Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Mam małą prośbę o dopracowanie treści powiadomień mailowych dotyczących zamówień, bo obecnie są dość nieczytelne.

Potwierdzając zamówienie gry z odbiorem w salonie Sferis otrzymałem następującą informację - "Twoje zamówienie zostało potwierdzone. Zamówienie zostanie zrealizowane 11.1.2010 (poniedziałek), wybraną przez Ciebie metodą dostawy. Dziękujemy.", a więc rozumiem, iż tego dnia mam odwiedzić wybrany sklep. Na miejscu okazało się jednak, iż data ta oznacza wysłanie gry dopiero do nich, a gdy już ją otrzymają przyjdzie do mnie stosowne powiadomienie. Problem w tym, że nic o takim rozwiązaniu w mailu z potwierdzeniem nie jest napisane, a wystarczy mała notka, że trzeba czekać na kolejną wiadomość. Będzie jasno i klarownie, a ja nie będę musiał dokładać do ceny gry niepotrzebnych kosztów przejazdu komunikacją miejską ;)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem...Otóż Przesyłka miała być we wtorek,na wielkie nieszczęście dopatrzyłem się,że....Przysyłka mi się ANULOWAŁA?! Kiedy macie zrobić zamiar promocje "Dragon Age :Origins".Promocja trwała 10.01.10r. Więc jest jakaś inna możliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh.....wczoraj mieliście dostawę a ja ciągle mam status że bedzie wysłane ;]

dostanę grę w tym tygodniu jeszcze czy dopiero w następnym? (Sferis B-B )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 15:57, Bartex69 napisał:

Mam pewien problem...Otóż Przesyłka miała być we wtorek,na wielkie nieszczęście dopatrzyłem
się,że....Przysyłka mi się ANULOWAŁA?! Kiedy macie zrobić zamiar promocje "Dragon Age
:Origins".Promocja trwała 10.01.10r. Więc jest jakaś inna możliwość?

Zamówienie złożyłeś 10.01. o 12:04, od razu je potwierdziłeś (12:04).
o 12:08 anulowałeś to zamówienie - kliknąłeś przez pomyłkę?
Nie będzie takiej promocji w najbliższym czasie, to była jednorazowa akcja w związku z sondą na najlepszą grę EA 2009: http://www.gram.pl/sonda_8Q7q8_Jaka_jest_najlepsza_gra_wydana_przez_EA_w_roku_2009.html

Rozumiem, że dalej jesteś zainteresowany otrzymaniem tej gry w promocyjnej cenie, więc nadałam właśnie Twojemu zamówieniu taki status, żeby skierowało się do realizacji (cofnęłam Twoje anulowanie). Zastrzegam, że załapiesz się na wysyłkę dopiero 20.01, bo nie wystarczy dla Ciebie towaru z dzisiejszej dostawy, a następna jest 19.01.
Jeśli nie chcesz czekać/nie jesteś zainteresowany, to wejdź w zakładkę "Moje zamówienia" i anuluj je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 17:34, ostriket napisał:

ehh.....wczoraj mieliście dostawę a ja ciągle mam status że bedzie wysłane ;]

dostanę grę w tym tygodniu jeszcze czy dopiero w następnym? (Sferis B-B )

odpowiedziałam Ci w innym wątku:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=54528&pid=79
Powinieneś załapać się na wysyłkę jutro, bo złożyłeś zamówienie wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 13:53, Gregorious napisał:

Mam małą prośbę o dopracowanie treści powiadomień mailowych dotyczących zamówień, bo
obecnie są dość nieczytelne.

Potwierdzając zamówienie gry z odbiorem w salonie Sferis otrzymałem następującą informację
- "Twoje zamówienie zostało potwierdzone. Zamówienie zostanie zrealizowane 11.1.2010
(poniedziałek), wybraną przez Ciebie metodą dostawy. Dziękujemy.", a więc rozumiem, iż
tego dnia mam odwiedzić wybrany sklep. Na miejscu okazało się jednak, iż data ta oznacza
wysłanie gry dopiero do nich, a gdy już ją otrzymają przyjdzie do mnie stosowne powiadomienie.
Problem w tym, że nic o takim rozwiązaniu w mailu z potwierdzeniem nie jest napisane,
a wystarczy mała notka, że trzeba czekać na kolejną wiadomość. Będzie jasno i klarownie,
a ja nie będę musiał dokładać do ceny gry niepotrzebnych kosztów przejazdu komunikacją
miejską ;)



Dziękujemy za bardzo cenną uwagę. Poprawimy to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 13:28, Damianuss1 napisał:

Droga Akne :)
Byłaby możliwość abym dostał Twój autograf na EK ME2, którą to zamówię mam nadzieję w
najbliższym czasie w sklepie gram.pl? :)


Jaja sobie robisz? :D

Na EK nie ma miejsca na złożenie autografu, ale możemy ci wysłać kartkę A4 z logo ME2, życzeniami fajnych wrażeń z gry i autografami całej ekipy gram.pl. Listem poleconym, osobno dojdzie.
Ale to po złożeniu i potwierdzeniu zamówienia, czyli około 29.01.
Wtedy wyślij info do mnie mailem lub privem, że jesteś zainteresowany tym niecodziennym bonusem.
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 09:54, MichalBorys napisał:

Czy w ofercie sklepu będzie gra Napoleon total war w wersji imperialnej ?

Nie wiem, nie dostałam jeszcze oferty z CD Projekt na taką edycję gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedno: co sie stało? ok. 16 było jeszcze w statusie że będzie wysłane 15. 01 a teraz patrze i jest że bedzie wysłane jak wszystkie beda dostepne.....ja się pytam o co chodzi o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2010 o 19:36, ostriket napisał:

i jeszcze jedno: co sie stało? ok. 16 było jeszcze w statusie że będzie wysłane 15. 01
a teraz patrze i jest że bedzie wysłane jak wszystkie beda dostepne.....ja się pytam
o co chodzi o.O

Błąd w systemie, podjęto próbę realizacji zamówienia, ale nie było pokrycia w stanach magazynowych.
Dostawa DA do niezrealizowanych jeszcze zamówień wjedzie we wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2010 o 01:08, Damianuss1 napisał:

Dzięki za info :D, zastanowię się. Szkoda, że nie chcesz się podpisać :(.

No jak nie chcę, skoro piszę, że cała ekipa się podpisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.01.2010 o 16:51, akne napisał:

Błąd w systemie, podjęto próbę realizacji zamówienia, ale nie było pokrycia w stanach
magazynowych.
Dostawa DA do niezrealizowanych jeszcze zamówień wjedzie we wtorek.



powiem tylko tyle że to jest masakra żeby na gre czekac 2 tygodnie....;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z całym szacunkiem, nie masz przypadkiem jakiejś szkoły/sesji czy dziewczyny do zaliczenia? ;) grę dostajesz za pól darmo i jeszcze marudzisz, ze czekać długo trzeba? wyluzuj sie jest świat nie kreci się wokół kompa/konsoli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 17:52, ostriket napisał:


> Błąd w systemie, podjęto próbę realizacji zamówienia, ale nie było pokrycia w stanach

> magazynowych.
> Dostawa DA do niezrealizowanych jeszcze zamówień wjedzie we wtorek.


powiem tylko tyle że to jest masakra żeby na gre czekac 2 tygodnie....;(


Kiedy było wiadomo, że nie wystarczy dla wszystkich gier z bieżącego zapasu i z dostawy 12.01., to wrzuciłam na karty Dragon Age w sklepie informację, że wszystkie zamówienia zostaną zrealizowane najpóźniej do 20.01.2010. (bo dostawy z Electronic Arts są raz w tygodniu, we wtorki).
Informację wrzuciłam w momencie, kiedy została ostatnia sztuka na PS3, a był jeszcze X360 i PC, czyli po 2 godzinach od trwania promocji, czyli 07.01 o 14:00.
Wrzuciłam ją po to, aby zamawiający byli świadomi, że okres oczekiwania na grę może się wydłużyć.



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować