Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2009 o 16:04, Kraju92 napisał:

Wiem o tym, ale wygląda tak jakby kupował GTA 5 w lutym. :P

Nie, no pewnie! dla mnie GTA IV to już przeżytek :). Do GTA V niestety musicie mieć konsole xboxmilion|pięćset|sto|dziewięćset[MB] (chwytliwa nazwa nie? ;) )... rockstar dokonał przełomu! po ulicach chodzą zombiaki, a ty jestes dobrym wampirkiem xD
A teraz spoiler który KAŻDA osoba która nie rozumie mojej ironii musi przeczytać:

Spoiler

Wszystko to był żart wy niedomyślne matołki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 16:09, dominik11kot napisał:

Kurcze, znowu mam ten sam problem który opisałem w poście numer 10689 tylko teraz muszę
się dostać na pogrzeb

Spoiler

Francisa

wszystko fajnie, scenka się skończyła czarny ekran z napisem loading
(czyli jak zwykle) no ale nic poza tym .......


Ja miałem tak to wystarczyło poczekać czasem nawet z 15 minut i gra ruszała dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 19:07, Kraju92 napisał:

A mi GTA 5 działa na pegazusie. xD


A mi na comodorze ;d
i to na full detalach...stary zero ścinek!
tylko sterowanie joystickiem mnie wnerwia ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej. przeszedlem 55% gry i coś juz nie ma nowych literek na mapie oznaczających jakas misje z fabuły. Pojeżdzilem z godzine i dalej sie nic nie pojawilo. Czy to juz koniec głównego wątka i zostały same zadania poboczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 22:02, niunkaaaa napisał:

hej. przeszedlem 55% gry i coś juz nie ma nowych literek na mapie oznaczających jakas
misje z fabuły. Pojeżdzilem z godzine i dalej sie nic nie pojawilo. Czy to juz koniec
głównego wątka i zostały same zadania poboczne?


Nie możliwe, muszą być jeszcze jakieś, w końcu ktoś zadzwoni, prześpij sie może i wtedy poczekaj. Musi ktoś zadzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 22:42, Marcin08 napisał:

eeej powiedzcie mi, której lasce z gry odpowiada "pani z menu"? :)

Wygląda na tą, którą

Spoiler

porywa się w jednej z misji, niestety nie pamiętam jak się nazywała.


Edit:
Spoiler

była to misja u Packiego, gdzie miałeś się zgłosić w sprawie ogłoszenia o sprzedaży różowego feltzera, więcej za bardzo nie pamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 22:42, Marcin08 napisał:

eeej powiedzcie mi, której lasce z gry odpowiada "pani z menu"? :)


Gracie Ancelotti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nabyłem..... Prosze państwa, powiem tak widać żę ktoś bardzo chcaił żębym razem z nowym GTA kupił też nową karte gracizną. Prosta sprawa w grze nie da się wyłączyć cieni, a owe zżerają straszną ilość zasobów. Kiedy ustawić cieniue na najniższe detale to aż walą po oczach swoją ch... eeee niską jakością. Kiedy je włączyć gra owszem wygląda ślicznie tyle żę frame rate spada o połowe. Nie wiem czemu ale przzywczajony do teorii spiskowych powiem GTAIV wszytkim co ma na pokładzie mówi KUP NOWĄ KARTE GRAFICZNĄ!. To jest dopiero reklama Tyle że za tą reklame płacimy 150 zł. Pytanie czy warto. Moja opinia jest taka że skoro kupno czegoś powoduje konieczność kupna czegoś innego, oznacza że nie warto. Drodzy koledzy gracze njie dajmy robić z siebie frajerów. Zanim Gta 4 będzie grywalne miną lata a to z tej prostej przuyczyny że sprzęt na którym będzię się dało w toto pograć musi przynajmniej 2 krotnie przwyższać wymagania sprzętowe które podaje producent. Pozatym już sama instalacja gry może doprowadzić do białej gorączki. Są rzeczy których robić nie warto, jedą z nich jest zapłacić 150 zł (w media markt!!!!!!!!!!!) za naprawde słaby produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 02:34, AlmostAngel napisał:

Właśnie nabyłem.....


O to u Ciebie o godzinie 2:30 w nocy jest czynny Media Markt? :)

Dnia 01.02.2009 o 02:34, AlmostAngel napisał:

Nie wiem czemu ale przzywczajony do teorii spiskowych
powiem GTAIV wszytkim co ma na pokładzie mówi KUP NOWĄ KARTE GRAFICZNĄ!


Teoria owszem fajna, na mojej karcie grafiki (GeForce 8800 GT) gra dziala bez problemu i gra nie zada jej wymiany. A Ty jaki masz sprzet?

Dnia 01.02.2009 o 02:34, AlmostAngel napisał:

To jest dopiero
reklama Tyle że za tą reklame płacimy 150 zł. Pytanie czy warto.


Powiem w ten sposob - poprzednie czesci serii GTA wogole mi do gustu nie przypadly. A GTA IV wciagnelo mnie niesamowicie to o czyms jednak swiadczy.

Dnia 01.02.2009 o 02:34, AlmostAngel napisał:

Pozatym
już sama instalacja gry może doprowadzić do białej gorączki.


A tu sie akurat zgadzam. Po raz pierwszy podczas instalacji gry wysypal mi sie... instalator. Gra byla zainstalowana w jakis 2/3 i nagle zwis i komunikat o bledzie. Za drugim razem jednak gre sie udalo zainstalowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

które elementy oprawy graficznej najbardziej przyprawiają o gorączkę sprzęt odpowiedzialny za grafikę? Chciałbym z moich średnio 20FPS''ów (detale domyślne) przeskoczyć na 30FPS''ów.
Gry nie mam na razie zainstalowanej więc porad nie przeczytam (szkoda mi było miejsca skoro nie grałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 02:34, AlmostAngel napisał:

Właśnie nabyłem..... Prosze państwa, powiem tak widać żę ktoś bardzo chcaił żębym razem
z nowym GTA kupił też nową karte gracizną.

Taaa, chciałbym żeby mój ojciec tak myślał, natychmiast kupiłbym GTA IV.

Dnia 01.02.2009 o 02:34, AlmostAngel napisał:

Prosta sprawa w grze nie da się wyłączyć cieni,
a owe zżerają straszną ilość zasobów. Kiedy ustawić cieniue na najniższe detale to aż
walą po oczach swoją ch... eeee niską jakością. Kiedy je włączyć gra owszem wygląda ślicznie
tyle żę frame rate spada o połowe.

Jakby ci to... COŚ ZA COŚ?

Dnia 01.02.2009 o 02:34, AlmostAngel napisał:

Nie wiem czemu ale przzywczajony do teorii spiskowych
powiem GTAIV wszytkim co ma na pokładzie mówi KUP NOWĄ KARTE GRAFICZNĄ!. To jest dopiero
reklama Tyle że za tą reklame płacimy 150 zł.

Zastanawia mnie kto cię tak przyzwyczaił do teorii spiskowych? Twoja siostra ci kredki zabierała jak mały byłeś?
>Pytanie czy warto. Moja opinia jest taka

Dnia 01.02.2009 o 02:34, AlmostAngel napisał:

że skoro kupno czegoś powoduje konieczność kupna czegoś innego, oznacza że nie warto.

To tylko twoja opinia, no ale rozumiem ją jak się ma GeForce4 440 64mb

Dnia 01.02.2009 o 02:34, AlmostAngel napisał:

Drodzy koledzy gracze njie dajmy robić z siebie frajerów.

My się nie dajemy, za to ty jesteś na doskonałej drodze (w dalszej części powiem dlaczego).
Zanim Gta 4 będzie grywalne

Dnia 01.02.2009 o 02:34, AlmostAngel napisał:

miną lata a to z tej prostej przuyczyny że sprzęt na którym będzię się dało w toto pograć
musi przynajmniej 2 krotnie przwyższać wymagania sprzętowe które podaje producent.

Ehhhh... ale chłopie w to JUŻ się da grać. Co ty jakiś cofnięty jesteś?

Dnia 01.02.2009 o 02:34, AlmostAngel napisał:

Pozatym
już sama instalacja gry może doprowadzić do białej gorączki.

Jasna sprawa ^^.

Dnia 01.02.2009 o 02:34, AlmostAngel napisał:

Są rzeczy których robić
nie warto, jedą z nich jest zapłacić 150 zł (w media markt!!!!!!!!!!!) za naprawde słaby
produkt.

I dlatego mówiłem że jesteś na doskonałej drodze żeby zrobić z siebie frajera... 150 zł w Media Markt''cie... zonk poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Geforce 8800 asusa do tego core duo 2,66 ghz i 2Gb ramu do tego moja najnowsza zabawka samsung spin point 1 Tb. Nie da się przestawić na wysoką jakość tekstur bo gra mi takową poprostu blokuje. Cholera wie czy się dzisiaj nie zeźle i nie przeinstaluje systemu. i zobaczymy co będzie. Nie mniej uważam że opcja wyłączenia cieniowania poprostu być musi. Polecam przestawić cienie na low io na dednym z pasków ustawić cieniom 0. Jak zobaczysz to będziesz wiedział dlaczego chce wyłączyć cienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 10:41, AlmostAngel napisał:

Geforce 8800 asusa do tego core duo 2,66 ghz i 2Gb ramu do tego moja najnowsza zabawka
samsung spin point 1 Tb.

Cool!

Dnia 01.02.2009 o 10:41, AlmostAngel napisał:

Nie da się przestawić na wysoką jakość tekstur bo gra mi takową
poprostu blokuje.

No ja to bym spróbował upatchować chyba że już wykorzystałeś tą opcje.

Dnia 01.02.2009 o 10:41, AlmostAngel napisał:

Cholera wie czy się dzisiaj nie zeźle i nie przeinstaluje systemu.
i zobaczymy co będzie.

Będzie pasek postępu Loading na którego będziesz się tak patrzył i patrzył... a on tak do przodu i do przodu

Spoiler

O, JUŻ!

Dnia 01.02.2009 o 10:41, AlmostAngel napisał:

Nie mniej uważam że opcja wyłączenia cieniowania poprostu być
musi.

Się zgadzam... jak ktoś z powodu swojego sprzętu nie lubi jak chodzą za nim trzy strzępy szarego czegoś ogólnie przypominającego pinokia (zamiast ciebie) to opcja być musi.

Dnia 01.02.2009 o 10:41, AlmostAngel napisał:

Polecam przestawić cienie na low io na dednym z pasków ustawić cieniom 0. Jak zobaczysz
to będziesz wiedział dlaczego chce wyłączyć cienie

Ja nie wiem i zobacze dopiero 5 lutego :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.02.2009 o 10:38, Bebol17 napisał:

I dlatego mówiłem że jesteś na doskonałej drodze żeby zrobić z siebie frajera... 150
zł w Media Markt''cie... zonk poprostu


Nie jestem złodziejem frajerze. A swoje mądrości możesz sobie wsadzić. Generalnie post został napisany po to żeby rozwiać wątpliwości przyszłych właścicieli GTA VI. Nie kupować!!!. Tyla. Rockstar dał ciała nie zoptymalizował gry pod 1 procesorowe karty graficzne i efekt jest taki że zamula nawet na sprzecie który spełnia ich wymagania techniczne. A ty jasiu jak lubisz jak ci gra chodzi jakby miała zdechnąć to miłej zabawy życze. Jeszcze raz powtrzam masz wątpliwości NIE KUPUJ GTA VI !!!!!. Chyba że masz możliwość przetestowania jej na swoim kompie. Informacje z pudełka kłamią!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne. Mam słabszego kompa od Ciebie (Core 2 Duo 1.86 Ghz, 3GB ram, GeForce 7950GT 512mb) i chodzi bez problemu. Jedyne ścinki mam tylko po wyjściu z domku na ulicę.
Nie wiem co masz na tym komputerze, że ci zamula, ale możesz go wyczyścić z różnych niepotrzebnych śmieci na kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 10:56, gitarka napisał:

Dziwne. Mam słabszego kompa od Ciebie (Core 2 Duo 1.86 Ghz, 3GB ram, GeForce 7950GT 512mb)
i chodzi bez problemu. Jedyne ścinki mam tylko po wyjściu z domku na ulicę.
Nie wiem co masz na tym komputerze, że ci zamula, ale możesz go wyczyścić z różnych niepotrzebnych
śmieci na kompie.

Np. z Rockstar games social club i tego games live microsoftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, chłopie GTA VI (6) nie kupię pewnie jeszcze przez 4 lata... Nie wiem czemu taki bulwers! Ja ci tylko powiedziałem co sądze... tydo mnei z frajerami wyskakujesz a sam się w konia dałeś zrobić jak w Media Markt''cie za 150 zł kupiłeś! W każdym WIĘKSZYM empiku za 130 sprzedają. Chciałś pozatym powiedzieć chyba jednordzeniowe karty graficzne. Pozatym ludzie sami zdecydują czy chca to kupić czy nie. Nie potrzebują twojej rady, bo jesteś zrzędą której cośtam się nei spodobało... Tak jak powiedział gitarka, wyczyść kompa ze śmieci i się uśmiechnij do tej gry! Może byś dał szansę produkcji! Pozatym jak już móisz że jest do dupy beznadziejna i nie wiesz co mas zrobić zgłoś się do działu pomocy technicznej w temacie GTA IV niby problem!
P.S. Ale mnie pojechałeś z tym GTA 6 ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować