Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

No niby IV ma mieć nowy silnik, ale właśnie tak mi się wydaje, że wszyscy teraz tak z tymi wymaganiami, a potem każdy będzie zdziwiony, że nie trzeba było się kompletnie niczym przejmować, bo gra spokojnie działą na słabszym sprzęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 22:02, bartheez napisał:

No niby IV ma mieć nowy silnik, ale właśnie tak mi się wydaje, że wszyscy teraz tak z
tymi wymaganiami, a potem każdy będzie zdziwiony, że nie trzeba było się kompletnie niczym
przejmować, bo gra spokojnie działą na słabszym sprzęcie :)



A w ogóle to ile przed premierą podaje się wymagania bo nie wiem xD Chyba, ze każdy producent robi to w innym terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 14:25, Roman superman napisał:

powiedziałbym nawet, że GTA 4 będzie potrzebować minimum 768 RAM...grafika w GTA nigdy
nie była zbyt wymagająca

W takim razie chyba nie widzałeś 4 w akcji, owszem VC i SA nie wyglądały dobrze ale działały na wiekowym silniku ale 4 dostała kompletnie nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nikomu z Was nie pojdzie GTA IV. macie za slabe kompy. wymagania oficjalne to procek 5ghz ram 4GB karta graficzna 1gb. 200gb miejsca na dysku i co teraz???


a tak naprawde to sobie zarcik zrobilem. LUDZIE NIE PRZEJMUJCIE SIE WYMAGANIAMI GRA WAM POJDZIE> DAJCIE SOBIE JUZ SPOKOJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Także zgadzam się z poprzednikami co do przewidywanych minimalnych wymagań,znając życie szczególną rolę będzie tu odgrywać ilość naszej pamięci wirtualnej ponieważ świat swój rozmiar ma i żeby w miarę się w nim poruszać a także gwałtownie i bez przycinania reagować na akcje przyda się jakieś 2 GB.

takie jest moje zdanie.

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 14:25, Roman superman napisał:

powiedziałbym nawet, że GTA 4 będzie potrzebować minimum 768 RAM...grafika w GTA nigdy
nie była zbyt wymagająca


ogromne miasto, dużo obiektów, daleki zasieg wzroku czyt. potrzeba dużo pamięci RAM i w przyzwoitym stanie dysk twardy^^. Z 1 GB minimum żeby gra sie nie haczyła i nie doładowywała cały czas terenu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 16:43, marcinshinoda napisał:

ogromne miasto, dużo obiektów, daleki zasieg wzroku czyt. potrzeba dużo pamięci RAM
i w przyzwoitym stanie dysk twardy^^. Z 1 GB minimum żeby gra sie nie haczyła i nie doładowywała
cały czas terenu


Jak ustawimy krótki zasięg widoczności,te pixel shadery i inne pierdoły tam na najniższe czy też wyłączymy je to także spadną wymagania.Tak właśnie Rokstar Game powino postąpić aby mogli zagrać ludzie i na słabych i na dobrych komputerach w końcu większa liczba sprzedań będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 16:51, Infes napisał:

> ogromne miasto, dużo obiektów, daleki zasieg wzroku czyt. potrzeba dużo pamięci
RAM
> i w przyzwoitym stanie dysk twardy^^. Z 1 GB minimum żeby gra sie nie haczyła i
nie doładowywała
> cały czas terenu

Jak ustawimy krótki zasięg widoczności,te pixel shadery i inne pierdoły tam na najniższe
czy też wyłączymy je to także spadną wymagania.Tak właśnie Rokstar Game powino postąpić
aby mogli zagrać ludzie i na słabych i na dobrych komputerach w końcu większa liczba
sprzedań będzie.


Takich strasznie niskich wymagań też nie mogą dać. Przecież teren będzie spory, a i grafika ulegnie zmianie. Jestem ciekaw, czy będą shadery. Jeśli tak, to pewnie max 2.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 14:04, Farmerus napisał:

A w ogóle to ile przed premierą podaje się wymagania bo nie wiem xD Chyba, ze każdy producent
robi to w innym terminie


Na pewno wtedy, gdy zoptymalizują już kod :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.08.2008 o 16:55, Mangekou napisał:

Takich strasznie niskich wymagań też nie mogą dać. Przecież teren będzie spory, a i grafika
ulegnie zmianie. Jestem ciekaw, czy będą shadery. Jeśli tak, to pewnie max 2.0



Myślę, że 3.0 dadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem mój komputer w Crysisie i na High gra troszkę zwalnia (nie przycina, tylko zwalnia :P)... No więc wiem już jak to wygląda w Crysis... Chyba nie muszę się martwić o GTA IV, co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 19:03, bartheez napisał:

Sprawdziłem mój komputer w Crysisie i na High gra troszkę zwalnia (nie przycina, tylko
zwalnia :P)... No więc wiem już jak to wygląda w Crysis... Chyba nie muszę się martwić
o GTA IV, co? ;)

Ja i tak myślę, że GTA IV na maksymalne ustawienia będzie potrzebowało 2/3 tego co Crysis, albo i mniej. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 19:03, bartheez napisał:

Sprawdziłem mój komputer w Crysisie i na High gra troszkę zwalnia (nie przycina, tylko
zwalnia :P)... No więc wiem już jak to wygląda w Crysis... Chyba nie muszę się martwić
o GTA IV, co? ;)


Ile razy będziesz wałkować ten temat? już raz "chwaliłeś się" kompem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 19:30, Mangekou napisał:

Ile razy będziesz wałkować ten temat? już raz "chwaliłeś się" kompem...


Tyle razy, ile ktoś mi będzie wmawiał, że "chwalę się" kompem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować