Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Od dawna nie siedzę w temacie, więc wolę spytać dla bezpieczeństwa: czy gdy usunę GTA IV z dysku, usuną się także sejwy z gry? Mam profil online, gram z włączonym GfWL. Czy przy usuwaniu muszę pamiętać o czymś "specjalnym" (np. odzyskanie aktywacji, o ile ta gra ma limit), czy mogę po prostu włączyć deinstalator i niczym się nie przejmować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2012 o 21:09, Gumisiek2 napisał:

Od dawna nie siedzę w temacie, więc wolę spytać dla bezpieczeństwa: czy gdy usunę GTA
IV z dysku, usuną się także sejwy z gry? Mam profil online, gram z włączonym GfWL. Czy
przy usuwaniu muszę pamiętać o czymś "specjalnym" (np. odzyskanie aktywacji, o ile ta
gra ma limit), czy mogę po prostu włączyć deinstalator i niczym się nie przejmować?



nie pamietam z sejwami ale one chyba sa przechowywane u rockstara

ja mialem dziwna sytuacje jak po reinstalacji systemu zianstalowalem ponownie to niby nie milaem aktywqacji serialu i musialem wchodzic na ich stronki tam mi jakies nowe seriale tworzylo itp
a potem jeszcze robilem reinstalke ze dwa razy i przyjelo mi serial z pudelka czyli ten co za pierwszym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2012 o 21:09, Gumisiek2 napisał:

Od dawna nie siedzę w temacie, więc wolę spytać dla bezpieczeństwa: czy gdy usunę GTA
IV z dysku, usuną się także sejwy z gry? Mam profil online, gram z włączonym GfWL. Czy
przy usuwaniu muszę pamiętać o czymś "specjalnym" (np. odzyskanie aktywacji, o ile ta
gra ma limit), czy mogę po prostu włączyć deinstalator i niczym się nie przejmować?

Na 80% save''y się nie usuną , dla pewności zrób ich kopie, ścieżka dostępu

C:\Documents and Settings\Nazwa użytkownika\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Rockstar Games\GTA
IV\savegames

lub

C:\Users\Nazwa użytkownikal\AppData\Local\Rockstar Games\GTA IV\savegames

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypełniłem misje "Diamonds are a Girl''s Best Friend ", lecz nie mam pokazanych na mapie już żadnych innych misji do wypełnienia, tak jakby ta była ostatnia. Wiecie jak rozwiązać ten problem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 21:12, gitarka napisał:

Poczekaj lub zapisz grę. Z czasem powinieneś dostać telefon.


Właśnie już długo czekałem i zapisywałem grę, niestety żadne nowe misje się nie pojawiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 16:05, slipknotslayersoad napisał:

> Poczekaj lub zapisz grę. Z czasem powinieneś dostać telefon.

Właśnie już długo czekałem i zapisywałem grę, niestety żadne nowe misje się nie pojawiły.


Jeżeli masz innego save''a to wczytaj go i zrób misję jeszcze raz. Może to pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 16:05, slipknotslayersoad napisał:

> Poczekaj lub zapisz grę. Z czasem powinieneś dostać telefon.

Właśnie już długo czekałem i zapisywałem grę, niestety żadne nowe misje się nie pojawiły.



z tego co pamietam tam musi zadzwonic packie ale musisz miec u niego iles tam respectu wiec jesli go olewales to nie dzwoni poumawiaj sie z nim na rzutki bilard itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś dokładnie opisać jak uratować zapisy gry, aby potem działały przy ponownej instalacji gry? Trzy razy zachowywałem folder, który mieści się w "moje dokumenty" i za każdym razem musiałem całe GTA przechodzić od nowa, bo gra nie wykrywało zapisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, moze mi ktos tu doradzic w sprawie GTA IV na Steam? Kupilam gre przez steam i po zainstalowaniu okazalo sie, ze musze miec jescze 2 dodatkowe konta. A niech tam zrobilam je i polaczylam (bez nich pisalo, ze nie bede mogla zapisac gry...).

Moj problem jest taki, ze gra proponuje mi konfiguracje nie do odrzucenia czyli male okienko 800x600 (mam monitor 17 cal laptopa...) z srednimi ustawieniami graficznymi (mam asus g75, Skyrim chodzi na ultra). Nie wiem co sie dzieje. Czy ja nie widze jakis ustawien, czy robie cos zle.Czy wybulilam kase na darmo? Zadna przyjemnosc grac w maltym okienku i z grafika na minimum jakbym grala na starym laptopie.

Jezeli ktos moze mi pomoc albo podac jakis link to bede bardzo wdzieczna. Nastawilam sie, ze sobie pogram w koncu GTA to dobra marka i podobno nie sprzedaja bubli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2012 o 20:50, Eilene napisał:

Jezeli ktos moze mi pomoc albo podac jakis link to bede bardzo wdzieczna. Nastawilam
sie, ze sobie pogram w koncu GTA to dobra marka i podobno nie sprzedaja bubli...


Emm, no dobra, gra wybiera jakieś tam ustawienia optymalne dla komputera, ale przecież wszystko można ręcznie zmienić i skonfigurować wedle upodobania, a w tym i rozdzielczość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2012 o 22:42, Wislawaszymborska napisał:

" http://forum.pclab.pl/topic/467935-GTA-IV-jak-komfortowo-gra%C4%87/

-nomemrestrict

chyba ta komenda w commandline pomoze. nie ma za co " - Wisława Szymborska.

Dzieki, podzialalo. Ktos mi pomogl i ta i jeszcze jakas komenda byla i moge dowolnie ustawic grafike.

&Call_me_Kay
Nie mozna wlasnie tego wszystkiego sobie wlasnorecznie skonfigurowac -.- (choc zapewne w zwyklym przypadku by sie dalo, ale ten nie jest zwykly bo gra nie wykrywa jak ktos ma duzo ram). Gra uznawala, ze mam bardzo malo ram(bodajze) i wszelkie proby zmiany rozdzielczosci (czy innych graficznych opcji) konczyly sie na tym, ze gdy tylko puszczalam lewy przycisk myszy to ustawienie wskakiwalo z powrotem na ustalony przez gre poziom. Inaczej bym tu nie pisala na forum. Dzieki za checi mimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie moge zapisywac postepow gry poniewaz mam zrobic aktualizacje WINDOWS LIVE a jesli tego nie zrobie nie mam mozliwosci zapisu.Problem tkwi w tym ze jak nawet wlacze aby aktualizowac to sciaga sie a na samum koncu wyskakuje blad.I nie wiem co zrobic?Pomozcie to samo mam w Dirt 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2012 o 16:28, treflsopot napisał:

Nie moge zapisywac postepow gry poniewaz mam zrobic aktualizacje WINDOWS LIVE a jesli
tego nie zrobie nie mam mozliwosci zapisu.Problem tkwi w tym ze jak nawet wlacze aby
aktualizowac to sciaga sie a na samum koncu wyskakuje blad.I nie wiem co zrobic?Pomozcie
to samo mam w Dirt 2


Pobierz stąd i zainstaluj http://www.xbox.com/pl-PL/LIVE/PC/DownloadClient

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy sterowanie w tej grze za pomocą myszki i klawiatury jest w miarę wygodne? Pytam, bo w SA grałem padem, który się zepsuł - pomimo użycia kilku razy myszy (celowanie) nie narzekałem, bo sterowanie było według mnie na klaw. i myszkę zwalone na maksa.

Jak jest z GTA 4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to w GTA. Do pełnego szczęścia trochę brakuje, ale ja przeszedłem grę dwa razy i większych problemów ze sterowaniem nie miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2012 o 23:51, Kraju napisał:

Jak to w GTA. Do pełnego szczęścia trochę brakuje, ale ja przeszedłem grę dwa razy i
większych problemów ze sterowaniem nie miałem.

A jak z optymalizacją?

Co do gry - czy ogólnie daje radę, jest klimatyczna jak Vice City czy SA ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sterowanie z klawa spoko, nie licząc może jak zwykle sterowania śmigłowcem.

Klimat, na który tak wiele osób narzeka, według mnie jest całkiem dobry.
Wiele fajnych smaczków poukrywanych w filmikach, kilka misji cholernie rajcujących.
Bawiłem się w podstawkę świetnie, dodatki tak samo.

Sporo też zabawy poza misjami, z czego najbardziej lubię uganianie się radiowozem za przestępcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować