Zaloguj się, aby obserwować  
Soleila

Gram.pl - GADŻETY

586 postów w tym temacie

Dnia 11.01.2006 o 21:54, TYHE napisał:

> /.../
to ceramiczny kufel ma być! ciężki taki :))

Nieeee. Dla mnie kufel jest przedmiotem użytkowym i wolę widzieć, co jest w środku. Ceramiczny, to w ostateczności i tylko wtedy, gdy z pokrywką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 11:41, KrzysztofMarek napisał:

Nieeee. Dla mnie kufel jest przedmiotem użytkowym i wolę widzieć, co jest w środku. Ceramiczny,
to w ostateczności i tylko wtedy, gdy z pokrywką...


dobra, to ja proponuję cermiczny ale zrobiony tak zeby wyglądał na drewniany, z szybką-witrażykiem z boku przedstawiającą czaszkę z Tronu Bhaala (przez którą bedzie widac zawartosc) i z opcjonalnie dokręcaną pokrywką ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 12:51, TYHE napisał:

> /.../
dobra, to ja proponuję cermiczny ale zrobiony tak zeby wyglądał na drewniany, z szybką-witrażykiem
z boku przedstawiającą czaszkę z Tronu Bhaala (przez którą bedzie widac zawartosc) i z opcjonalnie
dokręcaną pokrywką ;-)

To ma pewnie być kompromis, ale ile ten kompromis by kosztował? No dobrze, niech będzie. Ale więcej niż 100 zł nie dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie będę oryginalny, Kufel ceramiczny :D (okrecony stalową siatką :D wersja kolekcjonerska-bardzo) , czapki, naszywki to też świetny pomysł, figurki..... i morrowindowe mydełka. wszystko prócz mydełek nie ma statusu bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 12:47, kamilimaciek1 napisał:

Termos :). Swetry na zime :) T-shirty tylko ładne :) , długopisy/pióra po 10 WPLN :)

zrozum, że aby takie rzeczy wyprodukować, trzeba za to zapłacić. Za darmowe wPLNy nikt nie będzie ci ich rozdawał. Jasne że cdp nie powinien na reklamujących siebie gadżetach zarabiać, ale tym bardziej trudno sobie wyobrazić aby dopłacał do interesu.

Dobrej jakości koszulka z nadrukiem to ok 30 złotych. Za bluzę/sweter zapłacisz 60 jak nie 100 (najniższej jakości też nikt nie będzie nosił - jeśli robić taki gadżet to tak, aby starczył na trochę dłużej niż dwa prania?). Teraz pytanie ile z piszących tu osób będzie skłonne wydać takie 100zł na sweter zamiast nową grę. Byłbyś skłonny kamilimaciek1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kocyczek ręczniczek i podusie qpie :) nie rzucam słów na wiatr. Narazie nie miałem co wybraćw tych gadżetach bo mi się takie wydawały niepotrzebne (czyt. mało funkcjonalne).
PS: Za gadżety w większości płaciło się głównie w wpln - a one się biorą z gier na których cdp zarabia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podkładki pod mysz, może bluzy, może jakieś coś do czyszczenia kompa ( sprężone powietrze, ściereczki do LCD ) i różnorakie gadżety różnych gier ( figurki z Diablo, StarCrafta, WarCrafta ). Niezłe by też mogły być jakieś plecaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym był za Kuflem na piwo... jakimś dużym, (drewnianym?) z logami Gram.pl i CDP i np. z logiem jakiejś gierki.. np. NFS: Most Wanted Black Edition :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plakaty z gier (albo w stylu GRASZ? GRAM!)!!! Ale takie formatu i materiału tych filmowych. Naklejki z gier lub z fajnym tekstem (np. GRASZ? GRAM!) takie by walnąć je w pobliżu kompa, monitora ew. na nich. Zawieszki na drzwi, breloki, tipsy ;P lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuję: zestaw linijka, cyrkiel, kątomierz, ekierka, itp - wszystko w metalowym etui z logo gram.pl, notes z logo gram.pl, kubki, plakaty z gier, kalednarz, magnesy na lodówkę, karty do gry z postaciami wydanych przez CDP gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 20:14, Kukowsky napisał:

figurki z postaciami z Heroes!!

W serii Heroes nie ma żadnych charakterystycznych postaci, która jak ktoś zobaczy, to odrazu powie, że to z Heroesa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować