalnej
stronie niby są jakieś tabelki z porównaniami który model jest jaki, ale ja za cholerę
tego nie rozumiem.



Najlepiej jest kupic wersje srodkowa czyli PREMIUM masz dysk 20gb mozesz ssac dodatki do gier dema filmiki w arcade tez mozesz to robic ale zapisuje to na karcie pamieci. Elite jest najdrozszy bo ma dysk 120GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MLODY2K6Przewodniczący19.03.2008, 10:30

Zasilacz?! Przecież on nie ma żadnych wiatraków, więc co może być w nim głośnego?!

No cos tam jest bo slychac go. Moj jest idealnie cichy

Zasilacz jest IDEALNIE cichy, niezależnie czy masz nową czy starą wersję, więc nie wprowadzaj ludzi w błąd. Hałasują wiatraki/DVD (nie zawsze - zależy jak trafisz). Ja np. mam starą wersję - rewizja z października 2006, kupowałem w lipcu 2007 i napęd DVD jest cichutki, natomiast hałasują wiatraczki, zwłaszcza podczas startu konsoli, ale nie przeszkadza to zbytnio. Acha - nie każda "stara" wersja się psuje - mój egzemplarz (odpukać!) chodzi jak złoto. Niemniej podpisuję się pod tym co napisałeś że warto kupować jak najnowsze egzemplarze.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 12:04, Lordpilot napisał:

MLODY2K6Przewodniczący19.03.2008, 10:30

Zasilacz?! Przecież on nie ma żadnych wiatraków, więc co może być w nim głośnego?!

Nie ma wentylatorow ale w egzemplarzu mojego znajomego slychac glosne buczenie wpadajacy w taki pisk

Dnia 19.03.2008 o 12:04, Lordpilot napisał:


Zasilacz jest IDEALNIE cichy, niezależnie czy masz nową czy starą wersję, więc nie wprowadzaj
ludzi w błąd.


Zapraszam cie do sprawdznia. Jesli udowodnisz mi ze jest cichy oddam ci moj komputer

Hałasują wiatraki/DVD (nie zawsze - zależy jak trafisz). Ja np. mam starą

Dnia 19.03.2008 o 12:04, Lordpilot napisał:

wersję - rewizja z października 2006, kupowałem w lipcu 2007 i napęd DVD jest cichutki,
natomiast hałasują wiatraczki, zwłaszcza podczas startu konsoli, ale nie przeszkadza
to zbytnio. Acha - nie każda "stara" wersja się psuje - mój egzemplarz (odpukać!) chodzi
jak złoto. Niemniej podpisuję się pod tym co napisałeś że warto kupować jak najnowsze
egzemplarze.



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc.
Mam pytanie. Czy moge w jakis sposob sam ustawic swojego avatara na X360. Narazie mam takie jakie sa dostepne na stronie x-a ale czy moge wzucic swojego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nie ma wentylatorow ale w egzemplarzu mojego znajomego slychac glosne buczenie wpadajacy w taki pisk "


"Zapraszam cie do sprawdznia. Jesli udowodnisz mi ze jest cichy oddam ci moj komputer"

To nie jest normalne - albo Twój znajomy ma coś nie tak z siecią, albo ma skopany zasilacz - radziłbym się skontaktować z serwisem. W normalnej sytuacji, nieuszkodzony zasilacz - nieważne czy stary, czy nowy nie hałasuje. Komputer zachowaj - nie jestem sępem :-) A szkoda, bo niezły sprzęt swoją drogą ;-).


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.03.2008 o 12:26, Lordpilot napisał:

To nie jest normalne - albo Twój znajomy ma coś nie tak z siecią, albo ma skopany zasilacz
- radziłbym się skontaktować z serwisem.


tego nie zrobie xbox przerobiony :D
ale stac go zeby kupic jeszcze z 10 takich elitów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 12:38, MLODY2K6 napisał:

tego nie zrobie xbox przerobiony :D
ale stac go zeby kupic jeszcze z 10 takich elitów


Ale przerabiać już musi, eech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 12:23, MLODY2K6 napisał:

Mam pytanie. Czy moge w jakis sposob sam ustawic swojego avatara na X360. Narazie mam
takie jakie sa dostepne na stronie x-a ale czy moge wzucic swojego??


Z tego co mi wiadomo niestety nie ma możliwości ustawienia własnego... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo na dniach zamierzam zaczac przygode z XLIVE. Masz moze jakies porady. Chodzi o to ze zalezy mi na stukaniu ounktow bo chce dodatki do forzy zessac sobie itd. czy za multi dostajemy jakies punkty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 12:44, MLODY2K6 napisał:

Bo na dniach zamierzam zaczac przygode z XLIVE. Masz moze jakies porady. Chodzi o to
ze zalezy mi na stukaniu ounktow bo chce dodatki do forzy zessac sobie itd. czy za multi
dostajemy jakies punkty???


Rozgraniczmy dwie rzeczy:
- Punkty do gamerscore zdobywasz przez odblokowywanie achievementów.
- Punkty do zakupu dodatków (Microsoft Points) kupujesz, np. przez Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 12:44, MLODY2K6 napisał:

Bo na dniach zamierzam zaczac przygode z XLIVE. Masz moze jakies porady. Chodzi o to
ze zalezy mi na stukaniu ounktow bo chce dodatki do forzy zessac sobie itd. czy za multi
dostajemy jakies punkty???


Ojj, chyba mylisz pojęcia. :)

Czym innym jest Gamerscore, czyli punkty zdobywane w grach za achievementy, które wyświetlane są w profilu, czym innym są MS Points. Te pierwsze nie służą niczemu, poza porównywaniem ze znajomymi, chwaleniem się, dawaniem satysfakcji, itd. Te drugie wykorzystuje się do kupowania mini dodatków do gier i innych rzeczy na Live Marketplace i ich się nie "stuka", tylko po prostu *kupuje* za pieniądze, płacąc albo kartą albo kupując kod ze zdrapki (np. na Allegro). Cena to ok. 40 zł za tysiąc MS Points przy płatności kartą, na Allegro można nawet taniej znaleźć zdrapki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli moge rozumiec ze punkty ktore zdobywam za przejscie kolejnych plansz np w HALO nic mi nie daja???. Bylem pewny ze za nie wlasnie mozna kupowac dodatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 12:52, MLODY2K6 napisał:

Czyli moge rozumiec ze punkty ktore zdobywam za przejscie kolejnych plansz np w HALO
nic mi nie daja???. Bylem pewny ze za nie wlasnie mozna kupowac dodatki


Tak możesz rozumieć, bo tak właśnie jest. ;)
Wydaje mi się, że dość wyczerpująco to wyjaśniłem w poście wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 12:52, MLODY2K6 napisał:

Czyli moge rozumiec ze punkty ktore zdobywam za przejscie kolejnych plansz np w HALO
nic mi nie daja???. Bylem pewny ze za nie wlasnie mozna kupowac dodatki


Witamy w świecie konsol ;), na darmowe dodatki nie masz co liczyć, kupiłeś tanio konsolę i na tym koniec prezentów od MS, teraz dopiero zaczną się wydatki ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 13:15, ROTFL napisał:

Witamy w świecie konsol ;), na darmowe dodatki nie masz co liczyć, kupiłeś tanio konsolę
i na tym koniec prezentów od MS, teraz dopiero zaczną się wydatki ;P


Blabla, a na PC to oczywiście nie ma płatnych dodatków, wszystko jest za darmo... Może na Torrentach.

Oczywiście, że są również darmowe dodatki do gier na Live Marketplace, to już zależy od producenta na jakiej zasadzie chce je graczom udostępniać. Tak samo jak wszędzie, na ogół wolą sprzedać, ale zdarzają się darmowe (są darmowe mapy do Gearsów, piosenki do GH III, do Burnouta Paradise dodatki też mają byc darmowe, itd.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować