Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Witam
czy są jakieś problemy z edycją kolekcjonerską " Arcanii "?
z ciekawości zajrzałem do Empika i spytałem czy będą mieli kolekcjonerkę w sprzedaży i sprzedawca odpowiedzialny za dział powiedział iż CD Project wysłał do nich maila o problemach z edycją kolekcjonerską,nad którą ciągle trwają prace z którymi CDP nie może sobie poradzić i nie wiadomo,kiedy ta wersja gry ujrzy światło dzienne ...
czy sklep Gram.pl wie coś o takowych problemach i czy zamówione edycje kolekcjonerskie zostaną wysłane zgodnie z wcześniej podanym terminem?

Chciałbym jeszcze zapytać,co się dzieje z premierą gry " Two Worlds II "? - czy nastąpi ona 22 czy 29 października?

Z góry dziękuję za odpowiedź..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2010 o 16:07, lis_23 napisał:

Witam
czy są jakieś problemy z edycją kolekcjonerską " Arcanii "?
z ciekawości zajrzałem do Empika i spytałem czy będą mieli kolekcjonerkę w sprzedaży
i sprzedawca odpowiedzialny za dział powiedział iż CD Project wysłał do nich maila o
problemach z edycją kolekcjonerską,nad którą ciągle trwają prace z którymi CDP nie może
sobie poradzić i nie wiadomo,kiedy ta wersja gry ujrzy światło dzienne ...
czy sklep Gram.pl wie coś o takowych problemach i czy zamówione edycje kolekcjonerskie
zostaną wysłane zgodnie z wcześniej podanym terminem?


Dziś dostaliśmy EK i dziś wysyłamy do klientów.
Na sklepie ma status "brak", bo wyczerpała się ilość - w piątek zamówienia niepotwierdzone zostaną automatycznie anulowane i wtedy powinno "uwolnić się" trochę sztuk.

Dnia 13.10.2010 o 16:07, lis_23 napisał:

Chciałbym jeszcze zapytać,co się dzieje z premierą gry " Two Worlds II "? - czy nastąpi
ona 22 czy 29 października?


Ostatnia informacja z wczoraj: 29.10.2010. Dotyczy wersji PC, wersje konsolowe w listopadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2010 o 16:55, akne napisał:

Dziś dostaliśmy EK i dziś wysyłamy do klientów.
Na sklepie ma status "brak", bo wyczerpała się ilość - w piątek zamówienia niepotwierdzone
zostaną automatycznie anulowane i wtedy powinno "uwolnić się" trochę sztuk.

W moim zamówieniu pisze: " Status Twojego zamówienia: pakowanie i przygotowanie do wysyłki " - czyli mogę liczyć na to,że do piątku będę mógł odebrać grę w wybranym punkcie odbioru osobistego?

Dnia 13.10.2010 o 16:55, akne napisał:


Ostatnia informacja z wczoraj: 29.10.2010. Dotyczy wersji PC, wersje konsolowe w listopadzie.

Chodzi mi właśnie o wersję PC,również wydanie kolekcjonerskie - dlaczego zmiana premiery znowu nastąpiła na 1,5 tygodnia przed podaną wcześniej datą premiery?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Fajne promocje, czy następne promocje też będą podzielone na poszczególnych wydawców gier? Czy macie w planach promocję na battlefield 2, lub MW2? wersje PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2010 o 19:29, Wojman napisał:

> powiedział iż CD Project

Nie ma na rynku takiej firmy jak CD Project. Jest za to CD Projekt.


Heh,zawsze się mylę z tą końcówką i nie wiem czemu,wybieram tę angielska wersję - " project " ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2010 o 19:29, Wojman napisał:

> powiedział iż CD Project

Nie ma na rynku takiej firmy jak CD Project. Jest za to CD Projekt.

jak również czyta się po polsku cede projekt. i to oficjalnie :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2010 o 15:09, ZiOM4L napisał:

A z tymi kodami na auta za pre-order to jak będzie,uda wam się coś ugadać w tej sprawie
?


Hmm... Na razie to się udało dowiedzieć, że premiera się przesunie na nie wcześniej niż okolice świąt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.10.2010 o 17:16, lis_23 napisał:

W moim zamówieniu pisze: " Status Twojego zamówienia: pakowanie i przygotowanie do wysyłki
" - czyli mogę liczyć na to,że do piątku będę mógł odebrać grę w wybranym punkcie odbioru
osobistego?


Tak, najpóźniej jutro gra dotrze do punktu odbioru.

Dnia 13.10.2010 o 17:16, lis_23 napisał:

> Ostatnia informacja z wczoraj: 29.10.2010. Dotyczy wersji PC, wersje konsolowe w
listopadzie.
>
Chodzi mi właśnie o wersję PC,również wydanie kolekcjonerskie - dlaczego zmiana premiery
znowu nastąpiła na 1,5 tygodnia przed podaną wcześniej datą premiery?.


Też zadaję sobie takie pytania w takich przypadkach. Nie mamy wpływu na politykę dystrybutorów, opóźnienia w produkcji gier itp.
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2010 o 19:06, Arek3601 napisał:

Witam,

Fajne promocje, czy następne promocje też będą podzielone na poszczególnych wydawców
gier? Czy macie w planach promocję na battlefield 2, lub MW2? wersje PC.


Dziś "odkrywamy" promocję Cenegi, jutro CD Projektu, a w pon i wt. EA i Ubisoft.
Staraliśmy się o promocję BFBC 2 i MW2, ale niestety wydawcy nie mogli jej nam zaproponować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2010 o 21:56, Commander_Shepard napisał:

Kiedy będziecie mieli dostawę Zestawów MOVE z kamerką?

Nie wiadomo, Sony nie podało nam terminu najbliższego dostawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.10.2010 o 21:43, donard napisał:

jak również czyta się po polsku cede projekt. i to oficjalnie :d

szacun :) o tym, że się wymawia "cede" wiedzą chyba tylko byli i obecni pracownicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.10.2010 o 09:37, akne napisał:


Tak, najpóźniej jutro gra dotrze do punktu odbioru.

Trochę dziwne że cały czas mam taki sam status,liczyłem na to,że dziś gra zostanie już wysłana ....

Dnia 14.10.2010 o 09:37, akne napisał:

Też zadaję sobie takie pytania w takich przypadkach. Nie mamy wpływu na politykę dystrybutorów,
opóźnienia w produkcji gier itp.
:)

Tylko,że premiera na 29 października jest tylko w sklepie gram.pl,inni cały czas mają na 22,także w Waszym planie wydawniczym ...
no nic,mam nadzieję że sprawa się wyjaśni i że już więcej obsów tego tytułu nie będzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 10:24, lis_23 napisał:


>
> Tak, najpóźniej jutro gra dotrze do punktu odbioru.
>
Trochę dziwne że cały czas mam taki sam status,liczyłem na to,że dziś gra zostanie już
wysłana ....


Masz zamówienie z odbiorem osobistym - ono zmieni status z "pakowane" na "gotowe do odbioru", bez statusu pośredniego.

Dnia 14.10.2010 o 10:24, lis_23 napisał:

> Też zadaję sobie takie pytania w takich przypadkach. Nie mamy wpływu na politykę
dystrybutorów,
> opóźnienia w produkcji gier itp.
> :)
Tylko,że premiera na 29 października jest tylko w sklepie gram.pl,inni cały czas mają
na 22,także w Waszym planie wydawniczym ...
no nic,mam nadzieję że sprawa się wyjaśni i że już więcej obsów tego tytułu nie będzie
...

Dostałam informację o 29.10. bezpośrednio z CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 09:39, akne napisał:

Dziś "odkrywamy" promocję Cenegi, jutro CD Projektu, a w pon i wt. EA i Ubisoft.



Można się spodziewać czegoś na PS3 czy raczej nie?

Jak sprawa wygląda z programem lojalnościowym? w kilku miejscach widziałem że jest on wspominany i na tym koniec. Tutaj http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=3483 znalazłem info że miał wystartować we wrześniu... ale chyba coś nie wyszło? :) Mam nadzieję że nie przegapiłem nowszych informacji na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować