Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Twoje zamówienie ma termin doręczenia na dziś.
UPS i Schenker obsługują pewne regiony - jeśli chodzi o wysyłkę zamówień z gram.pl.
Twój region obsługuje Schenker.
Kod już możesz pobrać - w szczegółach zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2011 o 15:08, David741 napisał:

Ok, ACR dotarł i przy moim zamówieniu pisze pobierz kod, pewnie to kod na biała szatę,
ale gdy mam wpisać nr rachunku to nie mogę pobrać ;/

Sprawdź teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2011 o 15:32, donard napisał:

Coś wiadomo o kolekcjonerce trine 2?

Ubisoft wydaje Trine + Trine 2 + OST + Artbook w serii Ubisoft Exlusve (50 PLN), ale nikt nie ma pojęcia czy artbook będzie w formie PDF czy papierowym. Raczej to pierwsze. Tak czy inaczej jest to jedyna forma wydania w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie otóż złożyłem zamówienie na ac r 14.08.11 ale musiałem je anulować i złożyć nowe gdyż chciałem wykorzystać kod promocyjny. Czy jest możliwość abym dostał kod na tą szatę? Numery zamówień: anulowane AQ01621121 , nowe zamówienie które już odebrałem FM01061155.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra dostarczona i już trochę pograłem :)
Yhm... Schenker ma mój region? To dziwne, bo codziennie widuję auta UPS, ale to pewnie nie od Was paczki :) No nic- jakoś dostarczyli, ale dziwi mnie to, że odebrać mogę tylko ja, a nikt z rodziny... Skończyło się na tym, że kurier przyjechał do szkoły. Jednak jakoś to przeżyliśmy :)
A kod rzeczywiście jest- może był wcześniej, ale nie zauważyłem, bo był tylko w szczegółach, a przy innych zamówieniach pisze takie spore "Pobierz klucz" :)
Dzięki za odpowiedzi. Na razie chyba robię przerwę w zamawianiu, bo ostatnio trochę dużo tego jest (jak na mnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kłaniam się nisko za ACR. Gra mnie wciągnęła odrazu i dalej nie mam dość, a tu jeszcze 4 inne tytuły do dokończenia. W każdym razie, za taką profesjonalność pracowników z gramu, którzy byli odpowiedzialni za wysyłkę ACR powinny być podwyżki. :) W każdym razie dziękuję, a tymczasem czas wrócić się zatracić w grze. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadmo juz coś o prawidlowych kodach do skinu Batman Earth One z gry Batman Arkham City EK na pc? Cenega poczuwa się do winy czy nie ma na co liczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj Aniu. Kiedy będą dostępne punkty Microsoftu po nowej cenie? :) Ogólnie dziwna sprawa, bo w wyszukiwarce pisze, że są, a na karcie produktu są z kolei chwilowo niedostępne. ^^ Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z potwierdzeniem mojego zamówienia na edycję kolekcjonerską SW:TOR. Podczas próby jego potwierdzenia wyskakuje mi że: "Twoje zamówienie nie może zostać potwierdzone ponieważ jeden z produktów jest niedostępny." Oprócz kolekcjonerki znajduje się w nim również karta pre-paid SW:TOR 60 dni, a jego numer to NS10751161.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2011 o 12:43, yupik86 napisał:

Czy wiadmo juz coś o prawidlowych kodach do skinu Batman Earth One z gry Batman Arkham
City EK na pc? Cenega poczuwa się do winy czy nie ma na co liczyć?

Cenega nie poczuwa się do winy, bo takie kody dostali z Warnera i z Warnerem wciąż tę sprawę wałkują, czekam wciąż na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2011 o 15:47, barsum napisał:

Witaj Aniu. Kiedy będą dostępne punkty Microsoftu po nowej cenie? :) Ogólnie dziwna sprawa,
bo w wyszukiwarce pisze, że są, a na karcie produktu są z kolei chwilowo niedostępne.

Punkty nieprędko będą dostępne, może za 2 tygodnie. Wyszukiwarka czasami przekłamuje stan magazynowy produktów online czyli kluczy, poprawimy to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam stałego klienta :)
Ta regionalizacja polega na tym, że Centrum Logistyczne Action, które obsługuje wysyłkę zamówień ze sklepu gram.pl współpracuje z kilkoma firmami kurierskimi, ale paczki dla danego regionu rozwozi tylko jedna firma kurierska (tzn. oczywiście w Twoim regionie działa UPS, ale w CL Action do niego przypisany jest Schenker - nie pytaj, od czego zależy przypisanie firmy kurierskiej, bo sama nie wiem :)
Schenker jest jaki jest, doskonalą się i zależy im na jak najlepszej obsłudze, więc wkrótce dorównają UPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2011 o 17:50, Niesp napisał:

Mam mały problem z potwierdzeniem mojego zamówienia na edycję kolekcjonerską SW:TOR.
Podczas próby jego potwierdzenia wyskakuje mi że: "Twoje zamówienie nie może zostać potwierdzone
ponieważ jeden z produktów jest niedostępny." Oprócz kolekcjonerki znajduje się w nim
również karta pre-paid SW:TOR 60 dni, a jego numer to NS10751161.

Proszę sprawdzc teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować