Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wypróbuj Guild Wars: Factions podczas specjalnego weekendu z grą!

71 postów w tym temacie

Kiedyś ktoś podał informację że dużo ludzi nie rozumie co czyta... może to i prawda... klucz będzie dostępny od 13 stycznia, co znaczy, że 11 stycznia nikt go nieszcze nie zna (może tylko ludkowie z Areny albo NCS).
A swoją drogą, czemu jest taka ukryta rywalizacja miedzy grazcami WoW i GW (a może powinienem napisać GW i WoW?)? Przecież to całkiem różne gry! jedyne co je łączy to prefix MMO....

--
pozdrawiam
lekko dyslektyczny gracz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 14:43, calineczek napisał:

jedyne co je łączy to prefix MMO....


To je właściwie dzieli. Poczytaj a stronie GW co mówią sami twórcy i jak okreslają swoją grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To je właściwie dzieli. Poczytaj a stronie GW co mówią sami twórcy i jak okreslają swoją grę.

Zwracam honor... poczytałem i faktycznie:
>> Guild Wars takes the best elements of today''s massively multiplayer
>> online games and combines them with a new mission-based design
>> that eliminates some of the more tedious aspects of those games.

Ma to być kombinacja MMO z Mission-Based (?), czyli coś całkiem innego od WoW (tak jak pisałem).
Czemu więc ta wzajemna niechęć?
Grałem trochę w GW i było fajnie, ale w WoW bardziej pociąga mnie to, że w każdej chwili mogę poprosić o pomoc, lub pomóc komuś ubić coś co jest zbyt silne. Czasem biegnę i nagle ktoś zza krzaka "obdarowuje" mnie jakimśczarem który zwiększa moje siły, zbroję czy coś innego. to są te ''tedious'' aspekty gry :-D
Część ludków narzeka że drogo i dlatego GW lepsze... jak się przeliczy koszty to dziennie kosztuje maksymalnie nie więcej 1.7 PLN... nie mówię że to nie jest pieniądz, ale każdy jest w stanie odłożyć 2 złociszki dziennie (jesli nie to i tak nie ma dostępu do internetu ;-) ).
Dyskusja o wyższości świąt bożego narodzenia nad wielkiej nocy... teraz jestem za WoW, kiedyś byłem za GW.

--
pozdrawiam
lekko dyslektyczny gracz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NADAL jest błąd w newsie:

>>>Jedynym warunkiem uczestnictwa w weekendzie jest dysponowanie darmowym kluczem dostępowym, które >>>dystrybuowane będą począwszy od 13 stycznia za pośrednictwem strony www.guildwars.com oraz stron >>>partnerskich.
...który będzie udostępniony na stronie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 14:43, oOreVenOo napisał:

An da nam specialne klucze cd-keye czyli my mamy od nowa zainstalowac gre tylko ze na tych
cd-keyh bo tego zabardzoe nie rozumiem jak to bedzie rozwiazane ?


Dobra ja wytłumacze... od kąd stworzyłeś sobie konto GuildWars masz możliwość jego edycji. Żeby coś zmienić logujesz się na nim(za pomocą gry) i wybierasz "Edit Account" dalej wybierasz "Manage Access Keys". Pojawia się informacja jakie klucze są zarejestrowane na tym koncie.
Tu możesz dodawać nowe klucze. I tu musisz dodać klucz udostępniony przez Arena Net żeby uzyskać dostęp np. do zapowiedzianego eventu itp.
Czyli tu też będziesz musiał dodać klucz Factions a wtedy twoje konto powiększy się tak żeby mieściło 8 postaci i udostępniało ci nowe obszary gry itp.
Oczywiście, zamiast dodawać klucz do istniejącego konta będzie można stworzyć za jego pomocą nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktoś cos wytłumaczyć??? W newsie jest napisane ze grac bedą mogli zarówno grajacy w guild warsa jak i nie posiadający konta, a w komentach piszecie ze trzeba miec podstawke . Jak to w koncu jkest????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 15:06, calineczek napisał:

Zwracam honor... poczytałem i faktycznie:


Hehe docieniam, ale nie o to mi chodziło. Mówiłem o tym fragmencie:

"Rather than labeling Guild Wars an MMORPG, we prefer to call it a CORPG (Competitive Online Role-Playing Game)."

I tak dalej. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 15:40, Peterek1992 napisał:

Moze mi ktoś cos wytłumaczyć??? W newsie jest napisane ze grac bedą mogli zarówno grajacy w
guild warsa jak i nie posiadający konta, a w komentach piszecie ze trzeba miec podstawke .
Jak to w koncu jkest????


Wystarczy ściągnąć darmowego Klienta który zajmuje 130kB, zainstalować go i założyć konto za pomocą udostępnionego klucza. Ale wtedy wszystko będzie się ściągało z sieci(uwierz mi że o ile nie używasz modemu to nie jest to wielki problem, bo nie jest tego aż tak wiele i potrzebne rzeczy ściągają się w tle kiedy gramy).
Inną opcją jest pożyczyć od kogoś CD z grą, zainstalwoać i tak jak wyżej założyć konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pięknie... wspaniale !! :D:D
Ale się ciesze :D
Na prawdę twórcy gry mile nas zaskoczyli. Dbają o swoich graczy jak tylko się da.

GUILD WARS górą !!!!!!!!!!!!!!!


POZDRO "Khalid"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ponadto do dyspozycji graczy oddany zostanie zupełnie nowy kontynent przeznaczony do rozgrywek PvP - Battle Isles - oferujący nowe, rozszerzone areny, nowe zadania oraz nowe obszarami do zwiedzenia."
=============
Czy dodatek do GW wprowadzi możliwość spotkania innych graczy poza miastami?? (Coś ala WoW lub Lineage)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 17:33, Mecki napisał:

Czy dodatek [...] wprowadzi możliwość spotkania innych graczy poza miastami??

Niet. Glowna formula rozgrywki pozostaje taka sama - mozna bedzie sie spotykac tylko w miastach/outpostach/arenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 17:55, Mr_Hyde napisał:

Mecki GW to nie WOW wiec nie zobaczysz graczy poza miastami :-] .

Nie jest to jeszcze tak do końca przesądzone. Jest informacja, że w GW:F będą misje, podczas których będziemy napotykać innych graczy i będziemy musieli z nimi walczyć. Także będzie to pewnego rodzaju spotkanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Dobra ja wytłumacze... od kąd stworzyłeś sobie konto GuildWars masz możliwość jego edycji. Żeby coś zmienić >logujesz się na nim(za pomocą gry) i wybierasz "Edit Account" dalej wybierasz "Manage Access Keys". Pojawia >się informacja jakie klucze są zarejestrowane na tym koncie.

Osoby które mają już GW nie będą musiały tego robić - automatycznie będą miały dostęp do tego eventu!

> Będzie to dodatek z gatunku stand-alone, czyli nie potrzeba podstawki, jednakże nie będziesz
> miał dostępu do tego co ona oferuje. Więcej szczegółów ma być wiadomo wkrótce.
>A i to nie jest pewne.

Będzie wydzielony zestaw skilli z podstawki do których będą miały dostep osoby, które mają tylko dodatek - dla wyrownania szans, jak to ujeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No brawa dla tworcow GW !Cchoc jak dla mnie by zapoznac sie z gra 3 dni to zbyt malo :( A jak to bedzie ze sprzetem ? Przeciez w ciagu 3 dni nie zobaczysz jak wyglada PvP. Troche bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to będzie z tym dodatkiem? Ci którzy mają już GW będą musieli kupić dodatek. A osoby nie posiadające GW kupią sam dodatek i będą grali w GW z dodatkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 18:54, Radament napisał:

No brawa dla tworcow GW !Cchoc jak dla mnie by zapoznac sie z gra 3 dni to zbyt malo :( A jak
to bedzie ze sprzetem ? Przeciez w ciagu 3 dni nie zobaczysz jak wyglada PvP. Troche bez sensu.


Każdy zobaczy bo będzie udostępniony "observer mode".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować