Zaloguj się, aby obserwować  
Uspatente

eXtra Klasyka HIT - nowa seria CDP - Temat Ogólny

1123 postów w tym temacie

Dnia 08.04.2008 o 16:58, Carl92 napisał:

Mała ciekawostka w XK Hit będą gry które były juz w XKN czyli:

Dnia 08.04.2008 o 16:58, Carl92 napisał:

Full Spectrum Warrior Team Hermes,


Bahahahahha ......Chociaż naucz się przepisać poprawnie tytuł gry .Takiego kwacha dawno nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> to jest odpowiedź na posta dodanego przez hellguardian
> po prostu tytuły z kolekcji klasyki nie były tk reklamowane i mogą się wydawać "egzotyczne"

W jakim sensie ''''egzotyczne'''' ?? Większość tytułów z najnowszego zrzutu do Kolekcji Klasyki znałem na długo przed oficjalnym ich potwierdzeniem, dlatego uważam że nie ma w tym nic egzotycznego, z resztą to samo z się dotyczy XK.

swietlik94

> W Click-u! jest reklama XKG, a na niej widać pudełko Saga The Settlers I-IV. Mam nadziej,
> że tak będzie... :)

Wow, ale odkrycie... przecież wiadomo już od dawna że tytuł ten na pewno pojawi się w XKG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 20:26, jackass napisał:

> Mała ciekawostka w XK Hit będą gry które były juz w XKN czyli:

> Full Spectrum Warrior Team Hermes,

Bahahahahha ......Chociaż naucz się przepisać poprawnie tytuł gry .Takiego kwacha dawno
nie widziałem.

Haha zabawne powiem ci chłopie naśmiewać to sie możesz, ale nie zemnie bo jestem jakiś śmieć z którego można sie nabijać wpadka każdemu się zdarza a ty jesteś po prostu bezszczelny. Po drugie nie miałem głowy czy piszę dobrze tytuły czy nie. Jak masz jakiś problem to do kumpli z osiedla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.04.2008 o 22:38, Carl92 napisał:

Haha zabawne powiem ci chłopie naśmiewać to sie możesz, ale nie zemnie bo jestem jakiś
śmieć z którego można sie nabijać wpadka każdemu się zdarza a ty jesteś po prostu bezszczelny.
Po drugie nie miałem głowy czy piszę dobrze tytuły czy nie. Jak masz jakiś problem to
do kumpli z osiedla.


Jak na Sekretarza to takie teksty Ci nie przystoją. Nie wiesz, że lepiej przemilczeć niż coś głupiego napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zawiedziony. Gothic II w Goldzie a Morrowind tylko w hicie:| Póki co planuję kupić tylko F.E.A.R i może Jade Empire żeby mieć tanią kopie zapasową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sekretarz czy nie status nie ma tu żadnego znaczenia. Obraził mnie a ja sobie nie będę w kaszkę dmuchał. i trzeba nauczyć takiego dyscypliny. Mogę to samo powiedzieć o nim niby Delegat a wypisuje posty jak pospolity Troll. Koniec Offtopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 22:01, Sebat1 napisał:

Wow, ale odkrycie... przecież wiadomo już od dawna że tytuł ten na pewno pojawi się w
XKG.

Ale, zauważ, że ja nie wiedziałem :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwnie, Gothic jest w Goldzie, a Morrowind mimo, że jest o wiele bardziej rozbudowaną gra tylko w hicie. Mimo, że nie przepadam na Morrowindem to jednak powinien się znaleźć w Goldzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazła się tam z prostego powodu. Była by za droga. Wcześniej przecież kosztowała 20zł, a teraz miała by zdrożec do 26? Dopiero ludzie by się wkurzali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2008 o 09:28, Mac Cry napisał:

Nie znalazła się tam z prostego powodu. Była by za droga. Wcześniej przecież kosztowała
20zł, a teraz miała by zdrożec do 26? Dopiero ludzie by się wkurzali.


Przyznam się, że nie śledziłem Morrowinda, ale wiem że podstawka kosztowała 20 zł. Nie wiem czy pojawił się Morrowind z dodatkami w takiej cenie. Jeśli tak, seria jest uzasadniona, jeśli nie - dalej jestem zdziwiony. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2008 o 09:31, rick90 napisał:

Przyznam się, że nie śledziłem Morrowinda, ale wiem że podstawka kosztowała 20 zł. Nie
wiem czy pojawił się Morrowind z dodatkami w takiej cenie. Jeśli tak, seria jest uzasadniona,
jeśli nie - dalej jestem zdziwiony. :P


Morrowind Złota Edycja ukazał się w eXtra Klasyce Next:

20080410094948

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się tak zastanawiam czy do tej nowej eXtra Klasyki Hit, w wersji Gold trafi Diablo II, bo już chyba od trzech lat jest w Platynowej Kolekcji (ja osobiście posiadam wersję właśnie z Platynowej Kolekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2008 o 10:33, Troxi napisał:

Ja się tak zastanawiam czy do tej nowej eXtra Klasyki Hit, w wersji Gold trafi Diablo
II, bo już chyba od trzech lat jest w Platynowej Kolekcji (ja osobiście posiadam wersję
właśnie z Platynowej Kolekcji.


Na 99% nie. Blizzard nie zgadza się na umieszczanie swoich gier w tanich seriach. Byłby chyba cud, gdybyśmy zobaczyli Diablo II czy Warcrafta III w XK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2008 o 10:52, Solmath napisał:

Na 99% nie. Blizzard nie zgadza się na umieszczanie swoich gier w tanich seriach. Byłby
chyba cud, gdybyśmy zobaczyli Diablo II czy Warcrafta III w XK...


Znaczy Blizzardowi to akurat pewnie wisi w jakiej serii ich gry będą wydawane. Oni po prostu życzą sobie określoną kwotę od sprzedanego egzemplarza na tyle wysoką, że CDP musiałby dopłacać do interesu chcąc sprzedawać Diablo 2, czy Warcrafta III w eXtra Klasyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2008 o 11:00, Klimos napisał:

> Na 99% nie. Blizzard nie zgadza się na umieszczanie swoich gier w tanich seriach.
Byłby
> chyba cud, gdybyśmy zobaczyli Diablo II czy Warcrafta III w XK...

Znaczy Blizzardowi to akurat pewnie wisi w jakiej serii ich gry będą wydawane. Oni po
prostu życzą sobie określoną kwotę od sprzedanego egzemplarza na tyle wysoką, że CDP
musiałby dopłacać do interesu chcąc sprzedawać Diablo 2, czy Warcrafta III w eXtra Klasyce.


Też tak może być. Fakt faktem, że gier Blizzarda w eXtra Klasyce nie ma i raczej nie będzie.
Chociaż w sumie czy te 60zł które musimy zapłacić za Złotą Edycję Warcrafta czy Diablo to taka duża kwota za gry o wciąż ogromnej grywalności (pomimo ich wieku)? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2008 o 11:07, Solmath napisał:

Chociaż w sumie czy te 60zł które musimy zapłacić za Złotą Edycję Warcrafta czy Diablo
to taka duża kwota za gry o wciąż ogromnej grywalności (pomimo ich wieku)? ;)


Bardzo niedużo ;)
Ja na swoje Diablo 2 i Warcrafta 3 wydałem znaaacznie więcej. Mam polskie premierówki, jeszcze w ogromnych kartonowych pudłach, oraz wersje angielskie z serii BestSeller ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować