Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2009 o 08:03, Bebol17 napisał:

Co robić? Ciąć cytaty? tzn. że mam wywalać cytat żeby został tylko napis: To jest odpowiedz
na posta dodanego przez Wojman????


Nie chodzi o to żeby została tylko ta część cytatu do której się odnosisz a nie całość.

A ja mam takie pytanie donośnie GTA4 czy komuś się udało zainstalować toto na windows 7 bo mi instaluje rockstar social club a przy instalacji gry zaraz na początku wywala, że system jest niezgodny i mogę tylko zakończyć instalację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 10:17, Nufiko napisał:

A ja mam takie pytanie donośnie GTA4 czy komuś się udało zainstalować toto na windows
7 bo mi instaluje rockstar social club a przy instalacji gry zaraz na początku wywala,
że system jest niezgodny i mogę tylko zakończyć instalację.



jak chcesz na nowym windowsie jak to jest wersja beta i gta nie jest napisane na 7????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 10:21, Lukasz924 napisał:

jak chcesz na nowym windowsie jak to jest wersja beta i gta nie jest napisane na 7????


Win7 opiera się na WinVista i większość gier chodzi na tym systemie. Tak samo sterowniki z WinVista pasują do Win7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 10:17, Nufiko napisał:

Nie chodzi o to żeby została tylko ta część cytatu do której się odnosisz a nie całość.


ok już będę wiedział dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 10:21, Lukasz924 napisał:

jak chcesz na nowym windowsie jak to jest wersja beta i gta nie jest napisane na 7????


Po to Microsoft wymyślił coś takiego jak DirectX gry mają być zgodne z directem a sterowniki z drugiej strony, jest to taki pomost łączący sprzęt z softem, poza tym baldur Civ4 i Fallout 3 działają a GTA już przy instalacji rzuca błąd co moim zdaniem nie powinno mieć miejsca, instalujesz grę i albo działa albo nie, a nie stwierdza że się nie zainstaluje bo nie wie co to za system mam. Poza tym większość gier nie była pisanych na Vistę a nie przeszkadzało im to w działaniu na niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 08:03, Bebol17 napisał:

Co robić? Ciąć cytaty? tzn. że mam wywalać cytat żeby został tylko napis: To jest odpowiedz
na posta dodanego przez Wojman????


Nie chodzi o to żeby została tylko ta część cytatu do której się odnosisz a nie całość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukałem i znalazłem: aby zainstalować gta 4 na windows 7 należy wejść na płytę z grą folder GTAIV znaleźć plik setup i ustawić na zgodność z windows XP (sp2), potem z folderu redistributable zainstalować pliki: vcredist_x86 i xliveredist, a potem pobrać najnowszego patcha do windows live ze strony rockstara.
A pod tym linkiem instrukcja z obrazkami ale po angielsku: http://www.google.pl/url?q=http://www.gtaforums.com/index.php%3Fshowtopic%3D392121&sa=X&oi=revisions_result&resnum=2&ct=result&cd=1&usg=AFQjCNEs5EDJeANewbEeQpUrBXWP9Y6DIQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 11:10, Nufiko napisał:

Po to Microsoft wymyślił coś takiego jak DirectX gry mają być zgodne z directem a sterowniki
z drugiej strony, jest to taki pomost łączący sprzęt z softem, poza tym baldur Civ4 i
Fallout 3 działają a GTA już przy instalacji rzuca błąd co moim zdaniem nie powinno mieć
miejsca, instalujesz grę i albo działa albo nie, a nie stwierdza że się nie zainstaluje
bo nie wie co to za system mam. Poza tym większość gier nie była pisanych na Vistę a
nie przeszkadzało im to w działaniu na niej.

... Poza tym MS odwala kawał dobrej roboty, utrzymując kompatybilność wsteczną. To cholernie trudne zadanie, a MS jednak daje radę. Więc zamiast mówić, że nic nowego w tym Windowsie oprócz zbędnych bajerów (chociaż fakt, to co jest w Win7 powinno być w SP do Visty), że nie ma nowego jądra, może dobrze byłoby się zastanowić, czy MS może nowe jądro wprowadzić (zawsze zostaje emulator, ale to trochę niewygodne uruchamiać każdy zewnętrzny program na emulatorze).

Żeby nie było offtopu totalnego: słyszałem, że GTA4 nie rusza na radeonach 4850 - czy to prawda? Jeśli było to tutaj poruszane to link poproszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.01.2009 o 12:02, KapiX napisał:

... Poza tym MS odwala kawał dobrej roboty, utrzymując kompatybilność wsteczną. To cholernie
trudne zadanie, a MS jednak daje radę. Więc zamiast mówić, że nic nowego w tym Windowsie
oprócz zbędnych bajerów (chociaż fakt, to co jest w Win7 powinno być w SP do Visty),
że nie ma nowego jądra, może dobrze byłoby się zastanowić, czy MS może nowe jądro wprowadzić
(zawsze zostaje emulator, ale to trochę niewygodne uruchamiać każdy zewnętrzny program
na emulatorze).


Jakby tego nie robił to by ludzie przestali używać windowsa :P i ja nie narzekam na microsoft a na twórców GTA którzy coś sobie sprawdzają nie wiadomo po co.

Dnia 31.01.2009 o 12:02, KapiX napisał:

Żeby nie było offtopu totalnego: słyszałem, że GTA4 nie rusza na radeonach 4850 - czy
to prawda? Jeśli było to tutaj poruszane to link poproszę.


Nie prawda ja mam 4850 i gta chodzi aż miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I weś tu się wtrąć do takiej"professional talk" :P. Mam takiesz szybkie pytanie: Czy w GTA IV można włączyć napisy do cut-scenek i rozmów? Bardzo potrzebuje, bo o ile dosyć dobrze znam angielski mój problem leży w rozróżnianiu wyrazów, a nie chcem przez to tracić na wątku fabularnym :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 13:48, Bebol17 napisał:

I weś tu się wtrąć do takiej"professional talk" :P. Mam takiesz szybkie pytanie: Czy
w GTA IV można włączyć napisy do cut-scenek i rozmów? Bardzo potrzebuje, bo o ile dosyć
dobrze znam angielski mój problem leży w rozróżnianiu wyrazów, a nie chcem przez to tracić
na wątku fabularnym :).


No pewnie, że sie da, wystarczyło poszperać w opcjach i byś znalazł, a nie zadawał głupie pytania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 13:48, Bebol17 napisał:

I weś tu się wtrąć do takiej"professional talk" :P. Mam takiesz szybkie pytanie: Czy
w GTA IV można włączyć napisy do cut-scenek i rozmów? Bardzo potrzebuje, bo o ile dosyć
dobrze znam angielski mój problem leży w rozróżnianiu wyrazów, a nie chcem przez to tracić
na wątku fabularnym :).


Jasne że się da, poszukaj dokładnie w opcjach, musi tam gdzieś być włączenie napisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 14:47, Bebol17 napisał:

>Odpowiedź dla Ecko także:
Pytałem na zapas... tzn. kupię GTA 5 lutego (tylko się teraz nie zblwersujcie z żadnego
powodu ;P)


Skoro nie masz GTA IV to masz prawo się pytać, chociaż teraz każda gra ma napisy w cutscenkach. "GTA 5"? Hmm czyżbyś był o jedną część do przodu od nas? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 16:00, KAROLMACIEJ napisał:

Chodziło mu o to, że kupi GTA IV w piątym dniu lutego. xD


Wiem o tym, ale wygląda tak jakby kupował GTA 5 w lutym. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 16:04, Kraju92 napisał:

> Chodziło mu o to, że kupi GTA IV w piątym dniu lutego. xD

Wiem o tym, ale wygląda tak jakby kupował GTA 5 w lutym. :P


A ma to sens? Bo ja nie widzę :>

Nie stworzyli do czwórki jeszcze jakiś addonów/modów? Bo to co tam widuje na ulicach jest już całkowicie nudne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 16:07, Union Pacific napisał:

Nie stworzyli do czwórki jeszcze jakiś addonów/modów? Bo to co tam widuje na ulicach
jest już całkowicie nudne..


Niestety nie, nadal czekamy na coś ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, znowu mam ten sam problem który opisałem w poście numer 10689 tylko teraz muszę się dostać na pogrzeb

Spoiler

Francisa

wszystko fajnie, scenka się skończyła czarny ekran z napisem loading (czyli jak zwykle) no ale nic poza tym .......

Zapomniałem dodac ze path jest -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 16:07, Union Pacific napisał:

> > Chodziło mu o to, że kupi GTA IV w piątym dniu lutego. xD
>
> Wiem o tym, ale wygląda tak jakby kupował GTA 5 w lutym. :P

A ma to sens? Bo ja nie widzę :>

Nie stworzyli do czwórki jeszcze jakiś addonów/modów? Bo to co tam widuje na ulicach
jest już całkowicie nudne..


Chcesz mody? Świat SA stoi otworem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować