Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 02.10.2011 o 11:15, dudi92 napisał:

Mam pytanie odnośnie NFS The Run i tych specjalnych serii do odblokowania za pre-ordery.
Ile trzeba jeszcze pre-orderów żeby odblokować wszystkie serie?

To są tajne dane EA - oni zbierają ilości pre-oderów ze sklepów co tydzień, ustalili jakieś progi, ale my nie wiemy, jakie. Chodzi o to, żebyście składali jak najwięcej zamówień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.09.2011 o 22:51, Minamir napisał:

Oczywiście jest możliwość odbioru osobistego zamówionego preorderu 9.11? (lub dzień później
jeśli paczka z magazynu się opóźni)? Na stronie pomocy w ogóle nic nie znalazłem od przedsprzedaży.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=9082
Wojman mnie wyręczył :)
Na odebranie zamówienia z odbiorem osobistym masz 5 dni roboczych od momentu otrzymania smsa i maila, że jest gotowe do odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.10.2011 o 18:21, dudi92 napisał:

A przeszło by jakbym zamówił 10000 nfsów i później się "rozmyślił"? ;]


Monitoruję codziennie, co klienci zamówili poprzedniego dnia, więc wyłapałabym taką anomalię szybko i poprosiłabym DOK, żeby się z Tobą skontaktował w celu upewnienia się, czy to nie dżołk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziś chciałem zapłacić za złożone 29.07.2011 zamówienie z pre-order''em Kolekcjonerskiej gry Forza 4, przy liście zamówień widnieje link "kliknij tutaj aby zapłacić", ale po kliknięciu przechodzę na stronę z komunikatem "
Nie możesz zapłacić za to zamówienie, ponieważ produkt Forza Motorsport 4 PL - Edycja Kolekcjonerska + DLC jest niedostępny". Zwykle na 7 dni przed premierą można było płacić za pre-order.Dlaczego nie mogę tym razem zapłacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołączam do kolegi wyżej, kiedy będziecie wysyłać ostateczne zapytanie o potwierdzonka zakupu? Z premierą w piątki gry zwykle do odbioru od wtorku-środy były :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2011 o 17:43, Sipso2008 napisał:

W sklepie nie ma zwykłej edycji Dark Souls, jest tylko limitka. Mam nadzieję, że zwykła
się pojawi, co?


Pojawi, i będzie kosztowała tyle samo, więc zapraszam po limitkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem wiadomość od DOK, że nowe elementy wymienne EK Wiedźmina 2 są dostępne. Czy będe musiał płacić za przesyłkę/wymianę tych elementów? (w moim przypadku wieko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2011 o 18:27, David741 napisał:

Kiedy będzie można się spodziewać reklamacji EK W2 ??

Jeśli składałeś reklamacje na głowę po 30.06.2011, to nie wiadomo kiedy, bo czekamy na dodatkowe głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2011 o 20:39, Bartusz7557 napisał:

Kiedy Assassin''s Creed na PSP będzie tańszy? Już 2 rok cena waha się między 80 a 70
a ja planuję kupić ale ta cena :(

Trudno powiedzieć, pewnie do wyprzedania zapasów przez Ubi cena się nie zmieni, co najwyżej wydadzą go w 2012 jako Essentials.( 39,99).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2011 o 15:29, Konrad512 napisał:

Właśnie dostałem wiadomość od DOK, że nowe elementy wymienne EK Wiedźmina 2 są dostępne.
Czy będe musiał płacić za przesyłkę/wymianę tych elementów? (w moim przypadku wieko)

Nie, klient nie płaci za dosłanie reklamowych elementów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu mam takie pytanie które męczy mnie od pewnego czasu :) Albowiem nie raz mieliście promocję na wyprzedaż Edycji Kolekcjonerskich gier które już dawniej wyszły (ostatnio np. Metro, Aliens versus Predator, Homefront) ale chyba nigdy nie widziałem w tych wyprzedażach gier od EA czy Activision (chodzi mi o edycję kolekcjonerską). To celowy zabieg czy po prostu tak się składa, że nigdy nie macie do wyprzedaży EA gier od tych wydawców? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 4 pytania.
1.Czy będzie jeszcze dostępna Arcania: Gothic 4 (wersja angielska) na X360?
2.Kiedy będzie można złożyć zamówienie na Star Wars: The Old Republic - Edycja Kolekcjonerska?(Kupiłem u was Pre-order pack Edycji Kolekcjonerskiej Star Wars: The Old Republic (wersja pudełkowa).)
3.Będziecie mieli(jeśli będą)Pre-Paidy do Star Wars: The Old Republic ?
4.Wiadomo już coś o authenticatorach do World of Warcraft?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2011 o 11:14, akne napisał:

Trudno powiedzieć, pewnie do wyprzedania zapasów przez Ubi cena się nie zmieni, co najwyżej
wydadzą go w 2012 jako Essentials.( 39,99).

Nie możecie chociaż obniżyć do 69 albo 59 bo za 4 godziny gry nie chce mi się wydawać aż 90 zł kiedy to mogę dołożyć 9 zł i kupić Brotherhood + DLC !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować