Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2009 o 18:38, DesMonD__PL napisał:

Nie sądzę.
Obecnie mamy jeszcze w ofercie "gołą":
http://www.gram.pl/sk5_8QjkJO8_Konsola_PlayStation_2_Slim_nowy_model_kurier_gratis.html

Dnia 22.12.2009 o 18:38, DesMonD__PL napisał:

Oczywiscie moze byc jego odpowiednik np. z inna gry?
Czy cos nowego sie szykuje w sprawie ps2 na gramerze?


Na razie po świętach zacznie się okres inwentaryzacji itp. u dostawców, u nas później też. Nowe dostawy wjadą po 10.01.2010. Czyli dopiero na początku roku będę mogła Ci coś więcej powiedzieć.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 20:15, akne napisał:

> Czy bedzie ten towar jeszcze dostepny?
> http://www.gram.pl/sk6_9gPrG,1_PlayStation_2_Jak_3_2x_Dual_Shock_2_karta_pamieci_8MB_Sony.html

Nie sądzę.
Obecnie mamy jeszcze w ofercie "gołą":
http://www.gram.pl/sk5_8QjkJO8_Konsola_PlayStation_2_Slim_nowy_model_kurier_gratis.html

> Oczywiscie moze byc jego odpowiednik np. z inna gry?
> Czy cos nowego sie szykuje w sprawie ps2 na gramerze?

Na razie po świętach zacznie się okres inwentaryzacji itp. u dostawców, u nas później
też. Nowe dostawy wjadą po 10.01.2010. Czyli dopiero na początku roku będę mogła Ci coś
więcej powiedzieć.




Dobra spoko
To poczekam do tego 10 stycznia moze kupie cos mocniejszego najwyzej

Dzieki za odpowiedz
Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2009 o 18:56, Damianuss1 napisał:

Wszystkiego najlepszego Ci życzę w dniu tych wspaniałych świąt :) :*.

Spóźnione, ale szczere: I nawzajem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie Efektu Serii 2. Zamówiłem z 2 tygodnie temu Cold War, wszystko byłe ok, w zamówieniach widniały Cod War i Gothic Universe, zgodnie z prawdą. Dzisiaj sprawdzałem, a w Moich Zamówieniach jest tylko Gothic. Co to oznacza?

P.S. Szczęśliwego Nowego Roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 22:43, abbott123 napisał:

Mam pytanie odnośnie Efektu Serii 2. Zamówiłem z 2 tygodnie temu Cold War, wszystko byłe
ok, w zamówieniach widniały Cod War i Gothic Universe, zgodnie z prawdą. Dzisiaj sprawdzałem,
a w Moich Zamówieniach jest tylko Gothic. Co to oznacza?

P.S. Szczęśliwego Nowego Roku :)


Szczęśliwego Nowego, ale niestety nie mogę Ci pomóc. Efekt Serii jest akcją CD Projektu, gram.pl nie ma z tym nic wspólnego. Zapytaj konsula z CDP:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=49900&u=182

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie jest trochę techniczne:
Czy jeśli zamówię
http://www.gram.pl/sk0_9wnrH,3_Kings_Bounty_Legenda.html
to otrzymam edycję z polską okładką?
Na zdjęciu widzę okładkę ogólnoświatową, a znacznie ładiejsza jest ta polska.
I jeszcze jedno: czy gramer może sprowazać Edycje Kolekcjonerskie gier na specjalne zamówienie? Czy może jest to raczej niemożliwe?
No, już ostatnie: nie nudzi się Pani odpowaiadanie na debilne, i nie debilne pytaniea graczy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 21:40, Byl napisał:

Moje pytanie jest trochę techniczne:
Czy jeśli zamówię
http://www.gram.pl/sk0_9wnrH,3_Kings_Bounty_Legenda.html
to otrzymam edycję z polską okładką?
Na zdjęciu widzę okładkę ogólnoświatową, a znacznie ładiejsza jest ta polska.

Cenega chyba zmieniała okładkę w międzyczasie, wrzuciłam więc teraz taką okładkę, jaką ma ta gra w sklepie Cenegi, mam nadzieję, że jest zgodna z rzeczywistością:
http://www.gram.pl/sk0_9wnrH,3_Kings_Bounty_Legenda.html

Dnia 27.12.2009 o 21:40, Byl napisał:

I jeszcze jedno: czy gramer może sprowazać Edycje Kolekcjonerskie gier na specjalne zamówienie?
Czy może jest to raczej niemożliwe?

A co na przykład Cię interesuje?

Dnia 27.12.2009 o 21:40, Byl napisał:

No, już ostatnie: nie nudzi się Pani odpowaiadanie na debilne, i nie debilne pytaniea
graczy?:)

Nie nudzi mnie. Każdy ma prawo do zadawania jakichkolwiek pytań, a ja jestem po to, żeby na nie odpowiadać.
I nie pisz per Pani, bo mnie dołujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 17:08, Battlefist napisał:

Jak tam sie miewa odpowiedz od Cenegi?
Pewnie cienko?


Cenega ma przerwę świąteczną, a potem inwentaryzację, najbliższe dostawy i informacje po 15.01.

Dnia 28.12.2009 o 17:08, Battlefist napisał:

I spoznione zyczenia swiateczne. I odrazu z gory szczesliwego Nowego Roku, bo pewnie
zapomne. ;)


I nawzajem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam jedno małe pytanko:ostatnio ruszyła ankieta"najlepsza gra od EA w 2009",i jak narazie wygrywa Dragon Age:Początek,więc załóżmy,że narazie to on wygra.Ostatnio w sklepie gramer jest promocja,mianowicie:Przy zakupie Dragon Age:Początek dostajemy gratis jeden egzemplarz książki "Dragon Age:Utracony Tron".I moje pytanie polega na tym:jak wiemy grę,która zwycięży w tej ankiecie będzie można kupić taniej o połowę.Więc jeżeli Dragon
Age wygra,i będzie go można kupić za 60zł to czy ta promocja z książką będzie nadal aktualna?

PS.Szczęśliwego Nowego Roku,i żeby petarda nie oderwała pani ręki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

akne!

Czy w sklepie pojawią się może wkrótce gry z katalogu City Interactive? Chodzi mi głównie o najnowsze przygodówki (Chronicles of Mystery i Art of Murder).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2009 o 16:07, bobobo napisał:

Ja też mam jedno małe pytanko:ostatnio ruszyła ankieta"najlepsza gra od EA w 2009",i
jak narazie wygrywa Dragon Age:Początek,więc załóżmy,że narazie to on wygra.Ostatnio
w sklepie gramer jest promocja,mianowicie:Przy zakupie Dragon Age:Początek dostajemy
gratis jeden egzemplarz książki "Dragon Age:Utracony Tron".I moje pytanie polega na tym:jak
wiemy grę,która zwycięży w tej ankiecie będzie można kupić taniej o połowę.Więc jeżeli
Dragon
Age wygra,i będzie go można kupić za 60zł to czy ta promocja z książką będzie nadal aktualna?


Książek zostało około 30 szt, może ich zabraknąć do czasu tej promocji (kiedy ich zabraknie, to bonus przestanie się wyświetlać na karcie produktu). Ale jeśli zostaną, to oczywiście będzie podwójna promocja.
Bonus 50% liczyć się będzie od ceny sugerowanej, więc 69,90 zł.

Dnia 29.12.2009 o 16:07, bobobo napisał:

PS.Szczęśliwego Nowego Roku,i żeby petarda nie oderwała pani ręki :P

Nawzajem :)
Rękę będą mi operować w lutym, mam nadzieję, że mi jej nie amputują, ale nic nie wiadomo z tymi polskimi szpitalami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.12.2009 o 16:54, PabloZ_94 napisał:

Czy w sklepie pojawią się może wkrótce gry z katalogu City Interactive? Chodzi mi głównie
o najnowsze przygodówki (Chronicles of Mystery i Art of Murder).

Może w połowie stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 21:56, akne napisał:

/ciach/


Sorry za taką późna odpowieddź - niestety nie miałem dostępu do neta.
I okładka teraz (chyba) jest poprawna. A co do kolekcjonerek, to interesuje mnie - a jakże! - Kings Bounty: Legenda w edycji kolekcjonerskiej. Oczywiście głównym kryterium jest cena, która w dniu premiery był dość wysoka - nie mogłem sobie na nią pozwolić. A że domniemywam, że u dystrybutora (czy skąd tam sprowadzacie towar) już potaniało ciekawi mnie, czy byłaby ona w zasięgu moich finansów. W wirtusie była przez chwilę za 45 (!) zł, ale się spóźniłem, i nigdzie już nie mogę znaleźć.
No i oczywiście Szczęśliwego Nowego Roku (poprawnie napisałem??) - i żebym nigdy niechcący Cię (może być? :) ) nie zdołował.
Chyba przesadnie się rozpisałem, więc juz nie przynudzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2009 o 18:46, Byl napisał:

> /ciach/

Sorry za taką późna odpowieddź - niestety nie miałem dostępu do neta.
I okładka teraz (chyba) jest poprawna. A co do kolekcjonerek, to interesuje mnie - a
jakże! - Kings Bounty: Legenda w edycji kolekcjonerskiej. Oczywiście głównym kryterium
jest cena, która w dniu premiery był dość wysoka - nie mogłem sobie na nią pozwolić.


Bez szans, nakład wyczerpany.
Growego Roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, można się dowiedzieć czy będą w najbliższym czasie na stanie książki Sapka? Bo wstyd się przyznać, ale Wiedźmina jeszcze nie czytałem... Empik też ma braki, Łiczer aż tak popularny? Pamiętam, że przy premierze gry mieliście takie fajne wydanie kolekcjonerskie - 7 tomów razem.
I szczęśliwego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować