Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2011 o 18:07, Kadaj napisał:

Niedługo premiera Tales of the Abyss na 3DSa. Będzie dostępny w sklepie?

Zaraz wyślę Twoje pytanie do Isilothara, który zajmuje się grami konsolowymi. Spodziewaj się odpowiedzi w poniedziałek, bo jutro Isi ma urlop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2011 o 22:23, kmalcherek napisał:

Jeden z poprzedników pyta o EK Star Wars: The Old Republic. To od razu podłączam się
z pytaniem: kiedy będzie można zamawiać zwykłą edycję?


W przyszłym tygodniu wszystkim, którzy kupili pre-order paki sami wygenerujemy zamówienia na odpowiednią edycję i poinformujemy o tym e-mailem, żeby mogli zmienić dane do wysyłki, anulować zamówienie itp.
Tak jak w przypadku wszystkich innych pre-orderów zamówienie trzeba będzie potwierdzić lub opłacić najwcześniej 7 dni przed wysyłką gry.
Musimy tak zrobić, bo pierwszeństwo w zakupie gry mają nabywcy pre-order paków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2011 o 19:28, Bartusz7557 napisał:

Nie możecie chociaż obniżyć do 69 albo 59 bo za 4 godziny gry nie chce mi się wydawać
aż 90 zł kiedy to mogę dołożyć 9 zł i kupić Brotherhood + DLC !

Nie możemy, bo wtedy sprzedawalibyśmy ten towar pod wodą, czyli ze stratą. Musimy czekać na obniżkę ceny zakupu od wydawcy.
Ale widzę, że muve ma jakąś lepszą ofertę - kup u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.10.2011 o 13:10, Vantor_Zorin napisał:

1.Czy będzie jeszcze dostępna Arcania: Gothic 4 (wersja angielska) na X360?

Może, nie na pewno, trudno powiedzieć.

Dnia 05.10.2011 o 13:10, Vantor_Zorin napisał:

2.Kiedy będzie można złożyć zamówienie na Star Wars: The Old Republic - Edycja Kolekcjonerska?(Kupiłem
u was Pre-order pack Edycji Kolekcjonerskiej Star Wars: The Old Republic (wersja pudełkowa).)

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=9111

Dnia 05.10.2011 o 13:10, Vantor_Zorin napisał:

3.Będziecie mieli(jeśli będą)Pre-Paidy do Star Wars: The Old Republic ?

Męczę o to EA od jakiegoś czasu. Wkrótce mają się wypowiedzieć.

Dnia 05.10.2011 o 13:10, Vantor_Zorin napisał:

4.Wiadomo już coś o authenticatorach do World of Warcraft?

CD Projekt ma je nam dostarczyć do końca października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2011 o 12:57, skodr napisał:

Aniu mam takie pytanie które męczy mnie od pewnego czasu :) Albowiem nie raz mieliście
promocję na wyprzedaż Edycji Kolekcjonerskich gier które już dawniej wyszły (ostatnio
np. Metro, Aliens versus Predator, Homefront) ale chyba nigdy nie widziałem w tych wyprzedażach
gier od EA czy Activision (chodzi mi o edycję kolekcjonerską). To celowy zabieg czy po
prostu tak się składa, że nigdy nie macie do wyprzedaży EA gier od tych wydawców? :)

Tak się składa, że kolekcjonerki na wyprzedaży mamy zwykle tylko z CDP lub Cenegi.
Ale ostatnio mieliśmy chyba trochę Tier 1 z EA, reszta specjalnych i EK od nich raczej jest wyprzedana do zera. Chyba mniejsze nakłady wyprodukowują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2011 o 19:09, skodr napisał:

OK dzięki za odpowiedź :)

Inaczej: napisz, co chciałbyś kupić, a ja się popytam, czy dany wydawca nie ma jakiejś resztki nakładu na stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie brzmi: czy jest możliwe dodanie do oferty sklepu gier z Ubisoft Exclusive o tytułach "Runaway: Przewrotny Los" oraz "Settlers: Narodziny Kultur" oraz wiążące się z tym drugie pytanie, tj. czy będzie możliwa ta sama cena, którą teraz ma Settlers I-VI?

Szukałem powyższych trzech gier w sklepach i albo nie było, albo były w cenach normalnych. Dopiero dziś znalazłem Settlers I-VI, ale niestety Runaway chyba od dawna w sklepach nie gościł.

Tak więc, czy jest możliwe pojawienie się w ofercie sklepu gier: Runaway''a i Settlers: Narodziny Kultur w tej promocyjnej cenie 49,90 zł? (wiem, że drugi raz pytam, ale tam się rozgadałem, to drugie pytanko jest tzw. konkretnym i na temat :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2011 o 19:37, akne napisał:

Inaczej: napisz, co chciałbyś kupić, a ja się popytam, czy dany wydawca nie ma jakiejś
resztki nakładu na stanie.

Mimo iż dostałem jako taką odpowiedź, nie zadowala mnie ona. ;)
Jeśli już Aniu tak bardzo chcesz się popytać wydawców, czy nie mają resztek, to z wielką chęcią możesz zadać pytanie Panu/Pani z Ubi o Assassin''s Creed II Whiter Edition oraz Tom Clancy''s Splinter Cell: Conviction. Chodzi mi o obie wersję z figurkami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.10.2011 o 22:40, Heartbreaker napisał:

Tak więc, czy jest możliwe pojawienie się w ofercie sklepu gier: Runaway''a i Settlers:
Narodziny Kultur w tej promocyjnej cenie 49,90 zł? (wiem, że drugi raz pytam, ale tam
się rozgadałem, to drugie pytanko jest tzw. konkretnym i na temat :) ).


Nie jest możliwe, oba tytuły są nieaktywne już - nie można ich obecnie domówić.
W zeszłym miesiącu seria UEX przeszła relaunch, a starsze tytuły zostały zablokowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.10.2011 o 22:45, Materdea napisał:

Jeśli już Aniu tak bardzo chcesz się popytać wydawców, czy nie mają resztek, to z wielką
chęcią możesz zadać pytanie Panu/Pani z Ubi o Assassin''s Creed II Whiter Edition oraz
Tom Clancy''s Splinter Cell: Conviction. Chodzi mi o obie wersję z figurkami. :)

Nie mają. Z końcówek mają tylko EK Silent Hunter 5 i Ił-a i chyba PoP ZP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2011 o 22:10, Many18 napisał:

Mam pytanie. Czy do edycji limitowanej Uncharted 3 będą dołączane dodatkowe dlc za pre-order
ze zwykłej edycji?

Te bonusy są tylko do zwykłej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2011 o 19:37, akne napisał:

> OK dzięki za odpowiedź :)
Inaczej: napisz, co chciałbyś kupić, a ja się popytam, czy dany wydawca nie ma jakiejś
resztki nakładu na stanie.



Na razie nie mam jakiś pomysłów na zakupy EK :D Po prostu zastanawiam się czy lepiej kupować Mass Effect 3 w zwykłej, premierowej edycji (standardowa) czy lepiej uzbroić się w cierpliwość i poczekać na tańszą EK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2011 o 14:51, marcinmazur3 napisał:

Czy zakup kart ps network obsługuje automat ? Mam z nimi trochę przykre doświadczenia
bo wysyłam kasę przez pocztę.

http://www.gram.pl/sklep/ps3/karta-playstation-network-100zl-kod-on-line
Obsługę zamówień, czy przydzielanie kodów po wpłynięciu płatności, wykonuje automat, czynny całą dobę.

Ale za produkt "online" (czyli kod dostarczany drogą elektroniczną) nie możesz zapłacić u nas ręcznym przelewem (np. takim zlecanym na poczcie) - możliwy jest tylko przelew internetowy za pomocą platnosci.pl
Tu masz podane czasy realizacji płatności:
http://serwis.platnosci.pl/metody-platnosci-i-czasy-realizacji-platnosci-online,1786.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.10.2011 o 13:55, skodr napisał:

Na razie nie mam jakiś pomysłów na zakupy EK :D Po prostu zastanawiam się czy lepiej
kupować Mass Effect 3 w zwykłej, premierowej edycji (standardowa) czy lepiej uzbroić
się w cierpliwość i poczekać na tańszą EK :)

ME 3 EK może się skończyć równie szybko jak ME2, a zamówienie możesz złożyć i tak, nie obliguje do kupna, a płacisz dopiero 7 dni przed wysyłką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry dzień :)
Mam pytanie odnośnie wydania specjalnego Battlefielda 3, otóż:
-w opisie mojego zamówienia gra jest nazwana "Battlefield 3 - Edycja Limitowana" - bez DLC (zamawiałem grę dawno temu),
- w sklepie ta sama gra doczekała się masy dodatkowych DLC
Czy gra, którą otrzymam, będzie automatycznie zawierała te wszystkie DLC? Czy muszę napisać formularz o przemianowanie zamówienia ze zwykłej edycji limitowanej na edycje limitowaną +DLC?

Wolę się zapytać na wszelki wypadek. Lepiej mieć darmowe DLC, niż żeby miały przejść koło nosa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować