Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 18.05.2011 o 17:26, Athati napisał:

Kiedy dostanę klucz DLC w wiedźmina 2 edycji premium? Wybrałem płatność gotówką przy
odbiorze. Paczka doszła UPS wczoraj ( 17.5.11 )


Do 5 dni powinieneś mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 08:36, akne napisał:

A co było z nią nie tak?

Drobne otarcia na głowie Geralta, nie dało się chyba tego uniknąć, poza tym perfetto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 23:07, Belegdil napisał:

> A co było z nią nie tak?
Drobne otarcia na głowie Geralta, nie dało się chyba tego uniknąć, poza tym perfetto.

Możesz wysłać zdjęcia uszkodzeń na adres wiedzmin2@gram.pl - na tego maila zbieramy reklamacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 17:22, Buachu napisał:

Aniu, będzie możliwa wymiana pudełka? I czy muszę jeszcze raz pisać do nich mejla, tak
samo jak w sprawie głowy(btw. wiadomo już coś?)?

Wyślij zdjęcia uszkodzeń na adres wiedzmin2@gram.pl - na tego maila zbieramy reklamacje, i dot. głowy i innych elementów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2011 o 13:03, akne napisał:

Możesz wysłać zdjęcia uszkodzeń na adres wiedzmin2@gram.pl - na tego maila zbieramy reklamacje.

Dziękuję, ale mnie to nie przeszkadza, a Wy macie wystarczający młyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 16:17, heyboy napisał:

> Kiedy odpisałeś podając numer zamówienia?
W piątek, 13 Maja 2011 17:35 funkcją "odpowiedz"

Dotarło, jesteś na liście reklamacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twoje zamówienie weszło do magazynu wczoraj po 18:00, dziś powinieneś otrzymać paczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie da rady zrobić wyjątku dla Ciebie - punkty odbioru osobistego mają ograniczoną ilość miejsca i zamówienia mogą przebywać u nich maksymalnie tydzień.
Jeśli nie zdążysz odebrać, to po prostu złóż nowe zamówienia, podejrzewam że w ciągu tygodnia będziemy jeszcze dysponować pewną ilością EK (czekamy na nieodebrane paczki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2011 o 14:15, akne napisał:

Dotarło, jesteś na liście reklamacji.

Pięknie dziękuję za sprawdzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po naszej stronie wszystko jest ok, kody do tego zamówienia wysłałam Ci mailem właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2011 o 13:36, wojcio102 napisał:

Mój kod na Tajemniczego Kupca nie działa, co mam zrobić?

Jaki masz komunikat po wpisaniu kodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 14:37, barsum napisał:

Wysłałem już maila na wiedzmin2@gram.pl, ale ponieważ nikt nie odpisuje to wolałbym się
upewnić czy jest szansa, że dostane nową pokrywkę.

Wszystkie reklamacje zostaną rozpatrzone.
DOK ma jeszcze kilkaset maili do przerobienia, prosimy o cierpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Proszę wybaczyć jeśli pytanie to już padło ale nie mam za bardzo czasu by czytać te 393 strony ;) Chciałbym zapytać, czy ukaże się (a jeśli tak, to kiedy?) w sprzedaży wersja pudełkowa (Edycja Premium) gry całkowicie pozbawiona DRM? Wersją z DRM nie jestem zainteresowany, ponieważ nie po to kupuję grę na płycie aby wymagane było połączenie z internetem w celu jej instalacji (nawet jeśli miałaby być jednorazowa).

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj Aniu :)
Widzę,że "prawie" wszyscy zasypują Cię z pytaniami dotyczącymi Wiedźmina 2...
Ja (na szczęście?) natomiast mam pytanie dotyczące Duke Nukem Forever, a dokładnie First Access...
Jak wiadomo (wreszcie!) gra ukaże się 10 czerwca, a u was można dostać klucz do miana First Access...
Mam od was klucz, wklepałem go, mam konto, wszystko pięknie... ale... no właśnie, jest małe "ale".
Na oficjalnej stronie nic nie pisze, że można dostać klucz od gram.pl, albo sklep.gram.pl, jest tylko Ultima.pl oraz Muve.pl...
Na początku pomyślałem "DN:F - Cenega, Muve - Cenega, a wy macie gry od Cenegi właśnie stamtąd), ale wolę się upewnić, bo (wreszcie! x2) DEMO będzie już 3 Czerwca :D
Pozdrawiam - Arek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj podczas wpisywania kodu(tylko na kupca, reszta działa) pojawiało się "invalid code", a dzisiaj nie mam go nawet do wyboru na liście! Po prostu sobie zniknął.

Załączam zrzuty ekranu

P.S.
Co mam zrobić, jeżeli za każdym razem gdy chcę coś pobrać pojawia się, widoczny na obrazku, "błąd połączenia"? Czekanie nie pomaga :(

20110519164227

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2011 o 14:29, akne napisał:

Po naszej stronie wszystko jest ok, kody do tego zamówienia wysłałam Ci mailem właśnie.


hej,

tak dostałem te kody mailem ale otrzymałem 1x kod na Tajemniczy Kupiec i 1x kod na Kurtkę Niebieskich Pasów i to te same co prędzej miałem - a ja jak już mówiłem zamawiałem 2x Edycję Kolekcjonerską, więc powinienem dostać 2x kod na Tajemniczego Kupca i 2x kod na Kurtkę Niebieskich Pasów, a dostałem tylko 1x.

Czyli w zamówieniu nr TR02121117 zamówiłem dwie edycję kolekcjonerskie a otrzymałem 1x kod na Kupca i 1x kod na Kurtkę (łącznie dwa kody) a powinienem dostać łącznie cztery kody, bo zamawiałem dwie EK. Bo na jedno EK dostaje się dwa kody łącznie (kod na kurtkę i kupca).

Wiesz o co mi już chodzi dokładnie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj otrzymałem Wiedźmin 2 EP i nie mogę pobrać kodu na DLC.Nie ma tego linku do pobrania.Numer zamówienia:QA03041165.Pisałem wczoraj do DOK i mi nie odpisali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować