Zaloguj się, aby obserwować  
Uspatente

eXtra Klasyka HIT - nowa seria CDP - Temat Ogólny

1123 postów w tym temacie

Owszem, obie powyzsze gry znajda miejsce w nowym rzucie. Dodam tylko ze dodatek do SpellForce''a rowniez bedzie. Wiec znacie juz 3 tytuly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 16:46, Kamiloos napisał:

Co do tytulow, zrobcie liste, moze sie ugne i uchyle rombka tajemnicy ;p



Zapewne będzie także Dark Messiah of M&M :P??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 18:07, Linux Player napisał:

> Zapewne będzie także Dark Messiah of M&M :P??

Oraz Diablo II, Warcraft III ... -.-



A dlaczego niby to nie moze byc Dark Messiah w tym rzucie?? Do Topsellera wszedł już bodajże rok temu, teraz sprzedaje się pewnie kiepsko.
Szanse są 1000 razy wieksze niz to, że D2 czy W3 trafi do TS-a :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 18:10, Kubak10 napisał:

A dlaczego niby to nie moze byc Dark Messiah w tym rzucie?? Do Topsellera wszedł już
bodajże rok temu, teraz sprzedaje się pewnie kiepsko.
Szanse są 1000 razy wieksze niz to, że D2 czy W3 trafi do TS-a :D


No ok, może wejść, ale w takim razie seria zatraci swój sens (co i tak się już chyba stało). DM nie jest jeszcze klasyką, choć jest grą świetną. Klasyka to coś jak sama nazwa wskazuje - klasycznego - więc moim zdaniem powinny do niej trafiać gry, które w znaczny sposób zapisały się w historii komputerowej rozrywki. A czy Mesjasz taki jest? No nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/cut
Wiesz taka jest rzeczywiście idea klasyków(choć kiedyś tak było:Fallout''y,Baldury, Planescape Tournament) ale teraz to są poprostu tytuły które nie idą już po wyższych cenach więc są przepychane do kolejnej tańszej edycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 18:40, Warrior Within napisał:

/cut
Wiesz taka jest rzeczywiście idea klasyków(choć kiedyś tak było:Fallout''y,Baldury, Planescape
Tournament) ale teraz to są poprostu tytuły które nie idą już po wyższych cenach więc
są przepychane do kolejnej tańszej edycji.

Zawsze znajdzie się ktoś kto narzeka. Ja wolę grę roczną, dobrą w cenie 20 zł niż 10-letnią, do której nie mam sentymentu, jak inni starsi gracze, więc w nią nie zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 18:40, Warrior Within napisał:

Wiesz taka jest rzeczywiście idea klasyków(choć kiedyś tak było:Fallout''y,Baldury, Planescape
Tournament) ale teraz to są poprostu tytuły które nie idą już po wyższych cenach więc
są przepychane do kolejnej tańszej edycji.


Smutne, chociaż zrobiono kilka bezsensownych kroków w "klasycznych" seriach - przeniesiono Sagę Heroes I-III do eXG, więc zdrożały o 7 zł, a także wycofano ze sprzedaży Sagi Baldur''s Gate i Icewind Dale, a teraz chodzą na aukcjach za cenę 2 razy większą niż ta sugerowana przez wydawcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 18:42, Grinczar napisał:

Zawsze znajdzie się ktoś kto narzeka. Ja wolę grę roczną, dobrą w cenie 20 zł niż 10-letnią,
do której nie mam sentymentu, jak inni starsi gracze, więc w nią nie zagram.

No widzisz, a ja na takich grach się wychowałem więc mam do nich ogromny sentyment. Czego nie moge powiedzieć o nowych grach z których naprawde niewiele mnie przyciągneło(jakoś dawniej z gier czerpało się większą satysfakcje). Ale jak kto woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Titan Quest i Worms 4: Totalna Rozwałka jest bardzo prawdopodobna opcja (na wirtusie ceny tych gier spadly do 20 zl). Jednak Saga Worms raczej sie nie ukaze. Ale trzymam kciuki, bo popykalbym chetnie w WWP lub Armagedon, a nie jakies badziewne 3D (chociaz czworke bym przetestowal).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.08.2008 o 19:23, Mac Cry napisał:

Titan Quest i Worms 4: Totalna Rozwałka jest bardzo prawdopodobna opcja (na wirtusie
ceny tych gier spadly do 20 zl).

Te gry już dawno miały być w XKH , ale złapały opóźnienie i jak dotąd jeszcze nie trafiły do tej serii , mam nadzieję że tym razem się uda.

Dnia 06.08.2008 o 19:23, Mac Cry napisał:

Jednak Saga Worms raczej sie nie ukaze. Ale trzymam kciuki, bo popykalbym chetnie w
WWP lub Armagedon, a nie jakies badziewne 3D (chociaz czworke bym przetestowal).

Kiedyś pojawiła się plotka o Sadze Worms i jestem ciekawy czy sierpień będzie szczęśliwym miesiącem dla fanów Wormsów. A co do robaków w 3D to mnie też specjalnie nie przypadły do gustu , ale w czwóreczkę chętnie bym pograł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupio zrobili dając Sage Herosów do złotej edycji. Zdrożała o 6 zł. Wcześniej była tańsza :/ ale inne gry są git, zwłaszcza Fahrenheit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 19:49, Sebat1 napisał:


> Titan Quest i Worms 4: Totalna Rozwałka jest bardzo prawdopodobna opcja (na wirtusie

> ceny tych gier spadly do 20 zl).
Te gry już dawno miały być w XKH , ale złapały opóźnienie i jak dotąd jeszcze nie trafiły
do tej serii , mam nadzieję że tym razem się uda.

Fakt, zapomnialem. Teraz na pewno powinny sie w tej serii ukazac.
Jesli bedzie tez DM&M to chyba sie skusze ;)

Dnia 06.08.2008 o 19:49, Sebat1 napisał:

> Jednak Saga Worms raczej sie nie ukaze. Ale trzymam kciuki, bo popykalbym chetnie
w
> WWP lub Armagedon, a nie jakies badziewne 3D (chociaz czworke bym przetestowal).

Kiedyś pojawiła się plotka o Sadze Worms i jestem ciekawy czy sierpień będzie szczęśliwym
miesiącem dla fanów Wormsów. A co do robaków w 3D to mnie też specjalnie nie przypadły
do gustu , ale w czwóreczkę chętnie bym pograł.

Oj, aby to byla prawda.

Stawiam, ze bedze takze Piraci z Karaibow: Na krancu swiata (ktos to juz obstawial lub potwierdzil?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 19:54, Mac Cry napisał:

Stawiam, ze bedze takze Piraci z Karaibow: Na krancu swiata (ktos to juz obstawial lub
potwierdzil?).

Ja obstawiałem. Jak na razie tylko ja (oprócz Ciebie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować