Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Jak wygląda sprawa z EK Afterfalla? Kiedy planujecie mniej więcej przesyłkę?
Na stronie CDP pisze też, że "Osoby, które złożyły zamówienia przedpremierowe na Edycję Kolekcjonerską Afterfalla otrzymają swoje egzemplarze w najbliższym czasie razem ze specjalnym upominkiem (o szczegóły należy pytać sprzedawcę)." - i o ten upominek też się pytam.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 19:33, akne napisał:

Kod na darmową wysyłkę w ramach akcji "Dlaczego gram.pl" był ważny bodajże do 10.12.2011
i obejmował wszystkie formy dostawy.


Kod miał być ważny do końca tego miesiąca jeśli dobrze rozumiem, zmieniliście termin? (cytuję z reklamy):
"na skorzystanie z promocji masz czas do 31.12.2011 r"


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 19:33, akne napisał:

Kod na darmową wysyłkę w ramach akcji "Dlaczego gram.pl" był ważny bodajże do 10.12.2011
i obejmował wszystkie formy dostawy.

To ciekawe dlaczego mi udało się go w niedzielę, a więc 11-ego, wykorzystać? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 00:35, Harrolfo napisał:

To ciekawe dlaczego mi udało się go w niedzielę, a więc 11-ego, wykorzystać? ;)


Napisałam "bodajże do 10.12.2011", bo nie miałam nic wspólnego z tą akcją, więc nie byłam pewna, do kiedy są ważne. Za co najmocniej przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 21:00, Endarajmiok napisał:

Jak wygląda sprawa z EK Afterfalla? Kiedy planujecie mniej więcej przesyłkę?
Na stronie CDP pisze też, że "Osoby, które złożyły zamówienia przedpremierowe na Edycję
Kolekcjonerską Afterfalla otrzymają swoje egzemplarze w najbliższym czasie razem ze specjalnym
upominkiem (o szczegóły należy pytać sprzedawcę)." - i o ten upominek też się pytam.

Dziś dojechała ta kolekcjonerka do nas, widzę, że została przyjęta na stan po 17:00, czyli jutro wysyłka. Upominki będą dwa, ale nie napiszę, jakie - miejcież chociaż niespodziankę po tak długim okresie oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akne, dziś dostałem Email od DOK z rekompensatą, że mogę se wybrać darmową grę, ale oferta mnie nie zainteresowała mogę podać jeden tytuł inny za 49 zł i czy się zgodzą ?? czy muszę wybrać jedna z ofert ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2011 o 15:35, David741 napisał:

Akne, dziś dostałem Email od DOK z rekompensatą, że mogę se wybrać darmową grę, ale oferta
mnie nie zainteresowała mogę podać jeden tytuł inny za 49 zł i czy się zgodzą ?? czy
muszę wybrać jedna z ofert ??

Napisz do DOK, jaką grę spoza listy chciałbyś (oczywiście o podobnej cenie lub niższej), a ja spróbuję zagadać z CDP w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2011 o 19:06, akne napisał:

Napisz do DOK, jaką grę spoza listy chciałbyś (oczywiście o podobnej cenie lub niższej),
a ja spróbuję zagadać z CDP w tej sprawie.

OK napisałem do nich z pytaniem czy mogę wybrać grę w cenie tych z listy i podałem adres gdzie maja części Ek przywieź :D
W1 wybrałem jak co, bo stary Wiedźmin gdzieś się zapodział z przed 4 lat ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu, mam taką nieśmiałą prośbę :)

Mogłabyś mi przestawić w moich zmówieniach GS02541171 i PL00611005 na Zrealizowane? Bo już jakiś czas temu wszytko dojechało a widać kurier nie przekazał Wam info :)

I jeszcze jeśli dało by się usunąć z listy NZ05901081 i FR00850872 bo to były zamówienia anulowane przez jakieś błędy w systemie i mnie denerwują ;)

Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam przedświątecznie :)

Pytanko o Deus Exa. Czy zamawiając na gramie Deus Ex: Human Revolution, mam nadal możliwość dostania DLC, jak stoi na stronie produktu, czy była to jakaś przedpremierowa oferta i dawno się skończyła?

Natomiast co do moich dwóch poprzednich pytań, to bardzo dziękuję za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2011 o 15:08, akne napisał:

http://www.gram.pl/sklep/pc/deus-ex-human-revolution
Pod okładką są opisane zasady skorzystania z promocji.


Dziękuję za rozjaśnienie sprawy z Tongiem :) DLC na tyle słabe, że na Steamie lepiej kupić, a tu mogę pomyśleć nad podstawką :)

Oj coś czuję, że nie minie tydzień, a znowu coś na gramie kupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to takie prośby kierujcie do naszego DOK, ale ponieważ chłopaki ledwo zipią i szukamy trzeciej osoby, żeby zipali mniej, to poprawiłam sama od ręki.

I Tobie wszystko dobrego na święta i nie tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem podstawki Deus Ex Bunt Ludzkości, to oprócz Ogniwa gratis mamy teraz taką promocję, że kupując to, możesz za 1 zł dokupić sobie Bioshock 2, Fallout 3, Tomb Raider Ultimate Editon albo Risen:
http://www.gram.pl/sklep_grupa.asp?e=6gjk1
Pewnie już masz wszystkie te cztery gry albo Cię nie interesują, ale np. możesz zrobić prezent komuś bliskiemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować