Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 14.10.2008 o 00:12, Piotr13PL napisał:

Jak stylowo ^^

Dla tych co chcą zobaczyć jak to wygląda :D



No całkiem ciekawie to wygląda. W sumie zawsze dobrze wiedzieć jak długo jeszcze trzeba czekać na tę jakże wyczekiwaną grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 23:23, trombocylek napisał:

Znalazłem odliczanie czasu pozostałego do premiery gta iv na pc w europie, które można
sobie zamontować na pulpicie xD


Zbędny bajer, ale fajny :)

Ps. Skąd wziąłeś takie tło pulpitu? (Bardzo mi się ono podoba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wyczekuję Pre ordera na stronce Cenegi. Pewnie akurat jak przyjdzie mi Far Cry 2 to od razu zamówię GTA IV. Tylko czemu nie ma nic o kolekcjonerce :( Nie moge sie juz doczekac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 15:29, Mac Cry napisał:

Bo się kolega wdowiakm pytał o tapetę.

A swoją drogą super stronka. Dzięki Piotr13PL :)


Zawsze służę pomocą. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam forum gtasite''u, a tu coś takiego, koleś off-topuje, mówi, że zaraz dostanie warna, a mod mu edytuje posta i podpisuje:

user: Pewnie dostane ostrzezenie za offtopic, ale po prostu musiałem to napisać.
moderator: W samej rzeczy dostaniesz właśnie za offtop. Możesz mi teraz possać

I dalej jeszcze reakcja tego kolesia na warna:

user: @up - ty tez zaraz dostaniesz:P
Rutran(modek) // a chciałbyś ostrzeżenie 2 stopnia głupia pało?

Ale mają moderatorzy swobodę tam xD

PS. Ale koleś miał przygodę:

"Nie wiem czy to jest smieszne, ale gram sobie u kolegi i nagle słysze "Długo będziecie jeszcze zabijać" myśląc że to głos z gry odparłem "A co cię to k***a obchodzi". Okazało się, że była to mama kolegi i już więcej nie pogram sobie w Gta IV."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 20:08, trombocylek napisał:

Przeglądam forum gtasite''u, a tu coś takiego, koleś off-topuje, mówi, że zaraz dostanie
warna, a mod mu edytuje posta i podpisuje:



Oj oj...GTAsite.pl...bardzo nie lubię tej strony, choć faktem jest, że ostatnio jest najbardziej aktywna na polskiej scenie GTA. Zaibastu padło, a na Review bardzo mało się dzieje. W każdym razie, kiedyś przesiadywałem na tam i co mogę jedynie powiedzieć to 90% userów to zbuntowani gimnazjaliści, którzy są zaślepionymi fanboyami wszystkiego co się kojarzy z GTA. Najzabawniejsze było dla mnie to jak pruli się na CDA, że nie dało 10/10 SA. Odszedłem stamtąd, bo dostałem ostrzeżenie za to, że napisałem odpowiedni post w odpowiednim temacie (podałem link do komiksu w temacie o komiksach i dostałem warna za to,że odkopuje stare tematy lol, nie wspomnę, że panował tam i tak śmietnik jak nie wiem). Od czasu do czasu zaglądam tak i z moich obserwacji widzę, że nic się nie zmieniło, średnia forumowiczów nadal nie przekracza 13 lat. Oczywiście zdołałem poznać tam 2 czy 3 userów, którzy byli na poziomie (i w sumie nadal są).

A żeby było na temat...mam nadzieje, że plotki, o których słyszę, że GTA IV u nas ma niby być w grudniu nie będzie prawdą i chociaż pierwszy raz nowe GTA dostaniemy równocześnie z premierą Europejską. No bo bez jaj...dlaczego, ale to dlaczego zawsze od 3 części gry są jakieś głupie przygody z wydaniem GTA w naszym kraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja też jestem gimnazjalista i wypraszam sobie :P Co prawda strasznie się zeszmaciło gtasite od 2005, gdy miałem wtedy wiele przygód, m. in. walka w kilku kolegów z forami o tokio hotel ze sztandarem gtashitu w rękach xD. Odszedłem stamtąd, gdy dostałem warna, a zarazem już bana (bumelant ze mnie był, sławny bumelant xD) za pytanie jak połączyć się z serverem WoWa xD

Wróćmy już do gta iv. Nie wierz w te pogłoski, Cenega teraz nie zwali premiery. A problemy były, bo Play-It było słabe, a jak upadło, to nie miał kto wydać SA. A po jakimś czasie (2 lata xD) Cenega zakupiła prawa do gier Take Two i wzięła się do roboty. Stąd opóźnienia. Teraz tego nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 20:46, trombocylek napisał:

No ja też jestem gimnazjalista i wypraszam sobie :P


Hm...w takim razie, proszę o wybaczenie jeżeli uraziłem, ale wiesz co dokładnie miałem na myśli.


Cóż...mam nadzieje, że opóźnienia nie będzie, bo to byłoby już seryjnie wredne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak oto już w sklepie ultima możemy zamówić swój pre-order GTA IV na PC za jedyne 139.00 zł. Nie ma tragedii : D. Do premiery już tylko 37 dni. (Od dnia napisania tego posta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 14:07, bartheez napisał:

Czy można jeszcze gdzieś zamówić preorder GTA IV oprócz ultimy i allegro? :)



Chyba Narazie Nie.
Ja czekam Az Bedzie na Gram.pl
Mam tam duzo znizki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 14:01, Mercury666 napisał:

Fajny Masz folder na Pulpicie (Pierdy Kingi ZNOWU) heheh Bomba


Haha XDD No bo ona taka jest.. zostawia pełno śmieci na pulpicie i ciągle muszę po niej coś usuwać albo segregować xp

No ja też czekam na ruch sklepu gram.pl... A jesli nie gram.pl to pewnie ultima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.10.2008 o 14:47, Piotr13PL napisał:

No ja też czekam na ruch sklepu gram.pl... A jesli nie gram.pl to pewnie ultima.



Napisalem dzis do zalogi gram.pl

O odpowiedz kiedy bedzie mozna u nich zamuwic pre order.

jeszcze nieodpisali jak dostane odp to napisze na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować