Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 18.05.2011 o 01:46, Dobos napisał:

Dużo jest tych reklamacji?

Procentowo mało.

Dnia 18.05.2011 o 01:46, Dobos napisał:

Można wiedzieć jak przebiega wymiana takiego popiersia? Moje jest w praktycznie idealnym
stanie więc nie będę zgłaszał ale jestem ciekaw :)

Na razie tylko zbieramy reklamacje, aby poinformować pod koniec tygodnia CDP o dokładnej ilości głów na wymianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 23:50, akne napisał:

Odebrałeś dziś to zamówienie o 14:48, wszystko w porządku? wszystkie produkty obecne
i numerek EK zgodny?

Odebrane, wszystko ok. Głowa trochę poocierana, ale sam to naprawię. Idzie do lakierowania. Numer EK się nie zgadza, napisałem do DOK w tej sprawie. Mam 167 zdaje się w zamówieniu, a dostałem jakiś ~9876 :P. Ma to dla mnie małe znaczenie, ale chciałbym jednak wiedzieć dlaczego nie dostałem tej, której zamawiałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 08:47, Damianuss1 napisał:

Odebrane, wszystko ok. Głowa trochę poocierana, ale sam to naprawię. Idzie do lakierowania.
Numer EK się nie zgadza, napisałem do DOK w tej sprawie. Mam 167 zdaje się w zamówieniu,
a dostałem jakiś ~9876 :P. Ma to dla mnie małe znaczenie, ale chciałbym jednak wiedzieć
dlaczego nie dostałem tej, której zamawiałem?


Przepraszamy, Twoje zamówienie było ostatnim oczekującym z puli 1-1000, bo miałeś w nim też Premium i w ferworze wysyłki Premium poszło do magazynu bez wskazania na 167.
Numerek 167 spokojnie leży dalej w magazynie.
Myślę, że po prostu doślemy ci wieczko od 167 i zaproponujemy jakąś rekompensatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 08:26, Nieznajomosc napisał:

Zamówiłem 2 EK w jednej przesyłce a mogę pobrać tylko 1x kod na kurtkę i 1x kod na kupca,
czy coś jest nie tak? Bo przecież powinny być po dwa kody, bo 2 EK zamówiłem. Moi koledzy,
którzy zamawiali też po 2 EK mają takie same problemy ; /


Po prostu musisz się zalogować na to konto, z którego składałeś dane zamówienie :):):)
Twoi koledzy vel Twoje alter ega też :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 10:11, akne napisał:

Myślę, że po prostu doślemy ci wieczko od 167 i zaproponujemy jakąś rekompensatę.

Nieeee, nie trzeba. Nie chcę, ale rekompensata <3... jakiś kodzik rabatowy? W tym lub przyszłym tygodniu będę jeszcze zakupy robił w sklepie gramu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałem do DOK-u w sprawie uszkodzonej głowy Geralta. Odpisali żeby podać nr zamówienia. Odpisałem, ale żadnego potwierdzenia, że przeczytali tego drugiego maila nie mam. Boję się, że mój mail mógł nie dotrzeć. Dałoby się to jakoś sprawdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu DOK dokopie się do Twojego maila i da mi znać, że napisałeś i jak mamy rozwiązać ten problem.
Jeśli będziesz chciał kupić coś wcześniej, to wal do mnie na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 11:46, Vantor_Zorin napisał:

Czy jest szansa na wysyłke pre-ordera PS3 L.A. Noire jeszcze dziś?

Jeszcze jest, towar do nas jest w drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 11:23, heyboy napisał:

Pisałem do DOK-u w sprawie uszkodzonej głowy Geralta. Odpisali żeby podać nr zamówienia.
Odpisałem, ale żadnego potwierdzenia, że przeczytali tego drugiego maila nie mam. Boję
się, że mój mail mógł nie dotrzeć. Dałoby się to jakoś sprawdzić?

Kiedy odpisałeś podając numer zamówienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Droga Akne mam pytanie związane z EK Wiedźmina 2(wiem, wiem mało tego typu pytań).
Kolekcjonerka, którą dostałem miała od początku usterkę pokrywki - kawałek znajdujący się na ząbku wilka jest oderwany i zwisa. Nie tylko ja tak miałem, ponieważ widziałem inne posty z podobną(raz nawet taką samą - było zdjęcie) usterką. Strasznie to przeszkadza, w szczególności, że nie zrobiłem tego sam i mam EK1, które ładnie łączy się z dwójką tworząc medalion. :>
Wysłałem już maila na wiedzmin2@gram.pl, ale ponieważ nikt nie odpisuje to wolałbym się upewnić czy jest szansa, że dostane nową pokrywkę. Niby taki pikuś, ale jednak pudełko na te wszystkie bzdurki powinno być ładne. Dołączam zdjęcie zaraz po zdjęciu folii, żeby dokładniej pokazać o co mi chodzi.
Dziękuję za odpowiedź. :)

20110518143654

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Pytanie zadawałem prędzej, ale nie widziałem odpowiedzi.
A więc czy nie dałoby się wydłużyć terminu oczekiwania na odbiór mojej paczki w sklepie "Selko w Bytowie" np. do dnia 26.05.2011r?
Miałem nagły wydatek i musiałem część pieniędzy przeznaczonych na "Wiedźmina 2 EK" przeznaczyć na inny cel (Ważny).
Pieniądze mogę skompletować do 23.04.2011r wieczorem (ew. 24.05.2011 wieczorem).
Byłem w punkcie odbioru dnia 14.05.2011r. i mimo iż paczka była nie otrzymałem żadnego Mail''a tamtego dnia (ani dnia 13.05.2011r.).
Dzisiaj dopiero otrzymałem Maila z kodem oraz informację iż nie da się wydłużyć tego terminu, dlatego wolę spytać tu, czy jednak nie dałoby się jeszcze jakoś tego załatwić? (paczka czeka do jutra do godziny 12.00, a Maila z kodem otrzymałem 18.05.2011 czyli dzisiaj + oddzielna informacja).
Wiem ze to dosyć specyficzne pytanie, ale nie zawsze wychodzi wszystko według planów.
Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 10:13, akne napisał:

Po prostu musisz się zalogować na to konto, z którego składałeś dane zamówienie :):):)
Twoi koledzy vel Twoje alter ega też :):):)


hej

np. w moim wypadku zamówienie nr TR02121117 nadal ma 1x kod na Kurtkę i 1x kod na kupca a w tym zamówieniu zamawiałem 2x EK.
Znajomi też to samo mają - nie mają dwóch kodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 14:30, akne napisał:

> Czy jest szansa na wysyłke pre-ordera PS3 L.A. Noire jeszcze dziś?
Jeszcze jest, towar do nas jest w drodze.

Ok już na karcie produktu pisze dostępny,ale w zamówieniu:
Status Twojego zamówienia: potwierdzone. oczekuje na wysyłkę w dniu 19.5.2011

Data złożenia: Wt, 10.05.2011 o godz. 18:05

Numer zamówienia: YT03181148

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 14:31, akne napisał:

Kiedy odpisałeś podając numer zamówienia?

W piątek, 13 Maja 2011 17:35 funkcją "odpowiedz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla całej ekipy :) Ogarnąć taki młyn i zapewniając przy tym naprawde niewielkie opóźnienia jak na czas kiedy dostaliście grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, a myślałem że tylko ja trafiłem na takie felerne pudełko ;p

Aniu, będzie możliwa wymiana pudełka? I czy muszę jeszcze raz pisać do nich mejla, tak samo jak w sprawie głowy(btw. wiadomo już coś?)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy dostanę klucz DLC w wiedźmina 2 edycji premium? Wybrałem płatność gotówką przy odbiorze. Paczka doszła UPS wczoraj ( 17.5.11 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować