Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 01.02.2009 o 15:32, Crew 900 napisał:

Zauważyliście też ten błąd że jak wsiada do samochodu ktoś z czapką to podczas wsiadania
czapka im znika , a podczas wysiadania się pojawia ?


nie przyjrzałem się takiemu szczegółowi....śmieszyło mnie to kiedyś że jak niko po wywrotce na motorze.. zdejmował kask akurat wtedy jak dobiegałem do motoru... hmmm może podczas wywrotki się uszkodził hehe;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.02.2009 o 15:46, AlmostAngel napisał:

Widzisz ale ja dalej uważam za stosowne namiawiać ludzi do nie kupowania chłamu. Czytać
to możesz do woli, ale teoria i praktykja to 2 różne rzeczy. Nie nie mam visty mam windowsa
xp. Zakładam że jesteśpracownikiem cenegi albo kimś takim. Wiem że twoja firemka chce
sprzedać jak najwięcej ale tak długo jak będziecie sprzedawać chłam tak długo ja będę
o tym pisał towarzyszu.


Taaa, teoria spiskowa, z Cenegi jestem. A z ciebie jest pierdoła jak nie wiesz, że Cenega nie wpływa na "chłam który sprzedaje". Musi poprostu ustalić opłacalną cenę produktu (taką żeby opłaciło się i im i R* i Take-Two)... Pozatym nie masz tu kogo namawiać. 97% osób które wypowiada się w tym wątku już dawno ma GTA IV. Wyjątkiem jestem ja, a mnie już raczej nei nakłonisz.
Przestań już tak bardzo narzekać na GTA IV. Nie podoba ci się to won... (już ci mówiłem - nie podoba się idź do działu pomocy technicznej albo lepiej - załóż wątek "Nakłaniam ludzi żeby nie kupili GTA IV") Pewnie się czepisz że to wątek o GTA IV i możesz tu mówić na temat gry co chcesz! Jednak dla dobra ogółu lepiej żebyś już nic nie pisał bo wszystkim twoje narzekania zbrzydły.

Edit:
I nie jestem ci towarzyszem, a jedynie osobą z którą zamieniłeś parę słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę nawiedzona jest ta gra
Uciekam przed glinami ( 3 gwiazdki ) jestem na moście jednostronnym , patrze się przed siebie nic nie ma , a tu nagle kuźwa blokada mi się pojawia , oraz z 6 radiowozów przede mną się spawnuje , trochę kawałek ode mnie :| I to jeszcze na moście jednostronnym :| Super pod prąd się spawnują i nacierają :| Chociaż nie wiem czy tak do końca bo jak respawnują się to próbują zawrócić xD

A już brak mi słów jak ma się 5 czy 6 gwiazdek :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 16:26, Crew 900 napisał:

A już brak mi słów jak ma się 5 czy 6 gwiazdek :|

zwieksz sobie zasieg widzenia pojazdow to sie obedzie bez takich niespodzianek. ja tak nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 13:02, AlmostAngel napisał:

Widzisz żal mi poprostu ludzi którzy wydadzą na owe cudo 130-150 zł.


Nie, najlepiej to wejść na warezy lub torrenty i zedrzeć pirata. Wtedy będziesz super i "kul" gość.

Dnia 01.02.2009 o 13:02, AlmostAngel napisał:

Widzisz chłopczyku reinstal systemu nic nie dał. Wniosek? Gra jest lipna


Lipa to rośnie w Twojej główce ;) Wybacz, ale do innego wniosku nie doszedłem po przeczytaniu tego powyższego - chcesz powiedzieć, że w przypadku gier system ma jakieś "głębokie" znaczenie? A co to niby Windows uszkadza pliki gry czy jaka cholera? :P Przypominasz mi tu rady z działu pomocy technicznej, gdzie nawet na najprostszy problem leci porada - "reinstaluj Windę". Jak się potem okazuje, user nawet nie miał DX9 czy nowych sterów i dziwnym trafem lamenty cichną.

Dnia 01.02.2009 o 13:02, AlmostAngel napisał:

rozchodzi się o strone techniczną która
ewidentnie została spie..ehm. Popsuta.


Mam nadzieję, że wiesz, co piszesz. Ja zauważyłem taką dość ciekawą sprawę związaną z patchem #2 - był pod newsem na GOLu topik, gdzie istna chmara userów zaczęła wyzywać R* od najgorszych ścierw, bo nie mogą wejść do kafejki i robić misji Bruciego. Co się okazało? Patch sypał, ale tylko i wyłącznie wersje przy których majstrowano (na Polski - użyto cracka). Tak więc około 95% komentów z kilkuset było bezpodstawnymi zarzutami. A potem fanboje konsol to czytają i używają jako argumentu przeciwko konwersji GTA na PC, który jest ofkorz wyssany z palca.

Dnia 01.02.2009 o 13:02, AlmostAngel napisał:

bez geforca 280 i core quada 3.0 nie ruszać kijem.


Patrz na mój podpis. Widzisz? Zupełnie low-med-endowy komp. I co? Ruszyłem kijem. Gra się kapitalnie i wkrótce tytuł ukończę. I wcale nie jestem zwolennikiem framerate''u <30fps i rozdziałek poniżej 1280x1024. A więc gram na ustawieniach wyższych, niż miały je konsole (720p@30fps). I to płynniej.

Dnia 01.02.2009 o 13:02, AlmostAngel napisał:

Oczywiście ja też tylko wygłaszam swoją opinie na ten temat.


Tak jak ja ;) Przestań prowadzić tę krucjatę, bo nie ma ona sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 16:57, Agntx napisał:

Zupełnie low-med-endowy komp.

Phi. Chyba mamy inne pojęcia słabego kompa, bo twój w porównaniu do mojego to demon prędkości. Chyba że to tak szybko leci, że taki komp nie daje w najnowszych grach dobrych wyników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 16:47, Crew 900 napisał:

Mam na fulla wszystko


Odkąd sięgam pamiecią to od 3 gwiazdek w góre ZAWSZE w każdej grze jaką grałem GTA, policja pojawiała się z nikąd :P. Wystarczyło podczas pościgu obejrzeć się za siebie czy nas jeszcze gonią i znów atrzymy do przodu i z nikąd pojawiają się radiowozy czy inne zwykłe pojazdy. To normalne, ale w przypadku GTA 4 dość często przypadek blokad się zdarza. Czasem jak nie ma nic w zasięgu wzroku to na mini mapce z nikąd pojawia się blokada i potem widać ją normalnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie piszcie głupot , tak naprawdę gra jest lipnie zoptymalizowana , mogli bardziej przyłożyć się do tworzenia wersji na PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dzięki niej któś nie wyda 150 zł to uważam że ma. Zauważ że nie poruszam problemów związanych z patchami ani z samą rozgrywką. rozchodzi mi się o to że gra nawet na dobrym sprzęcie muli i tego nie zmieni nic ot schrzanili. Tyle . Nie uważam jkednak za stosowne płacić za czyjeś błędy to też ostrzegam przyszłych posiadaczy tego programistycznego koszmarku. Chłam Chłam i jeszcz raz chłam. Hmmm rockstar powinien się zastanowić nad wydaniem książki gta cz coś bo fabuła i opowieść jest naprawde fajna. i możewsz sobie kolego pluć do woli a i tak fakty są takie że rockstar położył lache na PCty i jeszcze na tą okoliczność kazał się pocałować w du... karząc płacić characz w wysokokości 150 zł za coś co drogi rockstar sam schrzanił. A cenega wydała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy wam też nie doczytują się tekstury? bo ja mam z tym problem i nie wiem co zrobić bo moja karta nie jest aż tak gorąca, maks.73*C. Raz jet lepiej raz gorzej, ale już powoli zaczyna mnie to irytować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 17:37, Farmerus napisał:

Witam, czy wam też nie doczytują się tekstury? bo ja mam z tym problem i nie wiem co
zrobić bo moja karta nie jest aż tak gorąca, maks.73*C. Raz jet lepiej raz gorzej, ale
już powoli zaczyna mnie to irytować.

jak masz radeona to w CCC zmień mipmap na high quality

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 17:38, wiedx1 napisał:

> Witam, czy wam też nie doczytują się tekstury? bo ja mam z tym problem i nie wiem
co
> zrobić bo moja karta nie jest aż tak gorąca, maks.73*C. Raz jet lepiej raz gorzej,
ale
> już powoli zaczyna mnie to irytować.
jak masz radeona to w CCC zmień mipmap na high quality



Niestety GF8800GTS512, jeszcze jakieś porady? A do tego dochodzi jeszcze to, ze nieraz mam tak, że gra ścina co parę sekund na ułamek sekundy- też nie wiem co może być przyczyną. Do ilu stopni temp. na kartach jest bezpieczna?


Crew900- 2GB, high/medium bo nie bawiłeś sie te norestrict coś tam, ale rzecz jest w tym, zę jeszcze wczoraj na tych ustawieniach śmigało aż miło a tekstury nie doczytywały sie sporadycznie. temp. oczywiście w stresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 17:11, AlmostAngel napisał:

Jeżeli dzięki niej któś nie wyda 150 zł to uważam że ma.

Jak cię dorwę kiedyś w ciemnym zaułku to nie wiem co ci zrobie! (nie, nie jest to groźba, odbieraj to jak chcesz, ale ie jest to groźba [a chodzi tylko o to żeby ktoś degrada mi nie sypnął]). Wojman''ie albo inni moderatorzy usuńcie jego post i sypnijcie mu degrada za wyrażanie pirackich poglądów.

Dnia 01.02.2009 o 17:11, AlmostAngel napisał:

Zauważ że nie poruszam problemów
związanych z patchami ani z samą rozgrywką. rozchodzi mi się o to że gra nawet na dobrym
sprzęcie muli i tego nie zmieni nic ot schrzanili. Tyle . Nie uważam jkednak za stosowne
płacić za czyjeś błędy

Nie? No to nie masz żadnych praw do korzystania z ich "błędów"!

Dnia 01.02.2009 o 17:11, AlmostAngel napisał:

to też ostrzegam przyszłych posiadaczy tego programistycznego
koszmarku. Chłam Chłam i jeszcz raz chłam.

To tylko twoje zakichane zdanie. WBIJ TO SOBIE DO TEGO MÓZGU!

Dnia 01.02.2009 o 17:11, AlmostAngel napisał:

Hmmm rockstar powinien się zastanowić nad
wydaniem książki gta czy coś bo fabuła i opowieść jest naprawde fajna.

Tak, książka GTA. NO GENIALNY POMYSŁ! zaraz potem niech wydadzą papier toaletowy z podobizną nicko!

Dnia 01.02.2009 o 17:11, AlmostAngel napisał:

i możewsz sobie
kolego

(już ci mówiłem, że nikt tu nei jest twoim kolegą)

Dnia 01.02.2009 o 17:11, AlmostAngel napisał:

pluć do woli a i tak fakty są takie że rockstar położył lache na PCty i jeszcze
na tą okoliczność kazał się pocałować w du... karząc płacić characz w wysokokości 150
zł za coś co drogi rockstar sam schrzanił.

Malutka poprawka: ONI CI NIC NIE KARZĄ PŁACIĆ!

Dnia 01.02.2009 o 17:11, AlmostAngel napisał:

A cenega wydała.

Masz do tej firmy z tego powodu jakieś pretensje? Oni na tym zarabiają poprostu...

P.S.: Przepraszam wszystkich moderatorów za negatywne treści zawarte w tym poście, ale wizja JAWNEGO rozpowszechniania piractwa tak właśnie na mnie działa.

P.S.2: Ogarnij się chłopie! Ile ty masz lat? 11?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem kolejny ale bardzo nieprzyjemny bug w patchu 1.0.2.0
Jak się upijemy to po pewnym czasie przechodzi nam , ale nadal jedziemy jakbyśmy byli upici i gliny ścigają : /


NOWOŚĆ !!
ALE JAJA CZYTAŁEM WŁAŚNIE ŻE PATCH 1.0.2.0 ZOSTAŁ WYCOFANY !! :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 16:11, Bebol17 napisał:

A z ciebie jest pierdoła


Ostrzezenie za obrazanie innych uzytkownikow forum.

Acha i ponownie prosze o ciecie cytatow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 19:36, Crew 900 napisał:

ALE JAJA CZYTAŁEM WŁAŚNIE ŻE PATCH 1.0.2.0 ZOSTAŁ WYCOFANY !! :|


Oooo... ciekawe co z tymi, ktorzy go zainstalowali. Mozesz podac zrodlo tej informacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować