Zaloguj się, aby obserwować  
Uspatente

eXtra Klasyka HIT - nowa seria CDP - Temat Ogólny

1123 postów w tym temacie

Racja, ale mimo wszystko chciałbym w Fable zagrać, bardzo lubię rpg-i i tego też chciałbym poznać. Ale do momentu, aż stanieje, do EKH trafiło wiele świetnych tytułów, więc na nudę nie będzie można narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A się po nowej Extra Klasyce spowiedzałem dużo więcej.
1.Szata grafina nie jest najważniejsza, ale moim zdaniem zdecydowanie zawodzi. Pudełko wygląda jak te z Top Seller i nie ma nic wspólnego z tymi niebieskimi pudełkami, które mieliśmy w poprzedniej Extra Klasyce.
2.Podzielenie serii na tzry nie ejst moim zdaniem fajne. 20 zł tzreba wydać na grę i koljne 15 zł na dodatek. Cenega wsadziła by to wszytsko do jednego boxa Kolekcji Klasyki i sprzedawałą za 25 zł. 10 zł oszczędności. Może neiwiele, ale jednak.
3. Jak zapowiezieliście Jade Empire i FEAR to pomyślełm, ż będa świetne gry. Pozostałe tytuły jednak zawodzą. Większość to albo gry z poprzedniej EK lub TS. No jeszcze Scarface moim zdaniem jest miłą niespodzianką. Z drugiej jednak strony co innego mogło dać CD-P? Myślełem, że jeśli wydajecie gry Atari to moglibyście dać Marc Ecko Getting Up, które nie pojawiło się jeszcze w polsce. No i jak Cd-P jest właścicielem Metropolis to przydało by się dać to serii jakąś Złotą Edycję serii Gorky.
Reasumując moim zdaniem nowa Extra Klasyka to rozczarowanie. Nawet Jade Empire i FEAR nie zmienią mojego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 13:06, madridista2 napisał:

1.Szata grafina nie jest najważniejsza, ale moim zdaniem zdecydowanie zawodzi. Pudełko
wygląda jak te z Top Seller i nie ma nic wspólnego z tymi niebieskimi pudełkami, które
mieliśmy w poprzedniej Extra Klasyce.

Mi z kolei poprzednie pudełka kompletnie się nie podobały i zmiana szaty graficznej to jak dla mnie duży plus. I w zasadzie jedyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 22:03, rafekx 12 napisał:

Mam pytanie od kiedy w eXtra Klasyka HIT będzie Jade Empire?


Z tego co pamiętam, wszystkie gierki z nowej XK pojawią się w sklepach 23 kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 22:15, Klimos napisał:

> Z tego co pamiętam, wszystkie gierki z nowej XK pojawią się w sklepach 23 kwietnia.


A tak dokładniej, to 25 kwietnia: http://www.gram.pl/news_6gviJO2_eXtra_Klasyka_juz_za_tydzien.html
;-)


O, faktycznie, mój błąd :P Chociaż w sumie, to nie miałbym nic przeciwko temu, żeby wydali je wcześniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 13:06, madridista2 napisał:

Większość to albo gry z poprzedniej EK lub TS.


Ja tylko się wtrącę z jedną sugestią ;) EK jest raczej rozumiane jako Edycja Kolekcjonerska. Wiem, że w sumie skrót od Extra Klasyki to właśnie EK... ale takie niepisane prawo mówi, że lepiej pisać XK - takich inicjałów doczekały się nawet pudełka z tej serii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie warto teraz kupować gierki z XK czy szykuje się konkursiwo jakoś za niedługo? Chodzi mi o taki konkurs jak rok i dwa lata temu, wiadomo coś czy będzie też w tym roku? Jak coś to zawsze można się wstrzymać te parę tygodni bez kupna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz kupić gry teraz tylko, że ich nie rejestruj od razu po zakupie, a czekaj na dalszy "rozwój wypadków". Z tego co pamiętam to w przeszłości już podobna sytuacja miała miejsce i te osoby, które kupiły gry od razu, a ich nie zarejestrowały nic na tym nie straciły, bo po ogłoszeniu konkursu je zarejestrowały i wszystko było w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na bank? A nie było tak, że tylko gry "promocyjne" z taką nalepką brały udział? Tak mi się wydaje.
Chyba jednak jeszcze poczekam, w razie czego po maturze sobie kupie. Na razie mam maturę, a jak coś jest Medieval 2 + dodatek do zabicia czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 17:48, MastAlol napisał:

Na bank? A nie było tak, że tylko gry "promocyjne" z taką nalepką brały udział? Tak mi
się wydaje.


Nie wiem czy we wszystkich promocjach tak było, ale w co najmniej jednym przypadku na 100%.

sodolis --->
"Kiedy ta EK HIT trafi do sklepów?"

Premiera planowana jest na 25 kwietnia. Przynajmniej jeśli nie wydarzy się nic nieprzewidzianego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 18:03, sodolis napisał:

Kiedy ta EK HIT trafi do sklepów? Chcę kupić JE i FEAR ale nie chce mi się płacić za
przesyłkę z gram.pl

Akurat zamawiając teraz chociażby dwa tytuły w pre-orderze nawet z wysyłką wychodzi taniej niż w sklepie. :)
W moim przypadku 38 złotych za Scarface i Settlers II: 10-lecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh, taka ciekawostka: patrzcie co do mojego zamówienia się dodało

PS. i jeszcze pytanko mam, jak się zamawia te preordery to oni je wysyłają przed premierą czy po?

20080422151122

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 15:12, misioo napisał:

PS. i jeszcze pytanko mam, jak się zamawia te preordery to oni je wysyłają przed premierą
czy po?

POWINNI wysłać przed premierą, ale róznie się zdarza. Bywały już opóźnienia, ale też takie niespodzianki że dostawało się grę np. 4 dni przed tym jak trafiła na półki w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak miałem z HoMM 5 EK - kumple nie wierzyli, że ja już gram, bo w Empikach jeszcze nie było :)
Powtórzę się, ale niepotrzebnie rozdrabniano się na te dodatki - Cenega ma to wiele lepiej pomyślane, mogli podnieść cenę do poziomu tych 25 zł i sprzedawać razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już za trzy dni oficjalnie wystartuje nowe oblicze XK i ciągle nurtują mnie dwie sprawy: jak wypadną nowe pudełka w porównaniu z niebieskimi poprzednikami oraz tymi z serii TS , ciekaw jestem też czy rzeczywiście Jade Empire jest aż tak dobry jak wychwalają go gramowicze. No cóż, jakoś przeżyje te kilka dni w niepewności :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować