Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

To już przesada - Nathaniel dostaje rekompensatę od Microsoftu

126 postów w tym temacie

Dnia 23.03.2008 o 13:45, Diamentowy Szaman napisał:

Przesadą to jest reakcja autora newsa, grubą, nie wiem o co chodzi z tą zazdrością, gość
miał szczęście i tyle, nic autorowi newsa do tego, i nie wiem czego tu zazdrościć, X-Boxa
nabazgranego markerami?, gier i bonusów które i tak można kupić samemu?, autografu Billa
Gatesa którego nikt by nawet nie chciał? (XD)
Przedszkole jakieś po prostu.

Ehhh... jeszcze raz to, co napisałem wcześniej:
Przecież to nie jest pisane na poważnie - bez przesady, aż tak zawistny nie jestem... chyba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ładnie....
A ja jestem ciekaw jaka była by reakcja gdyby u nas była taka sytuacja. Pewnie gościa by wszyscy zlali a pozostali wyśmiali.

Fajny dopisek jest na konsoli: "Microsoft: Please do not wash" :-)

Do tych co nie chcą zdjęcia Billa z autografem. Ja bym chciał, jakby ktoś miał na zbyciu to ja przygarnę. :-)

Diamentowy Szaman - czysta zawiść przez ciebie przemawia, bardzo nieładnie :-)

Gość miał szczęście w nieszczęściu i dobrze. Niech ma i niech się cieszy bo ma czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie...I co to za sprawiedliwość?!Biorę w łapę telefon i dzwonie po karmazynowgo piekarza!Jakieś bachor rozpieszczony dostaje pakę takich cudnych rzeczy!Mam nadzieję że znowu zrobi szum ,bo Xboksa mu zamazali!
PS.mój brat powstrzymał mnie ,bo monitor prawie wyleciał przez okno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że lubicie sobie zaniża poziom wiadomościami rangi "pudelek", oby tak dalej, gratulacje. Może następnym razem napisze ktoś coś na temat tego co któreś ze znanych nazwisk w branży jada na śniadanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta, chłopak na szczescie. Wielka mi przesada, phi.
Ah zazdrosc i zawisc panuje wśród ludzi. ,,Ja nie mam to czemu ktos inny ma miec" co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam mu nie zazdroszcze:P Fajne gadżety dostał od Bungie i Microsoftu, ale skoro MS nawarzył piwa to powinien wyjść z twarzą. I sie udało. A jeśli chcecie to samo...kupcie sobie XBOXA i zróbcie to samo:P To, że w Polsce wyczyszczą obudowę jest bardzo prawdopodobne:P xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja piertutu ja też chce takie coś koleś miał jakieś rysuneczki oni wyszyścili mu je a on dostał tyle rzeczy żę hoho ja cie sune no nie jestem tak wkurczecze żę nie no tyle dostał he huuuutrutututru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bez jaj, już przegięcie! Za miesiąc na pewno pojawi się około 2-3 naśladowców! (ja wiem, że to brzmi jak perfidna, wredna zazdrość, i jestem z tego dumny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie sprawy bez porządnego nagłośnienia nie skończą się tak dobrze dla innych Xboxowców, jak dla tego pana.Nie rozumiem, po co to czyścili, skoro musieli wiedzieć, że to się skończy właśnie w taki sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 15:02, xxxDantexxx napisał:

Ojj ale mu zazdroszczę chętnie bym go zabił
NIENAWIDZĘ GO!!!!

Buhahahahah, gościu, rozbawiłeś mnie tym postem. XD
Ja też mu zazdroszczę, i to bardzo. Jednak najbardziej wkurzyło mnie to, że teraz udaje takiego dobrego i fajnego: Jedyne co chciałem od Microsoftu i ekipy Xboksa 360, to podjęcie konkretnych kroków w celu zapobieżeniu podobnym sytuacjom w przyszłości. Mhm, mhm, mhm ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwidoczniej Gigant wyszedł z założenia że można by coś zyskać na aferze z konsolą Nathaniela i dodał swoje dwa grosze. A cóż takiego zyskał? Rozgłos, chociażby w łamach gram.pl... „Nie ważne jak, grunt aby coś gadali”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chyba ubil goscia ktory by mi tak konsole pobazgral, pomijajac to ,ze stara by mnie z domu wygnala z czyms takim bo napewno nie zgodzila by sie by stalo to to przy TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować