Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 01.02.2009 o 10:59, AlmostAngel napisał:

Nie wiem co masz na tym komputerze, że ci zamula, ale możesz go wyczyścić z różnych
niepotrzebnych
> śmieci na kompie.
Np. z Rockstar games social club i tego games live microsoftu.


Jesteś potwornie negatywnie nastawiony... kiedyś widziałem podobny przypadek... taka babcia w sklepie się zkarżyął że na jej kalafiorku są mrówki, i że na pewno jest on niezdrowy i sztucznie chodowany. Okazało sie że to kawałek ziemi chodowlanej, a babcia nei wzięła okularków. Jesteś taką babcią! Bez dokładnego przyjrzenia się produktowi osądzasz go i robisz z niego ścierwo...
[edit] i dlaczego nie potrafisz smiać się z samego siebie? to nie trudno... trzeba tylko czasami zacisnąć zęby i pogodzić się z faktem... kiedy pisałeś pierwszego posta pewnie byłeś pewny że spotkasz się z ogólną aprobatą (gta to syf, ty nam wsyztsko wyjaśniłeś) [/edit]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, tydzień mnie nie było i wychodzi kolejny patch... czyli kolejny problem. Bo gra się odpala, i Win$hit Live chce go pobrać. Fajnie tylko, że pasek leci do 99 % w sekundę, a potem stoi i stoi, aż w końcu znika i z patcha nici. No to ściągnąłem go ręcznie, tylko nie wiem czemu, gra go nie wykrywa, a GFWL upiera się by go dalej "ściągać" :/. Miał ktoś coś takiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weź wyłącz aktualizacje Windows LIVE , u mnie też się pieprzyła musiałem reinstalla gry robić i potem ręcznie patche wgrywałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 12:10, gogiell napisał:

Miał
ktoś coś takiego ?


Miałem tak z pierwszym patchem pomogło przeinstalowanie Live! a następnie samodzielnie ściągnięcie i zainstalowanie łatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie , zauważyłem więcej memory leaków , teraz w niektórych restauracjach czy innych budynków jak się wchodziło przed patchem 1.0.2.0 płynnie działało , a teraz po patchu , nieraz trochę przytnie i tak muli że masakra :|

Lub kurde bardzo dużo obiektów usunęli w grze , jak np. elementy napraw drogowych , śmietniki , obiekty starych zniszczonych samochodów itd ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz żal mi poprostu ludzi którzy wydadzą na owe cudo 130-150 zł. Toteż uprzedzam na co się piszą. Widzisz chłopczyku reinstal systemu nic nie dał. Wniosek? Gra jest lipna i nie mówie o fabule bo to jest naprawde dobra, rozchodzi się o strone techniczną która ewidentnie została spie..ehm. Popsuta. Więc jeszcze raz powiem to co powiedziałem wcześniej. bez geforca 280 i core quada 3.0 nie ruszać kijem. Aty bebol17 czy jak cię tam zwą najpierw zagraj i zobacz w czym rzecz a potem rzucaj fachowe opinie na temat rzeczy o której pojęcia nie masz żadnego. Oczywiście ja też tylko wygłaszam swoją opinie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie niektórzy pamiętają problem o którym pisałem parę stron temu.

Cóż, udało mi się zalogować na to samo konto w becie Dawn of War 2, więc uznałem że coś musi być nie tak.
Wchodzę na GTA4 i niby zaczęło to konto działać, lecz nadal nie mogłem patcha ściągnać.

W końcu pogrzebałem na necie, cośtam wyczytałem. Wyłączyłem Xfire i raptem wszystko bez problemu przeszło... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 13:02, AlmostAngel napisał:

Widzisz żal mi poprostu ludzi którzy wydadzą na owe cudo 130-150 zł.

Przestań pieprzyć. Chcesz się wyżalić, bo coś ci chyba w życiu nie wyszło, pozatym oprócz mnei zdecydowana większość cię ignoruje i ja chyba też zacznę.

Dnia 01.02.2009 o 13:02, AlmostAngel napisał:

Toteż uprzedzam
na co się piszą. Widzisz chłopczyku reinstal systemu nic nie dał.

Nikt nie mówił że to coś da, to ty sobie coś ubzdurałeś w tym móżdżku.
Wniosek? Gra jest lipna

Dnia 01.02.2009 o 13:02, AlmostAngel napisał:

i nie mówie o fabule bo to jest naprawde dobra, rozchodzi się o strone techniczną która
ewidentnie została spie..ehm. Popsuta.

Wyraź siebie (chyba że robisz to takim tekstem "...ehm"). Zauważ że nie wszyscy narzekają! Nie możesz wypowiadać sie za ogół, bo ty nawet kropeczką w tym ogóle nie jesteś.
Więc jeszcze raz powiem to co powiedziałem wcześniej.

Dnia 01.02.2009 o 13:02, AlmostAngel napisał:

bez geforca 280 i core quada 3.0 nie ruszać kijem. Aty bebol17 czy jak cię tam zwą najpierw
zagraj i zobacz w czym rzecz a potem rzucaj fachowe opinie na temat rzeczy o której pojęcia
nie masz żadnego.

Oh, przepraszam, jeśli fachową opinią nazywasz "żeby w to grać to trzeba mieć GeForce280 i Quada 3.0 to przykro mi, że cie uraziłem moją niefachową opinią. Co prawda sporo przeczytalem na temat GTA IV (jak już mówiłem na którejś stronie 25 stron recenzji + wątek podjęty na forum od strony nr. 450), ale przecież nie widziałem tej gry... jaki ja jestem głupi, nie powinienem tu zaglądać... tylko się błaźnisz człowieku.

Dnia 01.02.2009 o 13:02, AlmostAngel napisał:

Oczywiście ja też tylko wygłaszam swoją opinie na ten temat.

Tak, problem w tym, iż uważasz (wnioskuje to ze wszystkich twoich postów), że twoją opinię podzielają wszyscy...
/edit/
P.S.: Ty chyba nawet nie wiesz o co się rozchodzi w większości przypadków. Podejrzewam że masz Viste, której RAM (twoje 2 gb) nie spełniają zalecanych wymagań. Zauważ też że VIsta wyżera z takich 2 Gb ok. 30-40 % (wiem, sprawdzałem na liczniczku ;P). A więc nie spełniasz nawet minimalnych wymagań (2GB całe) jeśli chodzi o RAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak miło, że wersji na xboxa nie skopali. Bo bym się chyba załamał. Widziałem te screeny z usuniętymi elementami gier- prowizorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie widzialem zadnych zmian na gorsze po patchach. jedynie po tym drugim znaczne zwiekszenie plynnosci, moge dzieki niemu grac w 1650 x 1080. poza tym srednio-wysokie detale i gra smiga + wyglada bardzo ladnie. wiec nie wiem o co te cale pretensje, bo moj komp jakims potworem wydajnosci zdecydowanie nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia , albo oni to specjalnie zrobili w patchu , ale wątpię bo nie było żadnej notki że usunięto obiekty , albo tak samo wyszło z łatki że usunęła większość obiektów a oni się dowiedzieli dopiero po tym jak gracze zaczęli narzekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście też ten błąd że jak wsiada do samochodu ktoś z czapką to podczas wsiadania czapka im znika , a podczas wysiadania się pojawia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz ale ja dalej uważam za stosowne namiawiać ludzi do nie kupowania chłamu. Czytać to możesz do woli, ale teoria i praktykja to 2 różne rzeczy. Nie nie mam visty mam windowsa xp. Zakładam że jesteśpracownikiem cenegi albo kimś takim. Wiem że twoja firemka chce sprzedać jak najwięcej ale tak długo jak będziecie sprzedawać chłam tak długo ja będę o tym pisał towarzyszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, jak mogę założyć rękawiczki Niko? Bo na niektórych screenach oraz oficjalnych artach Niko nosi rękawiczki bez palców. W sklepach nigdzie tego nie ma, w szafie nie mogę go w to ubrać to jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 15:58, Darkstar181 napisał:

Gdzie można kupić czapkę, bądź okulary ?


W sklepie z ruskimi ciuchami, na 1 wyspie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 15:58, Darkstar181 napisał:

Gdzie można kupić czapkę, bądź okulary ?


W pierwszym sklepie z ubraniami możesz zakupić uszatkę z logiem ZSRR albo czapkę z flagą Rosji. Sklep ten znajduje się zaraz obok Twojej pierwszej skrytki. W tym samym sklepie zakupisz także okulary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 15:58, Gawełek napisał:

Pytanie, jak mogę założyć rękawiczki Niko? Bo na niektórych screenach oraz oficjalnych
artach Niko nosi rękawiczki bez palców. W sklepach nigdzie tego nie ma, w szafie nie
mogę go w to ubrać to jak?


Trzeba pogrzebać w plikach gry. niestety nie wiem co, gdzie i jak zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować