Zaloguj się, aby obserwować  
AssaxoN

39 i pół - temat ogólny

352 postów w tym temacie

No po pierwszym to na pewno nie, ale w następnych powinno być lepiej :D
>spoiler:

Spoiler

[ Dareczkowi w końcu wybiła 40stka :D ]


:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łee, ten odcinek jakiś trochę nie-ten ^^ Wali jakąś amerykańską szmirą... Pewnie się jeszcze rozkręci, ale pierwszy odcinek pierwszej serii mi się dużo bardziej podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 odcinek nowej serii był całkiem dobry. Zastanawia mnie tylko 1 rzecz. W motywie z Audi Q7 logo marki nie było zasłonięte a sceny były kręcone w ich salonie. Zastanawia mnie to, dlaczego oni się na to zgodzili skoro ten jeden z najwypaśniejszych modeli Audi miał w tym serialu właściwie antyreklamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odcinek może nudnawy, ale trzyma klimacik, co bardzo mnie satysfakcjonuje. Wkurza mnie tylko to, że do serialu biorą jakieś gówniane zespoły, które same nie potrafią się wybić. Afromental? Co oni w ogóle grają? Pomieszane z poplątanym, nie wiadomo, w którym momencie mam oczekiwać porządnej solówy na gitarze, a kiedy spokojnego śpiewu. Ech...

Spoiler

Boże, dlaczego ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem ten zespół był na eurowizji...A sam Blog27 też się potrafi wypromować.

Co do odcinka, to przekozacki, podobał mi się bardzo. Najbardziej ich ,,scena łóżkowa, wraz z synem" :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Echh odcinek moze nei zassał, ale nie podobał mi się. Może to tylko taki cukierkowy początek który miał pokazywać idyllę Darka, ale sorry, niezbyt :/ A ostatania scena gdzie spiewa piosenke Queenou to w ogole zenada, kiepski zespol i Karolak niestety tez nie dorasta spiewem do pięt. Niefajjnie dto wyszło :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nawet, nawet ten odcinek był, ale nie było co się spodziewać po takim "1-szym" odcinku nowej serii tego serialu. Pokazali to co się działo przez te miesiące które sobie wymyślili :D. Oby następne odcinki były coraz lepsze i utrzymywały ten swój klimacik i humor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 23:05, mtobi napisał:

Echh odcinek moze nei zassał, ale nie podobał mi się. Może to tylko taki cukierkowy początek
który miał pokazywać idyllę Darka, ale sorry, niezbyt :/ A ostatania scena gdzie spiewa
piosenke Queenou to w ogole zenada, kiepski zespol i Karolak niestety tez nie dorasta
spiewem do pięt. Niefajjnie dto wyszło :/


Tak samo myśle. Zbyt cukierkowy ten odcinek. Ale jak dla mnie to Karolak śpiewa na poziomie profesjonalnych piosenkarzy. Dobry aktor powinien umieć śpiewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.03.2009 o 23:37, Patrix0707 napisał:

Tak samo myśle. Zbyt cukierkowy ten odcinek. Ale jak dla mnie to Karolak śpiewa na poziomie
profesjonalnych piosenkarzy. Dobry aktor powinien umieć śpiewać.



Ech...
To tylko tak brzmi w serialu, na Live on jest cienki jak sik pająka.
Co prawda nie jest on aż takim słabym śpiewakiem, ale nie ma co piać z zachwytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 21:57, Sareth14 napisał:

Jest jakas nazwa dla tej muzyki z serialu którą grają na pianinie? taka smutna jakby

Łukasz Targosz - Anarchia Liryczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2009 o 22:22, The_Deker_10 napisał:

Cóż kiedyś się nie mogłem przekonać do tego serialu, ale, gdy go już oglądnąłem to go
polubiłem ;)

Czyli nie mogłeś się do niego przekonać wtedy jeszcze gdy go nie widziałeś?
Pod koniec tego serialu na napisach mówią że następny odcinek można obejrzeć za darmo w internecie. Szukam, szukam i nie mogę znaleźć. Mógłby ktoś podać link, o ile na prawdę jest następny odcinek do obejrzenia. Cały czas widzę zapowiedzi tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale temacik stnął ale pozwolicie że napisze coś od siebie. Przedwczoraj koleżanka napisała żebym obejrzał bo serial jako jeden z nielicznych Polski ma to coś no i przysiadłem,zobaczyłem i ku zaskoczeniu memu,zaskoczyłem się pozytywnie ;) Serial ma ciekawą fabułe,fajne utwory :P no i w ogóle przyjemnie sięgo ogląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2009 o 14:55, xD_ominik napisał:

> Cóż kiedyś się nie mogłem przekonać do tego serialu, ale, gdy go już oglądnąłem
to go
> polubiłem ;)
Czyli nie mogłeś się do niego przekonać wtedy jeszcze gdy go nie widziałeś?
Pod koniec tego serialu na napisach mówią że następny odcinek można obejrzeć za darmo
w internecie. Szukam, szukam i nie mogę znaleźć. Mógłby ktoś podać link, o ile na prawdę
jest następny odcinek do obejrzenia. Cały czas widzę zapowiedzi tylko.


Musisz zapłacić SMS''em xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie - jako fana I seria - ta jest strasznie słabiutka. Fabuła stała się taka mdląca, że ciężko się ogląda ten serial. Gdyby nie teksty Dareczka i gagi Tomaszka sieroty to bym całkowicie odstąpił od oglądania. Jak dla mnie numer 1 - RANCZO :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2009 o 14:07, Woo-Cash napisał:

Ciekawe, czy gdy bohater dobije 50-tki to serial też będzie się nazywał "39 i pół"...;P

Nie, będzie nazywał się 50 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować