Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 12.10.2008 o 22:41, Piotr13PL napisał:

Oby :P W pre-orderze to gra mi dojdzie dokładnie w dzień premiery? Bo nigdy nie kupowałem
nic w preorderze i nie wiem czy się opłaca :P


W pre-orderze otrzymasz gre w dzień premiery lub dzień przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 01:06, MTSMAFIOSO napisał:

To masz błędne informacje, laptopy mają tylko zintegrowane układy :P

Zależy jak to interpretujesz. Jeśli za integrację uważasz sam fakt wlutowania układu w płytę główną to spoko. Ale zapewniam Cie, że mój X1400M jest układem w pełni autonomicznym z własnym 128MB GDDR2 + do 512MB UMA i jest to akcelerator pełną gębą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja mama ma w laptopie Geforca 9000M GS i jest to układ zintegrowany... A najlepsze jest to że "Kunf Fu Panda" sie na nim tnie xD A reszta to 2gb ram i Dual Core 2.66 więc ten układ ... sucks...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 16:55, Piotr13PL napisał:

Moja mama ma w laptopie Geforca 9000M GS i jest to układ zintegrowany... A najlepsze
jest to że "Kunf Fu Panda" sie na nim tnie xD A reszta to 2gb ram i Dual Core 2.66 więc
ten układ ... sucks...




Nie wiem czemu, ale strasznie się uśmiałem jak przeczytałem koniec:Więc ten układ...sucks :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 01:06, MTSMAFIOSO napisał:

To masz błędne informacje, laptopy mają tylko zintegrowane układy :P

Nie wiem skąd masz takie nowinki :) Mój laptop ma dedykowaną kartę graficzną, a dokładnie GF9600GT - mam nadzieję, że GTA IV poleci bez żadnych problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 17:32, MTSMAFIOSO napisał:

To także jest zintegrowany układ...
Taka sama karta do stacjonarnego komputera jest wydajniejsza x]


Nie koniecznie... ale przeważnie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet średnia gra może nie działać na super laptopie. Wszystko zależy o gry i tego jak obsługuje właśnie zintegrowane karty itd. Mi np. na laptopie nie chciał działać Wiedźmin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 17:32, MTSMAFIOSO napisał:

To także jest zintegrowany układ...
Taka sama karta do stacjonarnego komputera jest wydajniejsza x]


To napisz co rozumiesz po przez pojęcia zintegrowana a dedykowana karta graficzna, bo być może nie jestem dobrze doinformowany :) To, że ta karta przeznaczona do stacjonarnego kompa jest wydajniejsza to rzecz oczywista, aczkolwiek ja nie narzekam. Bo np. na płynność ww Wiedźmina nie mam co narzekać ;)

EDIT://

ale tfu tfu tfu :) może nie róbmy OT ... bo tak patrze i widzę, że to temat o GTA IV :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 21:23, rafekx 12 napisał:

> Jeszcze 38 dni... :P

...a info z cenegi na temat lokalizacji i ceny jak nie było tak nie ma:) No nieźle...


Wersja kinowa oraz 149zł bym obstawiał... Chociaż nie zdziwiłbym się gdyby zrobili dubbing ; o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 21:33, Piotr13PL napisał:

> > Jeszcze 38 dni... :P
>
> ...a info z cenegi na temat lokalizacji i ceny jak nie było tak nie ma:) No nieźle...


Wersja kinowa oraz 149zł bym obstawiał... Chociaż nie zdziwiłbym się gdyby zrobili dubbing
; o


Ja słyszałem co innego[z nieoficjalnego źródła no ale oficjalne jeszcze się nie pojawiło...] ze gra będzie w całości po angielsku co do ceny to sie zgadzam z tobą...niestety ale ta cena wg. mnie jest za wysoka...troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 23:00, trombocylek napisał:

Jeszcze 38 dni? Dopiero jak patrzyłem na licznik na gtaszicie, to było 43 xD Czemu jeszcze
tak długo?


Ja też mówiłem czemu tak długo, w sierpniu. Jakoś te tygodnie bardzo szybko minęły. Spokojnie, cierpliwości. GTA nie ucieknie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mała ciekawostka :D Fajne, prawie nieprzydatne. Dzień w dzień witać ma mnie info, że jesteśmy jeden dzień bliżej do premiery. Ehhh...
Jak mówię - ciekawostka. Kto chce zainstaluj, kto nie chce, nie zainstaluje. Być może dla kogoś się przyda ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować