Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 30.07.2011 o 15:53, meJKu napisał:

Hej, napisałem do DOKu w sprawie mojej reklamacji. Odpisali mi, że rozpatrzyli ją pozytywnie.
Tylko, że do dzisiaj nie dostałem żadnego info o wysyłce. Z tego co ostatnio pytałem
to miały być wysyłane maile potwierdzające ale ja wciąż nic takiego nie dostałem ; )

Ja tak samo żadnego maila nie dostałem jeszcze. Trzeba czekać, szkoda, że to tak długo trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli macie reklamację na inne rzeczy niż głowa- ta z tego co wiem już została wysłana wraz z koszulką- to raczej nie dostaniecie żadnej wiadomości. Z tego co Akne kilka(naście) razy tutaj już pisała: paczki z jakimś wytłoczkami i innymi rzeczami są pakowane ręcznie. To musi nieco trwać i tak na mój rozum nie trzeba tego potwierdzać e-mailem.
Ja tu jestem zwykłym gramowiczem i nie wiem jak to w praniu wygląda. Po prostu myślę, że to tak działa.
Jest jednak weekend i Akne pewnie Wam nie odpowie przed poniedziałkiem, więc napisałem.
Czekajcie na dokładniejsze informacje od Naszego konsula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2011 o 21:14, Radekl2 napisał:

Jeśli macie reklamację na inne rzeczy niż głowa- ta z tego co wiem już została wysłana
wraz z koszulką- to raczej nie dostaniecie żadnej wiadomości. Z tego co Akne kilka(naście)
razy tutaj już pisała: paczki z jakimś wytłoczkami i innymi rzeczami są pakowane ręcznie.
To musi nieco trwać i tak na mój rozum nie trzeba tego potwierdzać e-mailem.
Ja tu jestem zwykłym gramowiczem i nie wiem jak to w praniu wygląda. Po prostu myślę,
że to tak działa.
Jest jednak weekend i Akne pewnie Wam nie odpowie przed poniedziałkiem, więc napisałem.
Czekajcie na dokładniejsze informacje od Naszego konsula.


No fakt, ale by miło było jakbym choć wiedział kiedy takowa wysyłka będzie planowana. Tym bardziej, że jest okres wakacyjny i nie każdy uzależnia swój urlop od niespodziewanego przyjścia paczki.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wyglada sytuacja z Gears of War 3 Epic Edition? Pre-Order nadal aktualny? Z tego co wiem, w Ultimie został odwołany do odwołania ;P Jak wygląda sytuacja w gram.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 14:53, dudi92 napisał:

Zapytam jeszcze raz. Co z LotR War in the North na PC? Będzie u was w sklepie?

Będzie, kiedy otrzymam ofertę z Cenegi, męczę ich o to codziennie i obserwuję, kiedy muve odpali pre-order.
Muve jeszcze nie ma na PC, więc pewnie też nie zna szczegółów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 22:29, pawelck91 napisał:

No fakt, ale by miło było jakbym choć wiedział kiedy takowa wysyłka będzie planowana.
Tym bardziej, że jest okres wakacyjny i nie każdy uzależnia swój urlop od niespodziewanego
przyjścia paczki.

Przed wysłaniem każdej partii elementów z reklamacji kontaktujemy się z klientami w celu potwierdzenia adresu i gotowości do odbioru paczki w określonym terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2011 o 21:14, Radekl2 napisał:

Jest jednak weekend i Akne pewnie Wam nie odpowie przed poniedziałkiem, więc napisałem.

Dzięki za odpowiedź w moim zastępstwie.
Jak pewnie zauważyliście zaglądam na forum rzadziej niż kiedyś (czytajcie: przed Wiedźminem 2), powiem szczerze, że wciąż staram się o tych akcjach zapomnieć, bo to był wielki stres i ciężka robota od marca, nie byłam na urlopie 2 lata (ale 2 lata temu pracowałam zdalnie w gipsie z domu 6 tygodni, więc nie narzekam), urlop mam sierpniu w krótki, póki co przepraszam wszystkich, którzy przyzwyczaili się do mojej dyspozycyjności 24/7. Są granice, a ja je przekroczyłam w maju :)
Niezmiennie Was lubię bardzo, ale muszę jakieś życie prywatnie prowadzić itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2011 o 23:19, Karpik777 napisał:

Czy ogłoszona jakiś czas temu przez Bethesdę promocja będzie i u was? http://bethblog.com/index.php/2011/06/23/get-a-premium-skyrim-map-with-your-preorder/

O bonusach do pre-orderów gier wydawanych w Polsce przez Cenegę (i nie tylko) dowiadujemy się późno, np. last week dostaliśmy ofertę na Deus Eksa.
Czyli myślę, że jeśli Cenega dostanie na Polskę jakieś kody i coś tam, albo w wersji pudełkowej będą zawarte od razu,to się dowiemy tradycyjnie miesiąc przed premierą.
Ale to nic, była taka premiera CDP duża, że kody do pre-orderów wraz z info dostaliśmy 2 dni przed premierą. Szejm on ju, wydawcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj Aniu, mój ostatni post jakoś został "zakopany", a nikt na niego nie odpowiedział, więc jeszcze raz spróbuję ;)
"Masz może jakieś informacje dotyczące Pre-Orderu WWE ''12 (na X-360)?
W zeszłym roki mieliście Pre-Order WWE SvR 2011 (również na X-360), dlatego mam nadzieję, że i tym razem będzie również ;)
A tak przy okazji - będziecie mieli jeszcze grę WWE Smackdown vs. RAW 2009 (na X-360)?
Pamiętam, że mieliście kiedyś...
Premiera pod koniec listopada, a w Ameryce już zaczęły się Pre-Ordery ;)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że jak mogę jakoś pomóc to lepiej napisać. Wiem, że to nie będzie to taka do końca sprawdzona wiadomość, ale może coś ułatwi :)
A co do urlopu- każdemu się należy, więc życzę wypoczynku i żeby nie padało.
My sobie jakoś poradzimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 14:57, Spleen napisał:

Jak wyglada sytuacja z Gears of War 3 Epic Edition? Pre-Order nadal aktualny? Z tego
co wiem, w Ultimie został odwołany do odwołania ;P Jak wygląda sytuacja w gram.pl?


Identycznie. Jednak dokładamy wszelkich wysyiłków, by Ci którzy zdążyli już zamówić grę jednak dostali swoje egzemplarze.

Problemem jest to, że MS sprzedał prawa do Epic Edition pewnej firmie, która będzie jej jedynym dystrybutorem na terenie Europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Aniu
8 dni temu napisałaś, że "jutro" wyślesz pytanie o cenę EK Batmana: AC do Cenegi.
Mija tydzień od ustalonej daty napisania do nich przez Ciebie maila i mam pytanie: jest już coś wiadomo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.08.2011 o 17:59, Harrolfo napisał:

8 dni temu napisałaś, że "jutro" wyślesz pytanie o cenę EK Batmana: AC do Cenegi.

Kluczowe osoby są na urlopie, odpowiedzi spodziewam się po 08.08.2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2011 o 18:05, dudi92 napisał:

Wiadomo coś czy będzie EK Twierdzy 3?

Podobno ma być, czekam na potwierdzenie i informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 21:16, bugs14 napisał:

Witaj Aniu, mój ostatni post jakoś został "zakopany", a nikt na niego nie odpowiedział,
więc jeszcze raz spróbuję ;)
"Masz może jakieś informacje dotyczące Pre-Orderu WWE ''12 (na X-360)?
W zeszłym roki mieliście Pre-Order WWE SvR 2011 (również na X-360), dlatego mam nadzieję,
że i tym razem będzie również ;)
A tak przy okazji - będziecie mieli jeszcze grę WWE Smackdown vs. RAW 2009 (na X-360)?
Pamiętam, że mieliście kiedyś...
Premiera pod koniec listopada, a w Ameryce już zaczęły się Pre-Ordery ;)"


Pracujemy nad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy osoby które zamówiły Deus Ex: Bunt Ludzkości w wersji podstawowej również otrzymają bonusowe DLC, które pojawiło się dla osób zamawiających preorder obecnie, czy aby je dostać należy złożyć zamówienie od nowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy i kiedy można spodziewać się w ponownego pojawienia się w sklepie gier Gray Matter oraz Disciples III: Wskrzeszenie - Hordy Nieumarłych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałbym się zapytać ile dni paczka zostaje w salonie sferis. Mam zamiar zamówić w sklepie gram.pl przez odbiór osobisty w jednym z salonów a na pewno nie będę mógł odebrać w dzień który będzie dostępna.
Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować